Od jakiegoś czasu można zauważyć w programach telewizyjnych czy social mediach rosnącą modę na "bycie fit"  i prowadzenie zdrowego stylu życia w połączeniu z aktywnością fizyczną. To właśnie dlatego  eventy sportowe  tak mocno zyskały na znaczeniu w ostatnich latach. W  czasach wszechobecnej konkurencji firmy chętnie szukają nowych trendów, aby wyróżnić się na tle innych. Doskonałym sposobem na wyróżnienie się w tłumu jest event sportowy, który przyciąga do siebie nie tylko rzesze kibiców i miłośników sportu, ale w przypadku zaproszenia gwiazdy na event również media oraz zainteresowanie pozostałej społeczności. Eventy sportowe są  doskonałym narzędziem promocji  zarówno dla firm, jak i miast czy regionów. Dołączyć do trendu jakim interesuje się większość społeczeństwa z pewnością może przynieść wiele profitów. 

 

Pojęcie organizacji eventu sportowego możemy rozumieć na wiele sposobów. Są wśród nich turnieje sportowe różnych dyscyplin, wyjazdy na  wydarzenia sportowe, integracja tworzona przez rywalizację sportową, ale też tworzenie sportowych pikników dla rodzin czy mieszkańców. Cechą charakterystyczną  skutecznych eventów sportowych  jest ich pozytywna atmosfera i energia bijąca od animatorów, którzy zarażają ją również uczestników wydarzenia. W przygotowaniu najlepszego eventu sportowego pomoże Państwu profesjonalna agencja eventowa - Eventy Piłkarskie, która swoim doświadczeniem i bogatą bazą własnych atrakcji przygotuje coś specjalnego na Państwa event sportowy. Jesteśmy przekonani, że organizacja eventu sportowego przyniesie wiele korzyści zarówno tych interpersonalnych, jak i finansowych w postaci zwiększonej sprzedaży produktów czy usług. 

 

Z doświadczenia wiemy, że atmosfera towarzysząca zdrowej rywalizacji sportowej wyzwala w ludziach mnóstwo endorfin i pozytywnych emocji, a wspólne doświadczenia i wspomnienia sprawiają, że uczestnicy stają się sobie bliżsi co jest niewątpliwie największym pozytywem  każdego eventu sportowego. Właśnie dlatego uważamy, że sportowe eventy sportowe stanowią ciekawą alternatywę dla tradycyjnych wyjazdów firmowych i mogą być doskonałym narzędziem integracji pracowników.

 

 

Zakres usług sportowej agencji eventowej:

 

 • przygotowanie koncepcji i planu wydarzenia

 • planowanie logistyczne eventu

 • kosztorysowanie wydatków

 • negocjowanie umów

 • zamawianie towarów i usług

 • nadzór i wykonawstwo

 • uzyskiwania niezbędnych pozwoleń

 • kontakt z mediami

 • organizacja konferencji prasowych;

 • tworzenie stron internetowych pod wydarzenie

 • produkcja gadżetów reklamowych;

 • tworzenie materiałów graficznych

 • przygotowanie atrakcji dla dzieci i dorosłych

 • raportowanie osiągniętych celów

 • nadzór nad realizacją poszczególnych zadań przed i w trakcie wydarzenia

 • i wiele innych

 

Jako Eventy Piłkarskie przeprowadziliśmy już setki imprez sportowych szczególnie tych piłkarskich. 

 

Jeżeli szukasz profesjonalnego i pewnego partnera do organizacji tego typu wydarzenia to warto rozważyć naszą kandydaturę. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej !

Czy event sportowy się opłaca ?

Bilard nożny

1200zł/netto

Bilard nożny to doskonała atrakcja dla miłośników piłki nożnej - sportowa agencja eventowa

Zobacz szczegóły

Street Soccer to popularna odmiana gry ulicznej gdzie rywalizuje 2 zawodników - sportowa agencja eventowa

Street soccer - boisko 1x1

600zł/netto

Zobacz szczegóły

Zorganizuj u siebie turnieju na bandy 3x3 na czterech boiskach jednocześnie !

Turniej piłkarski na bandy

od 3000zł/netto

Zobacz szczegóły

Stanowisko vr z grą piłkarską

1200zł/netto

Gra piłkarska VR na PS5. Atrakcja dla miłośników gier komputerowych - agencja eventowa

Zobacz szczegóły

Inteligentna piłka to atrakcja sprawdzająca umiejętności piłkarskie - agencja eventowa

Inteligentna piłka

1100zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Sprawdź swoją moc strzału przy użyciu naszego urządzenia - prędkościomierz - agencja eventowa

Zobacz szczegóły

Eventy Piłkarskie to marka powstała z połączenia wieloletnich doświadczeń w organizacji wydarzeń sportowych, szczególnie tych piłkarskich, pasji do sportu oraz naszej piłkarskiej przeszłości. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, wierzymy w wartości, jakie niesie za sobą sport, a wrodzona perfekcjonizm sprawia, że wszystko na naszych wydarzeniach musi być dopięte na ostatni guzik.

