Strefa piłkarska ENEA na Lech Cup

Bramka celnościowa to piłkarska atrakcja do rywalizacji dla dzieci i dorosłych - Sprawdź Się ! Sportowe Atrakcje na Eventy

 ATRAKCJE DLA DOROSŁYCH NA EVENTY 

 OD MAŁEGO NA CAŁEGO ! 

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Nasze Propozycje

Street Soccer Panna 1x1

700zł/netto

Pojedynki piłkarskie 1x1 w okragłej piłkarskiej arenie Panna Street Soccer to brzmi ciekawie - Sprawdź Nas ! Sportowe Atrakcje na Eventy
Triki Piłkarskie największych gwiazd futbolu połączone w zapierający dech w piersiach Pokaz Freestyle Football - Sprawdź Nas ! Sportowe Atrakcje nna Eventy

Pokazy Freestyle Football

1600zł/netto

Stół do Teqball to doskonała alternatywa dla standardowych atrakcji piknikowych - sprawdź się w tej nowej dyscyplinie. Sportowe Atrakcje na Eventy

Teqball Stół

700zł/netto

Piłkarski Dart

1200zł/netto

NAJLEPSZE SPORTOWE ATRAKCJE

PEŁNA OFERTA ATRAKCJI

Bramka Celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa to wspaniała piłkarska atrakcja na każdy event dla dzieci i dorosłych - Sportowe Atrakcje na Eventy

Zobacz szczegóły

Piłkarski Dart jako piłkarska atrakcja sprawdzi się idealnie na Twoim wydarzeniu - Sportowe Atrakcje na Eventy i Organizacja Imprez - Football Dart

Zobacz szczegóły

Bilard Nożny to jedna z wielu atrakcji piłkarskich dostępnych w naszej ofercie. Sprawdź się na naszym Snookball ! Sportowe Atrakcje na Eventy

Bilard Nożny

od 1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Siłomierz Kopacz

1200zł/netto

Siłomierz Kopacz do jedna z naszych atrakcji piłkarskich sprawdzająca siłę uderzenia lecącej piłki - Sportowe Atrakcje na Eventy

Zobacz szczegóły

Passing Challenge - sprawdź celność swoich podań na naszej atrakcji piłkarskiej do rywalizacji ! Sportowe Atrakcje na Eventy

Passing Challenge

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Mega Piłkarzyki jako piłkarski dmuchaniec na imprezy integracyjne i turnieje piłkarskie sprawdzi się idealnie - sprawdź nas ! Sportowe Atrakcje na Eventy

Mega Piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Czym są Eventy Piłkarskie

WYBÓR SPORTOWYCH ATRAKCJI NA EVENT

Każdy organizator stara się stworzyć wydarzenie, które będzie ciekawe i nie zanudzi uczestników.  Sportowe atrakcje na event  lub imprezę firmową to gwarancja dobrej zabawy i integracji uczestników w zdrowej atmosferze i aktywnej formie. W czasach gdzie mamy bardzo dużo możliwości spędzania wolnego czasu szczególnie tego przed ekranami telewizora lub smartfona brak dodatkowych urozmaiceń może prowadzić do tego, że na wydarzeniu pojawi się garstka osób. Wynajem sportowych atrakcji na event i dmuchańców to zawsze gwarancja tego, że na wydarzeniu pojawią się zaangażowani uczestnicy żądni przygody i spędzenia aktywnie wolnego czasu. 

 

Organizując  event sportowy  trzeba myśleć przede wszystkim o uczestnikach i ich potrzebach związanych z zamiłowaniem do aktywnego wypoczynku. Sportowe atrakcje na event są  niezbędnym elementem,  aby ludzie mogli zapomnieć o obowiązkach i zrelaksować się podczas wydarzenia lub wyjazdu firmowego. Imprezy z atrakcjami i dmuchańcami dużo bardziej zapadają w pamięć i powodują pozytywne skojarzenia na długi czas. Organizacja eventu sportowego wymaga dobrego zaplanowania i dokładnej koordynacji wielu elementów dlatego my jako sportowa agencja eventowa dołożymy wszelkich starań, aby Twoje wydarzenie zakończyły się sukcesem !

 

Nasza oferta atrakcji eventowych i dmuchańców skierowana jest do osób organizujących event o tematyce sportowej w szczególności tej piłkarskiej i poszukujących sprawdzonych atrakcji dla uczestników w każdym wieku.

 

Poniżej przedstawiamy listę naszych atrakcji: 

 

 1. Bramka celnościowa

 2. Football Dart

 3. Piłkarskie zjeżdżalnie

 4. Prędkościomierz

 5. Test podań

 6. Dmuchane mega piłkarzyki

 7. Pokazy freestyle football

 8. Wynajem konsol

 9. Teqball stół

 10. Bubble football

 11. Suchy basen z piłkami

 12. Piłkarski skakaniec

 13. Stanowisko VR z grą piłkarską

 14. Inteligentna piłka

 15. Refleksomierz

 16. Bilard nożny

 17. Street soccer

 18. Turniej piłkarski na bandy

 19. Animacje dla dzieci

 20. Kula sferyczna

 21. Gwiazdy na imprezie

 22. Pokazy taneczne

 23. Piłkarskie sumo

 24. Stół do piłkarzyków

 25. Wyrzutnia do piłki nożnej

I więcej na... pełna oferta atrakcji !

Eventy Piłkarskie to marka powstała z połączenia wieloletnich doświadczeń w organizacji wydarzeń sportowych, szczególnie tych piłkarskich, pasji do sportu oraz naszej piłkarskiej przeszłości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, wierzymy w wartości, jakie niesie za sobą sport, a miłość do sportu i aktywności fizycznej sprawiają, że tworzymy najlepsze sportowe atrakcje na eventy.

 

- można nam zaufać !

Sportowe Atrakcje  na Eventy 

Organizacja imprez w duchu sportu oraz dmuchańce i atrakcje piłkarskie na wynajem - Sportowe Atrakcje na Eventy
Organizacja imprez w duchu sportu oraz dmuchańce i atrakcje piłkarskie na wynajem - Sportowe Atrakcje na Eventy

Dorośli natomiast mogą być zainteresowani różnego rodzaju turniejami, konkurencjami czy wyzwaniami sprawnościowymi. Jako  sportowa agencja eventowa  jesteśmy znani z tego, że przy wydarzeniach dla dorosłych potrafimy wzbudzić sporą rywalizację wśród uczestników co przykłada się zazwyczaj na dużo większe zainteresowanie daną atrakcją. Do  idealnych atrakcji  sportowych, w których dorośli wręcz palić się będą do zwycięstwa możemy spokojnie zaliczyć prędkościomierz, bramkę celnościową, football dart czy refleksomierz.


Jeśli chcesz zorganizować event dla dzieci i dorosłych, na którym znajdą się sportowe atrakcje na event warto pomyśleć o zróżnicowaniu urządzeń, tak aby każdy z uczestników mógł znaleźć coś dla siebie. Z doświadczenia wiemy, że zrozumieć grupę docelową i odpowiedzieć na jej potrzeby to połowa sukcesu. Recepta na to jest bardzo prosta -  masowa produkcja endorfin  czyli potocznie mówiąc "hormonu szczęścia" wytwarzana przez nasze sportowe atrakcje i zaangażowanie uczestników w konkurencje.

 

To właśnie tak zagwarantujesz sobie udaną imprezę dla całych rodzin! Należy przy tym pamiętać, aby miksować popularne atrakcje piknikowe z tymi sportowymi - wszystkie oczywiście znajdziesz w naszej ofercie.

