Eventy Piłkarskie to marka powstała z połączenia wieloletnich doświadczeń w organizacji wydarzeń sportowych, szczególnie tych piłkarskich, pasji do sportu oraz naszej piłkarskiej przeszłości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, wierzymy w wartości, jakie niesie za sobą sport, a miłość do sportu i aktywności fizycznej sprawiają, że tworzymy najlepsze sportowe atrakcje na eventy.

 

- można nam zaufać !

Eventy Sportowe  z atrakcjami 

Eventy Sportowe dla każdego

Turniej Piłkarski "W drodze po marzenia"

Atrakcje na eventy sportowe i aktywne pikniki rodzinne czy imprezy integracyjne. Sprawdź nasze atrakcje i dmuchańce dla dzieci i dorosłych !

 CZAS NA EVENT SPORTOWY 

 PODEJMIJ SPORTOWE WYZWANIE 

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Nasze Propozycje

Bilard Nożny

1200zł/netto

Bilard Nożny to sprawdzona i lubiana atrakcja piłkarska na eventy sportowe i pikniki organizowane w duchu aktywności fizycznej. Sprawdź Nas - Eventy Piłkarskie !
Wirtualna rzeczywistość i nowinki techniczne przy organizacji dzisiejszych eventów to konieczność. Doskonałym rozwiązaniem na eventy sportowe jest Stanowisko z grą piłkarsą VR ! Sprawdź Nas - Eventy Piłkarskie

Stanowisko VR

1200zł/netto

Piłkarskie Sumo to bardzo zabawna i popularna atrakcja na eventy sportowe i nie tylko ! Walka w Kostiumach Sumo zawsze zwraca uwagę i wzbudza duże emocje.

Piłkarskie Sumo

1000zł/netto

Inteligentna Piłka

1100zł/netto

ATRAKCJE NA EVENTY SPORTOWE

PEŁNA OFERTA ATRAKCJI

Bramka Celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa będzie idealny rozwiązaniem na eventy sportowe ! Pokaż wszystkim jak dobry napastnikiem jesteś ! Organizacja imprez i wynajem atrakcji piłkarskich.

Zobacz szczegóły

Inteligenta Piłka to naszpikowana czujnikami i technologią kolejna atrakcja piłkarska w naszej ofercie. Będzie idealnym rozwiązanie na eventy sportowe lub turnieje piłkarskie.

Zobacz szczegóły

Sprawdź swoją szybkość reakcji na stworzonej do tego atrakcji sportowej - Refleksomierz i pokaż co potrafisz ! Eventy sportowe czy imprezy integracyjne będą idealne z tą sportową atrakcją.

Refleksomierz

od 1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Sprawdź swoją moc strzału przy użyciu naszego urządzenia - siłomierz kopacz i nie daj szans konkurencji ! Organizujesz eventy sportowe ?Prędkościomierz sprawdzi się idealnie !

Zobacz szczegóły

Chcesz zorganizować event w duchu sportu ? Doskonale sprawdzą się do tego atrakcje sportowe tj. Passing Challenge. Eventy Sportowe dla dzieci i dorosłych to zawsze strzał w 10 !

Passing Challenge

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Dmuchane atrakcje na eventy sportowe czy pikniki dla dzieci to zawsze trafiony pomysł. Połącz swój event z atrakcjami sportowymi dla dzieci i dorosłych - to zawsze trafiony pomysł !

Bubble Footbball

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Czym są Eventy Piłkarskie

Czy event sportowy się opłaca ?

Od jakiegoś czasu można zauważyć w programach telewizyjnych czy social mediach rosnącą modę na "bycie fit"  i prowadzenie zdrowego stylu życia w połączeniu z aktywnością fizyczną. To właśnie dlatego  eventy sportowe  tak mocno zyskały na znaczeniu w ostatnich latach. W  czasach wszechobecnej konkurencji firmy chętnie szukają nowych trendów, aby wyróżnić się na tle innych. Doskonałym sposobem na wyróżnienie się w tłumu jest event sportowy, który przyciąga do siebie nie tylko rzesze kibiców i miłośników sportu, ale w przypadku zaproszenia gwiazdy na event również media oraz zainteresowanie pozostałej społeczności. Eventy sportowe są  doskonałym narzędziem promocji  zarówno dla firm, jak i miast czy regionów. Dołączyć do trendu jakim interesuje się większość społeczeństwa z pewnością może przynieść wiele profitów. 

