Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

16 stycznia 2021
Cena: 1300,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Szczegóły oferty - suchy basen z kulkami:

 

Jak wszystkim wiadomo basen najczęściej kojarzony jest z pływaniem i wodą. My jednak kolejny raz łamiemy schematy. Wszyscy doskonale wiedzą, że kochamy piłki i wszystko co z nimi jest związane dlatego przygotowaliśmy kolejną atrakcję z dmuchanym basenem, która z piłkami ma dużo wspólnego. Jak zwykle wszystko oczywiście przygotowane jest w stylu piłki nożnej. Nasz dmuchany basen z ogromną ilością kolorowych piłeczek może służyć jako miejsce do bezpiecznego skakania i szaleństw dla najmłodszych uczestników Twojego eventu. Gwarantujemy każdemu rodzicowi, że dziecko podczas zabawy zniknie na dobrych kilkanaście minut bawiąc się bezpiecznie w naszej dmuchanej atrakcji.
 

Dmuchany basen to szczególnie dla najmłodszych genialna atrakcja w kolorowej scenerii. Widząc dmuchany basen pełen kolorowych piłeczek każde dziecko marzy żeby się w nim zanurzyć i móc stoczyć wielką wojnę na kulki. Poza rozrywką basen dzięki swojej budowie oraz wkładowi w postaci plastikowych okrągłych piłeczek poprawia koordynację oraz umożliwia sensomotoryczne poznawanie świata naszych najmłodszych uczestników. Jest to dodatkowa korzyść i niewątpliwie ogromny atut tej dmuchanej atrakcji. Jeżeli poza dobrą zabawą zależy Ci również na prawidłowym rozwoju najmłodszych uczestników to zdecyduj się właśnie na tego kolorowego dmuchańce - dzieciaki z pewnością odwdzięczą się uśmiechem i pozytywną energią !

 

Kategoria: dmuchańce wynajem - atrakcje dla dzieci - atrakcje eventowe

Nazwa: suchy basen z kulkami - dmuchany basen - suchy basen z piłkami - dmuchany zamek

 

Co otrzymujesz:

 • suchy basen z kulkami

 • tysiące kolorowych plastikowych piłeczek

 • osoba do obsługi i utrzymania porządku

 

Suchy basen z piłkami to jest to co kochają najmłodsi !

 

Bajecznie kolorowy dmuchany zamek oczywiście z motywami piłkarskimi to spełnienie marzeń każdego małego odkrywcy. Kolorowa stylistyka przyciągnie uwagę, a okrągłe piłeczki spowodują, że dzieciaki pochłonie niczym nieskrępowana zabawa. Te ogromne pokłady plastikowych kulek, którymi dmuchaniec jest wypełniony, pozwoli poczuć się każdemu dziecku jak wspaniały pływak. Można w nim robić dosłownie wszystko, a miękkie dmuchane ściany zamortyzują każdy upadek. Skakanie, pływanie, przewroty to standardowe ewolucje z jakich korzystają mali zdobywcy. W tej dmuchanej klatce ograniczeniem jest tylko nasz kreatywność  Nasz suchy basen z kulkami jak przy wynajmie każdej atrakcji eventowej jest obsługiwany przez naszego animatora oraz odpowiednio zabezpieczony, tak aby dzieciaki mogły w każdym momencie zabawy były bezpieczne.

 

Chwile spędzone w naszym piłkarskim dmuchańcu wśród innych dzieciaków na pewno przyniosą wiele radości. Jesteś zainteresowany naszą piłkarską atrakcją ? Skontaktuj się z nami.

 

Dodatkowe informacje:

 1. Podana cena obowiązuje do 6 godzin aktywności, każda kolejna godzina aktywności 120zł/netto,

 2. Przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena na korzyść Klienta,

 3. Do  atrakcji zapewniamy animatora, który jest odpowiedzialny za dostawę urządzenia, montaż i profesjonalną obsługę na  wydarzeniu,

 4. Urządzenie wymaga dostępu do prądu 230V.

 5. Czas wynajmu liczony jest od momentu pełnej gotowości ustalonej w umowie,

 6. Prowadzimy wynajem na terenie całej Polski oraz za granicą.

 7. Koszt transportu to 2zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410 (obowiązuje powyżej 50km)

 8. Przy drugim i kolejnym zamówieniu dla stałych i powracających Klientów 10% rabatu na wszystkie atrakcje z oferty

 

Proponowane atrakcje: Zjeżdżalnia Piłkarska Mega Piłkarzyki Bubble Football Zorba Bramka Celnościowa Football Dart

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Dmuchańce wynajem • suchy basen z kulkami • zamek dmuchany dla dzieci • wynajem atrakcji

Opis:

 

Zabawa małymi piłeczkami to coś co kochają dzieci w każdym wieku. Dodając do tego dmuchany basen i tysiące takich piłek to dla małego zdobywcy pełnia szczęścia. Nasz dmuchaniec wypełniony jest po brzegi kolorowymi piłeczkami co sprawia, że atrakcja przyciąga uwagę i powoduje, że najmłodsi czują się doskonale w tym kolorowym świecie. Suchy basen z piłkami daje możliwość nurkowania, szukania skarbów, całkowitego zanurzenia czy wojny na kulki - jest to zabawa, którą wręcz uwielbiają młodzi uczestnicy eventów - jeżeli chcesz żeby rodzice najmłodszych uczestników eventu mieli odrobinę odpoczynku zdecyduj się na tą atrakcję. Skontaktuj się z nami już teraz !

Cena: 1200,00 zł/netto

Suchy Basen z kulkami

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę