POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Naszym zadaniem jest dotarcie i przekonanie wymarzonego gościa oraz negocjacja dla Klienta jak najlepszych warunków współpracy. Im  gwiazda na imprezie  ma być bardziej rozpoznawalny tym trzeba liczyć się z większą gażą dla Twojego gościa.

Gwiazda Piłkarska na Imprezie

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Pokazy freestyle football

1800zł/netto

Zobacz szczegóły

Pokazy taneczne

cena do uzgodnienia

Animacje dla dzieci

3000zł/netto

ZAREZERWUJ

Spoglądaj w gwiazdy !

 POSTAW NA ROZGŁOS 

Dla miłośnika piłki nożnej i zagorzałego kibica drużyny piłkarskiej nie ma nic piękniejszego jak zobaczenia swojego idola na żywo, którego do tej pory mógł  oglądać tylko w telewizji lub na stadionie odgrodzonego od publiki "murem" i szeregiem ochroniarzy.  My gwarantujemy,  że gwiazda na imprezie będzie dostępna dla uczestników na wyciągnięcie ręki co zapewni jeszcze większe zainteresowanie wydarzeniem.

 

Nasza sportowa agencja eventowa ma doświadczenie i kontakty we współpracy z piłkarzami czy influencerami związanymi i działającymi w branży piłkarskiej. Wspomniana  rozpoznawalność  wiąże się z różnymi wymaganiami jednak znając rynek piłkarski nic nie wykroczy poza przyjęte standardy. Biorąc jednak pod uwagę zasięgi znanych osób możemy liczyć na zwrot zainwestowanych środków w postaci promocji firmy, użyczenia wizerunku gwiazdy na imprezie oraz promocji marki w jego mediach społecznościowych i przy tworzeniu własnych materiałów promocyjnych.

Nazwa: gwiazda na imprezie

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: kontakt z gwiazdą lub managerem

Gwiazda na imprezie

cena do uzgodnienia

Jak zapewnić rozgłos organizowanemu eventowi ? To pytanie zadaje sobie nie jeden organizator wydarzeń. Jak sprawić, aby zainteresowanie wydarzeniem było duże i przyciągnęło na event mnóstwo osób? My znamy odpowiedź na to pytania -  piłkarska gwiazda na imprezie.  Znany sportowiec, piłkarski influencer, Reprezentant Polski osławiony bogatą piłkarską karierą zapewni zainteresowanie zarówno ze strony mediów jak i potencjalnych uczestników wydarzenia. Kto nie chciałby spotkać się ze swoim idolem?  My gwarantujemy  możliwość nie tylko spotkania z gwiazdą, ale także i co chyba najważniejsze, chwilę rozmowy, podania ręki, zrobienia zdjęcia, zdobycia autografu. Takie chwile sprawią, że Twój event, turniej piłkarski czy impreza firmowa zostanie zapamiętana na długo.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Event promocyjny Puma - ambasadorzy marki - Gwiazda na imprezie