POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Jedną z myśli, która przyświeca naszemu projektowi jest nauka i doskonalenie poprzez zabawę i inspirację. Wprowadzając do oferty atrakcje ubrane w atrakcyjną formę, które wykorzystywane są w treningu profesjonalnych sportowców "przemycamy" do świata eventów i zabawy również  dodatkową wartość  w postaci szlifowania przeróżnych umiejętności.

Passing Challenge Band Test

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci - największa wypożyczalnia atrakcji piłkarskich

Mega piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Inteligentna piłka

1100zł/netto

Sprawdź swoje umiejętności piłkarskie - inteligentna piłka
Pokaż jak mocno potrafisz uderzyć ! piłkarska atrakcja eventowa - prędkościomierz

Prędkościomierz

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Test Podań - sprawdź się !

 PODAJ DALEJ ! 

Do  wyzwań piłkarskich  jakim jest niewątpliwie oferowana atrakcja passing challenge idealnym dodatkiem jest zorganizowanie konkursu o miano najlepszego gracza. Z doświadczenia wiemy, że takie piłkarskie wyzwanie wzmaga rywalizację, a co za tym idzie również ruch przy danej atrakcji. Uczestnicy szczególnie Ci sportowo usposobieni, którzy mają w sobie żyłkę rywalizacji nie przejdą obojętnie obok takiej atrakcji. Poza wartościami typowo rozrywkowymi stanowisko oferuje szereg dodatkowych korzyści, które rozwiną naszych uczestników takich jak szlifowanie celności podań, szybkość reakcji czy koordynację z piłką przy nodze. 

 

Osoba, która uzyska  najlepszy wyniki  otrzyma od naszej ekipy tytuł najlepiej podającego zawodnika oraz upominek piłkarski, który zostanie wręczony na koniec eventu. Organizacja eventów sportowych i tworzenie piłkarskich atrakcji to jest to co "kręci" nas najbardziej. Jeżeli szukasz sportowych atrakcji na swój event trafiłeś idealnie !

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się za całą ofertą atrakcji piłkarskich i dmuchańców.

Nazwa: passing challenge

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 6 x 6 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V

Passing challenge

1200zł/netto

Wypróbuj za pośrednictwem naszej sportowej agencji eventowej  innowacyjną  piłkarską atrakcję, która sprawdzi twoje umiejętności piłkarskie na wielu płaszczyznach.  Passing Challenge  to wyzwanie, w którym Twoim zadaniem będzie zagrywanie piłki o bandy, które wyposażone są w specjalne diody wskazujące kierunek podania. Zapaloną bandę należy jak najszybciej zgasić uderzając o nią piłkę. Po uderzeniu w zaświeconą bandę zapala nam się kolejna. Zadaniem każdego uczestnika jest odbicie piłki o jak największą liczbę wskazanych band. System po zakończonej próbie wyliczy ile band zostało "zgaszonych", a animatorzy ogłoszą kolejny  sukces  i zachęcą do jeszcze większej aktywności !

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Wspaniała atrakcja dla fanów piłki nożnej - passing challenge