POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Piłkarskie figurki przymocowane do stołu oraz mała piłeczka mogą dać tyle  radości i sportowych emocji  ! Jeżeli jesteś zaprawiony w sportowych rozrywkach to pewnie znasz już tę grę i pewnie nie musimy Cię przekonywać, że stół do piłkarzyków do zawsze trafiona atrakcja na evencie.

Stół do Piłkarzyków na Wynajem

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Teqball stół

700zł/netto

Zobacz szczegóły

Bilard nożny

1200zł/netto

Street soccer

600zł/netto

ZAREZERWUJ

Celuj, strzelaj i baw się !

 PIŁKARZYKI BAROWE 

W trakcie tej  emocjonującej rozgrywki  każdy z graczy ma do dyspozycji cztery rzędy piłkarzy osadzonych na metalowych uchwytach, a zadaniem każdego uczestnika jest zdobycie jako pierwszy dziesięciu punktów poprzez wbijanie miniaturowej piłki do bramki przeciwnika.

 

Na pierwszy rzut oka gra na stole do piłkarzyków nie wydaje się wymagająca jednak to tylko pozory, aby stać się prawdziwym specjalistą w tą popularną grę potrzeba trochę wprawy. Każdy kolejny pokonany etap i rozwój umiejętności  powoduje, że piłkarzyki barowe są  niesamowicie wciągająca grą  zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów, którzy na tej grze zjedli zęby.

 

W tej niezwykle ciekawej i emocjonującej grze liczy się przede wszystkim zręczność, refleks oraz umiejętność panowania nad piłką przez niewielką piłkarską figurkę. Staraj się Kręcić młynki jak najczęściej i strzelać bramki sprawnym ruchem ręki… 

 

 Stół do piłkarzyków  jest w prawdzie mały w porównaniu do pełnowymiarowego boiska, ale emocje i radość z gry tak samo duża ? Zamów naszą piłkarską atrakcje dla dzieci oraz dorosłych i przekonaj się sam !

Nazwa: stół do piłkarzyków

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 3 x 3 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: nie wymaga dostępu do prądu 230V

Stół do piłkarzyków

700zł/netto

Stoły do piłkarzyków to rozrywka ciesząca się nie  słabnącą popularnością  w pubach, salonach gier oraz centrach kultury i rozrywki w całej Polsce. Nic dziwnego – ponieważ to świetna atrakcja dla dzieci i dorosłych, która daje możliwość zespołowej rozrywki i zdrowej rywalizacji. Na piłkarzykach rozgrywane są pojedyncze mecze lub zorganizowane turnieje z nagrodami.

 

Jest to  doskonała atrakcja  dla osób, które chcą spędzić trochę czasu w swoim gronie i odpocząć od głównych atrakcji dostępnych na wydarzeniu - stół do piłkarzyków to idealne rozwiązanie i wspaniała rozrywka, która uwalnia w graczach mnóstwo emocji i ducha rywalizacji.

 

Jedno jest pewne strefa gdzie znajdzie się stół do piłkarzyków zapewni uczestnikom Państwa eventu atrakcyjny i wciągający "przerywnik" między innymi atrakcjami dostępnymi w trakcie wydarzenia.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Strefa rozrywki ze stołem do piłkarzyków - atrakcja dla dzieci i dorosłych