Na sportowo w każdym wieku

Organizujemy wydarzenie sportowe lub pikniki, festyny czy imprezy firmowe w duchu sportu oraz wynajmujemy dmuchańce i inne urządzenia - Sportowe Atrakcje na Eventy

Eventy Piłkarskie to idealny partner na każde wydarzenie gdzie liczy się energia, a sportowe atrakcje na eventy to nasza specjalność. 

Sportowe Atrakcje na Eventy

ZAREZERWUJ NAS

Eventy sportowe dla każdego

 NAJLEPSZE ATRAKCJE SPORTOWE ! 

Jednym z ważniejszych trendów ostatnich lat jest propagowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia w społeczeństwie. W dobie gdzie większość z nas swój czas w ciągu dnia spędza na siedząco wybranie się na event gdzie znajdzie sportowe atrakcje przy, których będzie się mógł trochę poruszać na pewno może okazać się bardzo dobrym pomysłem. Analizując powyższe czynniki sportowe atrakcje na event mogą okazać się strzałem w dziesiątkę za który serdecznie podziękują uczestnicy. Wybierając sportowe atrakcje na event musimy brać pod uwagę grupę docelową jaka ma pojawić się na naszym wydarzeniu, tak aby idealnie dobrać odpowiednie atrakcje. 

 

Jeżeli chodzi o dzieci to wszystkie atrakcje sportowe dostępne w ofercie sprawdzą się idealnie należy jednak pamiętać, aby poza nimi na evencie nie zabrakło typowych piknikowych dmuchańców tj. dmuchana zjeżdżalnia, dmuchany zamek, suchy basen czy kula sferyczna.

Baw się sportem wspólnie z nami

Jesteś zainteresowany wynajmem sportowych atrakcji na swój eventy ? Trafiłeś idealnie ! Jako Eventy Piłkarskie jesteśmy największą w Polsce wypożyczalnią atrakcji sportowych i piłkarskich dmuchańców. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze urządzenia na każde wydarzenie sportowe i takie, w którym popularyzowana jest aktywność fizyczna - sportowe atrakcje na eventy dla uczestników w każdym wieku ! 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych atrakcji na wydarzenia organizowane w duchu aktywności fizycznej i sportowej rywalizacji.

Do czego możemy Ci się przydać przy organizacji eventu wpisującego się w trend aktywnego i dbającego o zdrowie społeczeństwa  ? Jako  sportowa agencja eventowa  doskonale wiemy jak pobudzić publikę i sprowokować ją do działania ! Za sprawą naszych sportowych atrakcji na evencie nie zabraknie emocji, zaangażowania i radości z osiągniętych wyników. Jesteśmy znani z tego, że nasi animatorzy nie tylko dbają o bezpieczeństwo uczestników i sprzętu, ale aktywnie animują i integrują się z uczestnikami. Właśnie dzięki temu zdobyliśmy tak dużą grupę stałych Klientów, która jest pewna, że wybierając naszą ofertę zagwarantujemy jakość naszej realizacji. 

 

Jako  zgrana drużyna  nie tylko organizujemy i kompleksowo obsługujemy eventy, ale także sami często bierzemy udział w imprezach sportowych szczególnie tych piłkarskich. Jako aktywni sportowcy i trenerzy piłkarscy biorący udział w różnych wydarzeniach, wiemy dokładnie na co trzeba zwrócić uwagę tworząc sportową imprezę, w jaki sposób dotrzeć do zainteresowanych osób czy jak angażować uczestników w trakcie  eventu sportowego. 

 

Decydując się na współpracę z ekipą Eventów Piłkarskich, macie Państwo pewność dobrze przeprowadzonej imprezy. Wybór sprawdzonego i doświadczonego partnera w organizacji imprez oraz zawodów sportowych to gwarancja spokoju i pełna satysfakcja po zakończeniu wydarzenia. Jako sportowa agencja eventowa do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, doradzimy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, a wybór naszej agencji eventowej, która posiada własną bazę atrakcji sportowych opłaci się również finansowo.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook

O NAS

PEŁNA OFERTA