 

Pojęcie organizacji eventu sportowego możemy rozumieć na wiele sposobów. Są wśród nich turnieje sportowe różnych dyscyplin, wyjazdy na  wydarzenia sportowe, integracja tworzona przez rywalizację sportową, ale też tworzenie sportowych pikników dla rodzin czy mieszkańców. Cechą charakterystyczną  skutecznych eventów sportowych  jest ich pozytywna atmosfera i energia bijąca od animatorów, którzy zarażają ją również uczestników wydarzenia. W przygotowaniu najlepszego eventu sportowego pomoże Państwu profesjonalna agencja eventowa - Eventy Piłkarskie, która swoim doświadczeniem i bogatą bazą własnych atrakcji przygotuje coś specjalnego na Państwa event sportowy. Jesteśmy przekonani, że organizacja eventu sportowego przyniesie wiele korzyści zarówno tych interpersonalnych, jak i finansowych w postaci zwiększonej sprzedaży produktów czy usług. 

 

Z doświadczenia wiemy, że atmosfera towarzysząca zdrowej rywalizacji sportowej wyzwala w ludziach mnóstwo endorfin i pozytywnych emocji, a wspólne doświadczenia i wspomnienia sprawiają, że uczestnicy stają się sobie bliżsi co jest niewątpliwie największym pozytywem  każdego eventu sportowego. Właśnie dlatego uważamy, że sportowe eventy sportowe stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych wyjazdów firmowych i mogą być doskonałym narzędziem integracji pracowników.

 

 

Zakres usług sportowej agencji eventowej:

 

 • przygotowanie koncepcji i planu wydarzenia

 • planowanie logistyczne eventu

 • kosztorysowanie wydatków

 • negocjowanie umów

 • zamawianie towarów i usług

 • nadzór i wykonawstwo

 • uzyskiwania niezbędnych pozwoleń

 • kontakt z mediami

 • organizacja konferencji prasowych;

 • tworzenie stron internetowych pod wydarzenie

 • produkcja gadżetów reklamowych;

 • tworzenie materiałów graficznych

 • przygotowanie atrakcji dla dzieci i dorosłych

 • raportowanie osiągniętych celów

 • nadzór nad realizacją poszczególnych zadań przed i w trakcie wydarzenia

 • i wiele innych

 

Jako Eventy Piłkarskie przeprowadziliśmy już setki imprez sportowych szczególnie tych piłkarskich. 

 

Jeżeli szukasz profesjonalnego i pewnego partnera do organizacji tego typu wydarzenia to warto rozważyć naszą kandydaturę. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej !

 

Organizując eventy sportowe pamiętaj, aby uczestnikom zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz, aby aktywnie spędzili czas skontaktuj się z nami !
Organizując eventy sportowe pamiętaj, aby uczestnikom zapewnić rozrywkę na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz, aby aktywnie spędzili czas skontaktuj się z nami !

Wydarzenia sportowe to wspaniały sposób na spędzanie wolnego czasu dla wielu ludzi na całym świecie. Mogą one dostarczyć emocji, rozrywki, pozytywnych wrażeń i wspomnień, a także promować zdrowy tryb życia i sport jako formę aktywności fizycznej dla całych rodzin. 

 

Sport jest doskonałym sposobem na poprawę zdrowia i kondycji fizycznej, a jednocześnie umożliwia nam spędzenie czasu w miłym towarzystwie oraz nawiązanie nowych znajomości. Podczas eventów sportowych możemy cieszyć się emocjonującą atmosferą i kibicować naszym ulubionym zawodnikom lub drużynom. Ponadto, możemy również sami wziąć udział w różnych konkurencjach i sprawdzić swoje umiejętności w porównaniu do innych na przeróżnych atrakcjach sportowych - krótko mówiąć event sportowy to gwarancja sukcesu !

Aktywny event - to jest to !

