BRAMKA CELNOŚCIOWA

 ZOBACZ jak się bawimy ! 

 SATYSFAKCJA GWARANTOWANA 

Wybór odpowiedniej agencji eventowej może mieć ogromne znaczenie, jeśli chodzi o powodzenie eventu. Nasza agencja eventowa i wypożyczalnia sprzętu eventowego wyróżnia się jako lider w organizacji wydarzeń sportowych. Dzięki szerokiej gamie atrakcji do wynajęcia, zapewniamy radość i emocje, których szukają dzieci i dorosłych. Od kolorowych dmuchańców po wciągające atrakcje sportowe, które zapewniają im aktywność, rozrywkę i emocje. Nasza drużyna zadba o każdy szczegół, od konfiguracji po demontaż, gwarantując Ci bezproblemową organizację eventu. Niezależnie od tego, czy planujesz imprezę integracyjną czy piknik dla dzieci zapewnimy Ci pełen sukces ! Zaufaj naszej agencji eventowej, a my zrealizujemy Twoją wizję i stworzymy niezapomniane chwile dla każdego dziecka.

Dlaczego wybrać Eventy Piłkarskie ?

Daj się ponieść piłkarskiej pasji z Football Dart - atrakcja, która zaintryguje i dostarczy radości każdemu uczestnikowi twojego wydarzenia. Sprawdź ofertę wynajmu od Eventy Piłkarskie!

Główną misją naszej agencji eventowej jest zapewnienie atrakcyjnej rozrywki z nutką rywalizacji, która w sporcie jest nieodłączna, dlatego naszą dmuchaną bramkę celnościową możemy przeobrazić w piłkarskie wyzwanie, w którym uczestnicy będą rywalizowali o miano najlepszego strzelca eventu ! Obok bramki ustawimy tablicę, na której umieścimy wyniki najlepszych zawodników. Rywalizację wygra ten uczestnik imprezy, który uzbiera najwięcej punktów w tej konkurencji. Decydując się na ten wariant zwycięzca wyzwania otrzyma od nas drobny upominek, który wręczymy zwycięzcy na koniec imprezy. W myśl zasady “niech wygra lepszy” zapraszamy do wspólnej zabawy z naszą dmuchaną atrakcją piłkarsą.

 ATRAKCJE PIŁKARSKIE I EVENTOWE 

POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Bramka Celnościowa • Wynajem  

Skomponuj swoją strefę atrakcji !

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Football Dart

1300zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Prędkościomierz
Passing Challenge

Passing challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Celuj, strzelaj i baw się !

 SPRAWDŹ CELNOŚĆ STRZAŁU 

Wielbiciele piłki nożnej na pewno nie przejdą obojętnie obok tej atrakcji piłkarskiej. Bramka celnościowa na wynajem przyciąga przede wszystkim swoim niespotykaną grywalnością oraz możliwością sprawdzenia precyzji uderzenia za sprawą punktów umieszczonych na bramce - im trudniejszy i mniejszy punkt do trafienia tym większa nagroda za celny strzał. Dzięki mało skomplikowanej rozgrywce ta atrakcja jest bardzo przepustowa - przy założeniu oddania standardowych 3 strzałów każdy uczestnik spędza przy naszej bramce celnościowej około 30 sekund co jest bardzo ważne szczególnie przy dużych masowych imprezach.

Nazwa: bramka celnościowa na wynajem

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 8 x 6 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Nasza bramka celnościowa to doskonała atrakcja na wynajem dla uczestników, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. Chcąc oddać doskonały strzał musimy zapanować nad emocjami, wyrównać oddech, skupić się tak, aby posłać piłkę tam gdzie wyznaczona jest największa nagroda. Precyzyjne strzały w trudniejsze cele to większa ilość punktów do zdobycia. Jest to  prawdziwy HIT szczególnie na wydarzeniach związanych z piłką nożną, ale również na eventach tj. pikniki sportowe czy różnego rodzaju eventy plenerowe i imprezy firmowe gdzie ważna jest energia i aktywność fizyczna. 

 

Nasza dmuchana bramka celnościowa wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań szczególnie wizualnie - atrakcyjną budową co dodatkowo przyciąga uwagę uczestników.  Podejmij wyzwaniezostań królem strzelców. Nasz dmuchaniec na wynajem na pewno odwdzięczy się Wam dobrą zabawą.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook