POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Wskakuj w kulę  bumper ball  i pokaż co potrafisz w niezwykle wciągającej i emocjonującej grze. Jesteśmy przekonani, że albo sama rozgrywka albo Twoi przeciwnicy  zwalą Cię z nóg.  Spróbuj rozprawić się z każdym rywalem, który stanie Ci na drodze. Powodzenia !

Bubble Football Bubble Soccer

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Piłkarski dart

1300zł/netto

Passing Challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Zabawa w Bumper Balls !

 PIŁKARSKI ZBIJAK 

Dmuchane piłki doskonale sprawdzą się w grach i zabawach zespołowych, nadając im niepowtarzalny charakter.  Bubble football  czyli piłka nożna, w której nie tylko piłka jest okrągła, ale również zawodnicy ubrani w duże dmuchane kolorowe kule Bumper Balls. W piłkach można robić wszystko na co ma się ochotę biegać, turlać się, robić salta, a także bezpiecznie zderzać z innymi uczestnikami rozgrywki. Ta popularna eventowa zabawa ma wiele swoich nazw m.in. bumper balls, buble football czy crash balls. Odebranie piłki przeciwnikowi i poruszanie się po boisku jest dość trudne szczególnie dlatego, że inni przeciwnicy cały czas chcą Cię przewrócić. To właśnie główne zadanie tej  zabawnej rozgrywki  ponieważ bramki mają tutaj drugorzędne znaczenie.

 

Zderzenia i ambitna walka o piłkę to esencja tego sportu! Piłka tak naprawdę jest tylko pretekstem do zabawy. Bubble football to  gwarancja  wielu komicznych sytuacji i "prób" trafienia w piłkę. Jednak co ważne w bumper ball liczy się również sportowa rywalizacja, w której nie do końca najważniejszy jest wynik, a przede wszystkim dobra zabawa.

Nazwa: bubble football

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary boiska: 30 x 20 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Co otrzymujesz: 6 kul do gry + 2 kule rezerwowe, bramki + wytyczenie boiska oraz sędziego

Bubble football

1600zł/netto

Dmuchane kule  Bubble football  jest to nowa, szalona forma rozrywki – połączenie piłki nożnej ze sportami walki takimi jak np. sumo. Mecze w dmuchanych piłkach gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny, a wszystko to w  bezpiecznej i przyjaznej formie  - dostępne dla uczestników powyżej 8 roku życia. Zabawa w Bumper Ball bo tak nazywa się również ta gra to doskonałe urozmaicenie każdej imprezy zarówno dla zawodników jak i osób obserwujących zmagania z boku. Piłkarskie dmuchańce to bez wątpienia jedna z najbardziej widowiskowych atrakcji, którą można polecić uczestnikom większości imprez plenerowych jak i imprez tj. wydarzenia sportowe, eventy firmowe czy urodzin piłkarskich.

 

Jeżeli chcesz wzbogacić swój event o atrakcje eventowe ściśle związane z aktywnością fizyczną i duchem sportu to  bardzo dobrze trafiłeś! 

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Piłka nożna w dmuchanych piłkach Bubble Football - atrakcje dla dzieci i dorosłych