POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Tak jak w przypadku zawodników Freestyle Football również i tutaj współpracujemy z najbardziej doświadczonymi grupami cheerleaders w Polsce oraz mniej znanymi klubami. Tancerki to zarówno doświadczone zawodniczki oraz bardzo dobrze wyszkolone młodziczki. Nasze cheerleaderki cenione są za  najwyższą jakość wykonania  pokazów, doskonały warsztat taneczny, prezencję oraz pozytywną energię emanującą od początku do końca trwania pokazu.

Pokazy Taneczne  Cheerleading

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Football Dart

1800zł/netto

Zobacz szczegóły

Animacje dla dzieci

3000zł/netto

Gwiazda na imprezie

cena do negocjacji

ZAREZERWUJ

Wspaniałe pokazy taneczne !

 CHEERLEADING 

Pojęcie  cheerleaderki  rozpowszechniło się w Polsce już kilkadziesiąt lat temu. Do tego czasy powstało bardzo dużo grup i zespołów angażujących wiele zawodniczek z całego kraju. Za przełomową decyzję całej dyscypliny można uznać fakt, iż Międzynarodowy Komitet Olimpijski uznał cheerleading za sport olimpijski. Ta decyzja stanowi potwierdzenie faktu, że jest to bardzo widowiskowa forma tańca, która zdobyła bardzo duże uznanie w oczach ludzi na całym świecie - wybór tej atrakcji na Twój event wydaje się być  wspaniałym pomysłem! 

 

Jako  Eventy Piłkarskie  staramy się zapewnić naszym Klientom najszerszy wachlarz atrakcji jaki jest tylko możliwy. Nasza grupa nieustannie pracuje nad tym, aby oferta naszej agencji eventowej była bardzo szeroka, a atrakcje ciekawe i zróżnicowane. Nasze sportowe doświadczenie pozwala nam na współpracę z największymi grupami cheerleaderek w Polsce. Zapewniamy pokazy na przeróżne wydarzenia skierowane do dorosłej publiczności jak i dzieci. Cheerleading w naszym kraju rozwinął się do tego stopnia, że pokazy profesjonalnych grup to  czysta magia!  Piękne kobiety, uśmiechy, kolorowe stroje, niespotykana choreografia, rytmiczna muzyka - jeżeli chcesz mieć to wszystko na swoim wydarzeniu skontaktuj się z nami już teraz.

Nazwa: pokazy taneczne

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Zakres: do ustalenia

Pokazy taneczne

cena do uzgodnienia

Autentyczny entuzjazm, komunikatywność i wysoka kultura osobista cheerleaderek sprawiają, że doping i oprawa są bezkonkurencyjne. Nasze   pokazy taneczne  idealnie sprawdzają się na meczach piłkarskich, turniejach, eventach firmowych lub promocyjnych. Program przygotowywany jest pod wymogi Klienta, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i perfekcyjnego wykonania. To tylko niektóre powody, dla których nasze dziewczyny pojawiają się na największych wydarzeniach sportowych. Wedle potrzeb i wymagań, projekty realizujemy w małym bądź dużym składzie. Podczas wyboru oferty oczywiście  służymy poradą  jaki układ będzie odpowiedni pod dane wydarzenie.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Pokaz taneczny - cheerleaderki to doskonała atrakcja dodatkowa na Twój event • cheerleading