 

- można nam zaufać !

Eventy Piłkarskie -  żyjemy sportem 

Organizacja imprez sportowych na każdą okazję - sprawdź nas !
Eventy sportowe to nasza codzienność zawodowa - Eventy Piłkarskie

Do czego możemy Ci się dodatkowo przydać przy organizacji eventu sportowego ? Jako  sportowa agencja eventowa  zajmujemy się nie tylko organizacją wydarzenia czy wypożyczaniem atrakcji sportowych, ale także zapewniamy profesjonalną logistykę imprez przez obsługę techniczną w zakresie  doświadczonej kadry,  wynajmu nagłośnienia, oprawy muzycznej, oświetlenia, a także prowadzenia eventu sportowego przez profesjonalnego konferansjera. Dodatkowo w zakresie organizacji imprez sportowych możemy zapewnić scenę, namioty, agregaty prądotwórcze, barierki, pomiar czasu, bramy startowe i wiele więcej. Jeżeli natomiast potrzebujesz uwiecznić swoją imprezę sportową zakontraktujemy dla Ciebie zaufanego fotografa lub ekipę filmową, która stworzy klip promocyjny z wydarzenia.

 

Jako  zgrana drużyna  nie tylko organizujemy i kompleksowo obsługujemy eventy, ale także sami często bierzemy udział w imprezach sportowych szczególnie tych piłkarskich. Jako aktywni sportowcy i trenerzy piłkarscy biorący udział w różnych wydarzeniach, wiemy dokładnie na co trzeba zwrócić uwagę tworząc sportową imprezę, w jaki sposób dotrzeć do zainteresowanych osób czy jak angażować uczestników w trakcie  eventu sportowego. 

 

Decydując się na współpracę z ekipą Eventów Piłkarskich, macie Państwo pewność dobrze przeprowadzonej imprezy. Wybór sprawdzonego i doświadczonego partnera w organizacji imprez oraz zawodów sportowych to gwarancja spokoju i pełna satysfakcja po zakończeniu wydarzenia. Jako sportowa agencja eventowa do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, doradzimy najlepsze naszym zdaniem rozwiązania, a wybór naszej agencji eventowej, która posiada własną bazę atrakcji sportowych opłaci się również finansowo.

Największa baza atrakcji sportowych

Piłkarski dart gra celnościowa - agencja eventowa Eventy Piłkarskie

Piłkarski dart

1300zł/netto

Zobacz szczegóły

Atrakcje piłkarskie na eventy sportowe dla dzieci i dorosłych - Eventy Piłkarskie

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Eventy sportowe dla każdego !

Wynajem atrakcji na eventy sportowe

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Prędkościomierz
Passing Challenge

Passing challenge

1200zł/netto

Czym są Eventy Piłkarskie !

 PODEJMIJ SPORTOWE WYZWANIE 

Z nami tylko na sportowo !

Jako  Eventy Piłkarskie  jesteśmy stworzeni do organizacji imprez sportowych. Do najpopularniejszych wydarzeń należą pikniki o charakterze sportowym, turnieje piłki nożnej czy eventy nastawione na aktywność i zdrowy tryb życia. Jesteśmy  największą w Polsce  wypożyczalnią atrakcji piłkarskich posiadając w swojej ofercie np. bramkę celnościową, piłkarskich dart, bubble football, prędkościomierz i wiele więcej. Dodatkowo organizujemy wydarzenia całościowo, abyś Ty nie musiał martwić się o nic.  Eventy sportowe możemy prowadzić zarówno w miejscu wyznaczonym przez Klienta jak i znaleźć odpowiednią przestrzeń na potrzeby danego wydarzenia sportowego. Na Państwa życzenie zadbamy o odpowiednią oprawę - brending, gadżety opatrzone logotypem czy muzykę.

 

 Imprezy sportowe  to doskonałe narzędzie do integracji zespołu, propagowania aktywności i zdrowego stylu życia wśród społeczeństwa czy promocji firm i produktów. Jeżeli myślisz nad organizacją eventu sportowego - będzie to na pewno strzał w dziesiątkę !

Fanpage - facebook
Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Logo Eventy Piłkarskie » sportowa agencja eventowa
Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook

Eventy Sportowe

Nasza agencja eventowa -  Eventy Piłkarskie  specjalizuje się w organizacji imprez o charakterze sportowym z dużą dawką energii, rywalizacji oraz zdrowego stylu życia. Eventy sportowe to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w aktywnej formie i  pozytywnej atmosferze ! 

 

Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu wyzwolą emocje kumulowane w pracy oraz podczas domowych obowiązków. Podczas organizowanych z nami imprez  nie będzie nudy  i każdy pozna skrywane w sobie możliwości w trakcie przeróżnych konkurencji i wyzwań.

Dowiedz się więcej

Wszystkie atrakcje

OBUDŹ W SOBIE PASJĘ  !

Turnieje piłkarskie dla dzieci i dorosłych - eventy sportowe
Organizator imprez i wypożyczalnia atrakcji » sportowa agencja eventowa