Organizując eventy sportowe pamiętaj o zapewnieniu rozrywki dla swoich uczestników. Sprawdź nasze atrakcje sportowe i piknikowe !

Eventy Piłkarskie to idealny partner na każde wydarzenie gdzie liczy się energia, a sportowe atrakcje na eventy to nasza specjalność. 

Eventy Sportowe

ZAREZERWUJ NAS

Z nami tylko na sportowo !

 OBUDŹ W SOBIE PASJĘ !

Jako Eventy Piłkarskie jesteśmy stworzeni do organizacji imprez sportowych. Do najpopularniejszych wydarzeń należą pikniki o charakterze sportowym, turnieje piłki nożnej czy eventy nastawione na aktywność i zdrowy tryb życia. Jesteśmy  największą w Polsce wypożyczalnią atrakcji piłkarskich posiadając w swojej ofercie np. bramkę celnościową, piłkarskich dart, bubble football, prędkościomierz i wiele więcej. Dodatkowo organizujemy wydarzenia całościowo, abyś Ty nie musiał martwić się o nic.  Eventy sportowe możemy prowadzić zarówno w miejscu wyznaczonym przez Klienta jak i znaleźć odpowiednią przestrzeń na potrzeby danego wydarzenia sportowego. Na Państwa życzenie zadbamy o odpowiednią oprawę - brending, gadżety opatrzone logotypem czy muzykę.

 

Imprezy sportowe to doskonałe narzędzie do integracji zespołu, propagowania aktywności i zdrowego stylu życia wśród społeczeństwa czy promocji firm i produktów. Jeżeli myślisz nad organizacją eventu sportowego - będzie to na pewno strzał w dziesiątkę !

Baw się sportem wspólnie z nami

Nasza sportowa agencja eventowa -  Eventy Piłkarskie  specjalizuje się w organizacji imprez z dużą dawką energii, rywalizacji oraz zdrowego stylu życia. Eventy sportowe to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w aktywnej formie i  pozytywnej atmosferze !

 

Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu wyzwolą emocje kumulowane w pracy oraz podczas domowych obowiązków. Podczas organizowanych z nami imprez  nie będzie nudy  i każdy pozna skrywane w sobie możliwości w trakcie przeróżnych konkurencji i wyzwań.

Do czego możemy Ci się dodatkowo przydać przy organizacji eventu sportowego ? Jako  sportowa agencja eventowa  zajmujemy się nie tylko organizacją wydarzenia czy wypożyczaniem atrakcji sportowych, ale także zapewniamy profesjonalną logistykę imprez przez obsługę techniczną w zakresie  doświadczonej kadry,  wynajmu nagłośnienia, oprawy muzycznej, oświetlenia, a także prowadzenia eventu sportowego przez profesjonalnego konferansjera. Dodatkowo w zakresie organizacji imprez sportowych możemy zapewnić scenę, namioty, agregaty prądotwórcze, barierki, pomiar czasu, bramy startowe i wiele więcej. Jeżeli natomiast potrzebujesz uwiecznić swoją imprezę sportową zakontraktujemy dla Ciebie zaufanego fotografa lub ekipę filmową, która stworzy klip promocyjny z wydarzenia.

 

Jako  zgrana drużyna  nie tylko organizujemy i kompleksowo obsługujemy eventy, ale także sami często bierzemy udział w imprezach sportowych szczególnie tych piłkarskich. Jako aktywni sportowcy i trenerzy piłkarscy biorący udział w różnych wydarzeniach, wiemy dokładnie na co trzeba zwrócić uwagę tworząc sportową imprezę, w jaki sposób dotrzeć do zainteresowanych osób czy jak angażować uczestników w trakcie  eventu sportowego. 

 

Decydując się na współpracę z ekipą Eventów Piłkarskich, macie Państwo pewność dobrze przeprowadzonej imprezy. Wybór sprawdzonego i doświadczonego partnera w organizacji imprez oraz zawodów sportowych to gwarancja spokoju i pełna satysfakcja po zakończeniu wydarzenia. Jako sportowa agencja eventowa do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, doradzimy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, a wybór naszej agencji eventowej, która posiada własną bazę atrakcji sportowych opłaci się również finansowo.

O NAS

PEŁNA OFERTA

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook