Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

28 lutego 2020
Cena: 1300,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Szczegóły oferty - inteligentna piłka

 

Nasze piłki to prawdziwy TOP w kategorii analitycznego sprzętu sportowego. Technologie użyte w tych futbolówkach to wielokrotnie nagradzane rozwiązania wykrywające i analizujące ruchy zawodnika oraz urządzenia naszpikowane elektroniką. Piłki opracowywane we współpracy z trenerami i piłkarzami z całego świata tak, aby funkcjonalność futbolówek była jak najwyższa oraz, aby przyjemność z gry i zabawy była jak największa. Inteligentne piłki dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają informacje zwrotne w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji mobilnej więc każdy uczestnik od razu po wykonaniu zadania dostaje szczegółowe dane od animatora jak wypadła jego próba i jaki wynik osiągnął.

 

Specjalnie na Twój event stworzymy spersonalizowane stanowisko piłkarskie, w którym będziemy testować drybling, szybkość prowadzenia piłki, moc strzału, podkręcenie piłki, przebiegnięty dystans i czas. Inteligentna piłka doskonale sprawdzi się na wszystkich wydarzeniach związanych z piłką nożną. Piłkarskie akcje promocyjne, strefy kibica, wydarzenia klubowe, turnieje piłkarskie to wydarzenia, w których doskonale sprawdzi się ta nowoczesna atrakcja. W dzisiejszych czasach gdzie technologia jest wszechobecna atrakcje eventowe oparte na nowinkach technicznych i kolorowej oprawie to strzał w dziesiątkę! 

 

Idź z duchem czasu i zdecyduj się na innowacyjne atrakcje piłkarskie prezentowane w trakcie swojego eventu. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie rozwiązania tak, aby atrakcja eventowa była spersonalizowana dokładnie po Twój event sportowy !

 

Kategoria: atrakcje piłkarskie, challenge, analityczny sprzęt sportowy

Nazwa: inteligentna piłka, smart ball

 

Co Otrzymujesz od Eventy Piłkarskie:

 • 2 inteligentne piłki o różnych właściwościach i technologii

 • akcesoria potrzebne do stworzenia danej konkurencji

 • osobę do obsługi stanowiska i utrzymania porządku

 

Inteligentna piłka do analizy umiejętności piłkarskich

 

Śmiało można powiedzieć, że w jakimś okresie swojego życia każdy z nas miał mniejszy lub większy kontakt z piłką nożną. Kiedyś kopaliśmy piłkę na wydeptanym kawałku trawy lub betonowym boisku, teraz mamy do tego przygotowaną wspaniałą infrastrukturę i boisko piłkarskie praktycznie w każdej większej miejscowości. Kiedyś zaczynaliśmy grę w piłkę na podwórku, teraz od najmłodszych lat organizowane są nabory do Klubów Piłkarskich. Nawet najmłodsze dzieciaki trenują w profesjonalnych butach, spersonalizowanych strojach pod okiem wyedukowanych szkoleniowców. Wszystko to pokazuje jak zmienia się obecny sport i piłka nożna. Gadżety elektroniczne towarzyszą nam na każdym kroku to już nie tylko nie tylko komputer i smartfon.

 

Idąc w ślad za nowymi rozwiązaniami również Eventy Piłkarskie zdecydowały się prowadzić do swojej oferty kolejny innowacyjny sprzęt, który idzie krok w krok z coraz to nowszą technologią. Inteligenta piłka dzięki swoim niespotykanym funkcjom może dać nam kilka naprawdę ciekawych informacji i dostarczyć wiele sportowych emocji. Nasze inteligentne piłki są w stanie mierzyć wiele parametrów poruszającej się piłki. Policzy wykonane podania, przeanalizuje jakiej jakości wykonaliśmy zwód czy określi czas naszego zadania. Nasz kreatyny zespół trenerów piłkarskich specjalnie na Twoje wydarzenie przygotuje zadania, w której inteligentna piłka sprawdzi wiele umiejętności piłkarskich uczestników eventu. Technologia wykorzystana w piłkach doskonale posłuży jako motywator dla uczestników i sprawi, że zawodnik zacznie zastanawiać się jak może poprawić osiągnięty wynik. Ta innowacyjna atrakcja piłkarska skierowana jest zarówno dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną jak i zaawansowanych graczy, którzy chcą sprawdzić już nabyte umiejętności piłkarskie. Nasi animatorzy w każdym momencie służą tez pomocą i radą jak jeszcze lepiej sobie poradzić z piłkarskimi wyzwaniami.

 

Dodatkowe informacje:

 1. Podana cena obowiązuje do 6 godzin aktywności, każda kolejna godzina aktywności 110zł/netto,

 2. Przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena na korzyść Klienta,

 3. Do  atrakcji zapewniamy animatora, który jest odpowiedzialny za dostawę urządzenia, montaż i profesjonalną obsługę na  wydarzeniu,

 4. Urządzenie wymaga dostępu do prądu 230V.

 5. Czas wynajmu liczony jest od momentu pełnej gotowości ustalonej w umowie,

 6. Prowadzimy wynajem na terenie całej Polski oraz za granicą.

 7. Koszt transportu to 2zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410 (obowiązuje powyżej 50km)

 8. Przy drugim i kolejnym zamówieniu dla stałych i powracających Klientów 10% rabatu na wszystkie atrakcje z oferty

 

Propozycje atrakcji: Boisko panna do gry 1na1 Mega Piłkarzyki Stanowisko do gry FIFA Piłkarzyki Turniej na bandy 3na3

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Atrakcje na eventy • inteligentna piłka • atrakcje piłkarskie dla dzieci • eventy piłkarskie • akcje promocyjne

Opis:

 

Mamy przyjemność przedstawić kolejną atrakcję piłkarską, która podbija serca fanów od kilku sezonów! Za sprawą naszej agencji eventowej będziesz miał okazję przetestować swoje umiejętności na tysiące różnych sposobów. W naszej ofercie znajduje się inteligentny sprzęt piłkarski, które sprawdzą Twoją szybkość z piłką, drybling, uderzenie i wiele innych umiejętności, które przydadzą się każdemu zawodnikowi niezależnie od wieku. Liczba konkurencji i zbadanych umiejętności ogranicza się tylko do naszej kreatywności. W tym momencie mamy na koncie stworzonych już ponad 10 przeróżnych konkurencji w których inteligenta piłka sprawdza nasze umiejętności. Chcesz przekonać się jaki wynik wykręcisz? Zaproś nas na swoje wydarzenie!

Cena: 1100,00 zł/netto

Inteligentna Piłka

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę