POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Poznaj potencjał  wirtualnej rzeczywistości  i przekonaj się jakie to fantastyczne doznanie ! Jesteśmy przekonani, że jeśli raz spróbujesz tej gry to będziesz chciał wejść do tego piłkarskiego świata ponownie. Head Master bo tak nazywa się gra to bardzo grywalny tytuł, który pozwoli Ci na przeżycie niezapomnianej przygody.

Symulator VR Stanowisko VR

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Wynajem konsol

700zł/netto

Zobacz szczegóły

Refleksomierz

1000zł/netto

Inteligentna piłka

1100zł/netto

ZAREZERWUJ

Wirtualna Rzeczywistość

 ODKRYJ PIŁKĘ NA NOWO 

 Wirtualna rzeczywistość z grą piłkarską  to kolejna atrakcja z naszej oferty, która może stać się wyzwaniem piłkarskim, w którym to wyłonimy i nagrodzimy najlepszego zawodnika tej konkurencji. Podejmij challenge i  zostań mistrzem  piłkarskich główek ! Z doświadczenia wiemy, że taki zabieg spowoduje dużo większy ruch przy stanowisku, a naturalne emocje związane z grą piłkarską podkręcone dodatkowo rywalizacją dodadzą kolorytu tej wirtualnej atrakcji.

 

Jesteśmy przekonani, że ta piłkarska gra spełni Twoje oczekiwania, a wirtualna rzeczywistość wciągnie Cię bez reszty. Stanowisko z grą piłkarską to mnóstwo bardzo dobrej zabawy okraszonej surrealistycznym klimatem i sporą dawką zakręconego humoru. Aby spełnić oczekiwania i zapewnić  rozrywkę najwyższym poziomie,  należy zadbać o sprawdzony sprzęt. Do przygotowania atrakcji wykorzystujemy platformę Play Station  5 i PS VR oraz wszystkie niezbędne akcesoria jak scenografię stanowiska i 42 calowy TV, w którym uczestnicy oczekujący na swoją kolej będą mogli śledzić poczynania uczestnika aktualnie przebywającego w wirtualnym świecie. Ze względu na specyfikę stanowiska vr i obsługę gogli w trakcie jednej godziny aktywności stanowisko vr może obsłużyć około 10-12 uczestników. 

Nazwa: stanowisko vr 

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 2 x 3 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V

Stanowisko VR

1200zł/netto

Kolejną atrakcją piłkarską jaką dla Ciebie przygotowaliśmy jest  stanowisko VR  i gra piłkarską, w której wcielisz się w jednego z zawodników Akademii Piłkarskiej i będziesz kierował poczynaniami zawodnika z pierwszej osoby tak jakbyś tam był ! Za sprawą gogli VR przeniesiemy Cię do centrum szkolenia piłkarskiego gdzie będziesz szlifował swoje umiejętności. Założenie gogli wirtualnej rzeczywistości to  fantastyczna przygoda,  która na moment pozwoli nam zapomnieć o otaczającym świecie i bez reszty pochłonie nas w rywalizacji o najlepszy wynik.

 

Stanowisko VR oferuje nam zmagania w grze strzeleckiej, w przeróżnych konkurencjach, w których to będziesz musiał celnie główkować. Za każdy strzał przydzielane są punkty dzięki, którym może pokonywać kolejne poziomy gry.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Stanowisko Vr » atrakcje piłkarskie • gra piłkarska