POZOSTAŁE ATRAKCJE

Inteligentna Piłka  Smart Ball

POZOSTAŁE ATRAKCJE

W dzisiejszych czasach gdzie  technologia  jest wszechobecna atrakcje eventowe oparte na nowinkach technicznych i kolorowej oprawie to strzał w dziesiątkę! Idź z duchem czasu i zdecyduj się na  innowacyjne atrakcje  piłkarskie dla dzieci i dorosłych. Staramy się, aby nasze atrakcje dostarczały nie tylko rozrywki, ale również rozwijały umiejętności naszych uczestników.

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Wyrzutnia do piłki nożnej

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Passing Challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Pokaż swoją kontrolę !

 SPRAWDŹ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI 

Śmiało można powiedzieć, że w jakimś okresie swojego życia każdy z nas miał mniejszy lub większy kontakt z piłką nożną. Kiedyś kopaliśmy piłkę na wydeptanym kawałku trawy lub betonowym boisku, teraz mamy do tego przygotowaną wspaniałą infrastrukturę i boisko piłkarskie praktycznie w każdej większej miejscowości.

 

Wszystko to pokazuje jak zmienia się obecny sport i piłka nożna.  Gadżety elektroniczne  towarzyszą nam na każdym kroku to już nie tylko nie tylko komputer i smartfon. Idąc w ślad za nowymi rozwiązaniami również Eventy Piłkarskie zdecydowały się wprowadzić do swojej oferty kolejny innowacyjny sprzęt, który idzie krok w krok z coraz to nowszą technologią.

 

Inteligenta piłka dzięki swoim niespotykanym funkcjom może dać nam kilka naprawdę ciekawych informacji i dostarczyć wiele sportowych emocji. Policzy wykonane podania, przeanalizuje jakiej jakości wykonaliśmy zwód czy określi czas naszego zadania. Nasz  kreatywny zespół  trenerów piłkarskich specjalnie na Twoje wydarzenie przygotuje zadania, w której piłka sprawdzi wiele umiejętności piłkarskich uczestników eventu. 

 

Ta innowacyjna atrakcja piłkarska skierowana jest zarówno dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z piłką nożną jak i zaawansowanych graczy, którzy chcą sprawdzić już nabyte umiejętności piłkarskie.

Nazwa: inteligentna piłka

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 3 x 2 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V

Inteligentna Piłka

1200zł/netto

Mamy dla Ciebie  coś nowego !  Piłkę naszpikowaną elektroniką, która pozwala w szybki sposób zweryfikować umiejętności uczestników w formie piłkarskich zadań "Ball Mastery". Inteligentna piłka dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewnia informacje zwrotne w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji mobilnej więc każdy uczestnik od razu po wykonaniu zadania dostaje szczegółowe dane od animatora jak wypadła jego próba i jaki wynik osiągnął. Aby rywalizacja  nabierała rumieńców  nasi animatorzy w każdym momencie służą pomocą i radą jak jeszcze lepiej sobie poradzić z piłkarskimi wyzwaniami.

 

Specjalnie na Twój event stworzymy spersonalizowane stanowisko piłkarskie, w którym będziemy na przeróżnych ćwiczeniach testować kontrolę nad piłą uczestników eventu.  Inteligentna piłka  doskonale sprawdzi się na wszystkich wydarzeniach związanych z piłką nożną. Piłkarskie akcje promocyjne, strefy kibica, wydarzenia klubowe, turnieje piłkarskie to wydarzenia, w których uczestnicy będą wprost zachwyceni tą atrakcją.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Inteligentna piłka » atrakcje dla dzieci • agencja eventowa