POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Kto mógłby przypuszczać, że połączenie bilarda stołowego z piłką nożną przyjmie się tak dobrze w środowisku piłkarskim i branży eventowej. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z podobnej atrakcji to szczerze polecamy  bilard nożny  na kolejny event szczególnie w sytuacji kiedy na wydarzeniu mają pojawić się miłośnicy piłkarskich atrakcji.

Bilard Nożny  Football Bilard

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Turniej piłkarski na bandy

3000zł/netto

Zobacz szczegóły

Mega piłkarzyki

1600zł/netto

Street soccer

600zł/netto

ZAREZERWUJ

Snookball - Football Bilard

 ZAGRAJ W BILARDA NOGAMI 

W zależności od szerokości geograficznej, możemy spotkać się z różnymi określeniami tej dyscypliny: poolball, pool soccer,  czy snookball czy jak mówi się na to w naszym kraju -  bilard nożny  jak i piłkarski bilard. Zasady gry w bilarda nożnego są bardzo proste i zbliżone do tych panujących przy stole do tradycyjnego bilarda, z tą różnicą, że zamiast kija bilardowego używamy własnych nóg i piłek zamiast bil. W rozgrywce bierze udział dwóch zawodników, którzy rywalizują ze sobą naprzemiennie. Do dyspozycji zawodników oddane jest kilkukrotnie większe pole gry - w tym wypadku  rozmiar ma znaczenie  ponieważ mamy również do dyspozycji dużo większe bile w postaci piłek do piłki nożnej. Na placu gry znajduje się 16 futbolówek w rozmiarze 5 - 14 kolorowych podzielonych dla obu graczy oraz czarna i biała. Partię wygrywa zawodnik, który jako pierwszy wbije czarną piłkę po uprzednim wbiciu wszystkich swoich kolorowych piłek.  Zwycięzcą  rozgrywki ogłoszony zostaje uczestnik, który wygra całą partię.

 

Charakter i specyfika urządzenia sprawia, że atrakcja dla dzieci i dorosłych bardzo często jest wybierana przez uczestników naszych wydarzeń. Z łatwością zainteresujemy bilardem nożnym uczestników, szczególnie tych, którzy piłkę nożną mają we krwi.

Nazwa: bilard nożny

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 8 x 4 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: nie wymaga dostępu do prądu 230V

Bilard nożny

1200zł/netto

Połączenie ze sobą dwóch dyscyplin sportowych takich jak bilard i piłka nożna okazało się  strzałem w dziesiątkę  szczególnie dla osób, które nie przepadają za pracami manualnymi i zdecydowanie wolą grę nogami. Jeżeli pierwszy raz słyszysz o takim rozwiązaniu to warto spróbować swoich sił w tej ciekawej odmianie piłki nożnej.   Bilard nożny  to kolejna bardzo wciągająca gra, w której zadaniem uczestników jest wbicie wszystkich swoich piłek do łuz z drobnym wyjątkiem - zamiast kija używamy własnych nóg ! 

 

Jak to zwykle bywa niespotykana często atrakcja przyciąga uwagę uczestników spragnionych sportowych wrażeń i piłkarskich nowości. Boisko do bilarda nożnego właśnie takie reakcje wzbudza dzięki czemu jest  doskonałym wyborem  zarówno na  wydarzenia sportowe jak i imprezy integracyjne organizowane w plenerze.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Bilard nożny jako doskonała alternatywa w formie zabawy dla piłki nożnej