Co o nas mówią...

Twój sukces to nasze zwycięstwo ! Przekonaj się sam jak możemy uatrakcyjnić każde wydarzenie naszymi atrakcjami sportowymi oraz energią animatorów.

Największym wynagrodzeniem za naszą codzienną pracę są  sukcesy  naszych Klientów. Jako agencja eventowa zdajemy sobie sprawę jak ogromna odpowiedzialność leży na naszych barkach i jak wiele zależy od naszego profesjonalnego podejścia. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, które dają nam  motywację  do dalszego działania oraz utwierdzają nas w przekonaniu, że idziemy dobrą drogą.

 

Działając branży eventowej oferując m.in atrakcje dla dzieci już od dobrych kilku lat staramy się, aby nasi Klienci z każdej realizacji byli bardzo  zadowoleni.  Zależy nam na tym, aby pozytywne komentarze przerodziły się na kolejne zlecenia i długofalową  współpracę  z każdym naszym Klientem. Zaufanie przy kolejnych zleceniach to klucz do sukcesu w naszej działalności.

 

Jeśli szukacie Państwo kreatywnego, odpowiedzialnego, doświadczonego, a zarazem terminowego Partnera, który będzie Wam towarzyszyć podczas tego typu imprez – powyższa oferta jest właśnie dla Państwa, a poniżej potwierdzenie naszych słów.

 DOWIEDZ SIĘ CO MYŚLĄ INNI... 

Opinie Naszych Klientów

Organizowanie imprez sportowych oraz atrakcje piłkarskie i dmuchańce na wynajem » Sportowa Agencja Eventowa - Spełniamy Piłkarskie Marzenia !

Tagi: organizacja imprez • imprezy firmowe • imprezy plenerowe • imprezy integracyjne • eventy firmowe • organizacja imprez dla firm  • organizacja eventów • atrakcje na eventy • imprezy firmowe organizacja •  imprezy plenerowe dla dzieci • urodziny piłkarskie • organizacja imprez i eventów • sportowa agencja eventowa

Sportowa Agencja Eventowa Warszawa i wypożyczalnia atrakcji na imprezy - Logo Eventy Piłkarskie

Jako sportowa agencja eventowa świadczymy usługi na terenie całej Polski jako organizator imprez oraz wypożyczalnia dmuchańców i atrakcji sportowych. Wynajmujemy atrakcje dla dzieci i dorosłych m.in. football dart • bramkę celnościową • bubble football • mega piłkarzyki • dmuchane zjeżdżalnie  i wiele innych w największych miastach tj. Warszawa • Wrocław • Kraków • Poznań • Gdańsk • Białystok • Olsztyn • Łódź • Katowice oraz mniejszych miastach i miejscowościach.

 

- sprawdź nas jeżeli zależy Ci na sportowym duchu i energii na swoim evencie.

Zaplanujemy Twoje zwycięstwo od A do Z. Mamy sprawdzone sposoby na to, aby Twój event stał się wyjątkowym wydarzeniem !

 JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE 

Idealna strategia !

Jako  sportowa agencja eventowa  przeprowadziliśmy już z powodzeniem setki eventów dla wielu firm i instytucji. Doświadczenie jakie nabyliśmy przez lata funkcjonowania w branży eventowej na wszystkich możliwych polach pozwala nam klasyfikować się jako   ekspertów w organizacji  imprez o charakterze piłkarskim. Organizując z nami event skupimy się na wszystkich możliwych detalach i dobierzemy składowe tak, aby uczestnicy wydarzenia bawili się z nami znakomicie. 

 

Jeżeli zależy Ci na  nienagannie  przeprowadzonym wydarzeniu zaplanowanym od początku do końca bez żadnych niespodzianek to trafiłeś idealnie. Zorganizujemy Twój event perfekcyjnie !

PEŁNA OFERTA ATRAKCJI

Bilard Nożny

1200zł/netto

Bilard nożny to doskonała atrakcja dla miłośników piłki nożnej - wynajem atrakcji piłkarskich i organizacja imprez - Sportowa Agencja Eventowa

Zobacz szczegóły

Street Soccer Panna to piłkarska gra uliczna 1x1 - wynajmij okrągłe boiska na bandy - Sportowa Agencja Eventowa

Street Soccer PANNA 1x1

600zł/netto

Zobacz szczegóły

Turnieje Piłkarskie na bandy 3x3 dla dzieci ! Organizacja turniejów piłkarskich i wynajem atrakcji sportowych - Sportowa Agencja Eventowa

Turniej Piłkarski na bandy

od 3000zł/netto

Zobacz szczegóły

Ponad 40 atrakcji !

Piłkarskie Stanowisko VR

1200zł/netto

Gra piłkarska VR - atrakcja sportowe dla miłośników gier komputerowych i piłki nożnej - Sportowa Agencja Eventowa

Zobacz szczegóły

Inteligentna Piłka to atrakcja sportowa sprawdzająca umiejętności piłkarskie - agencja eventowa i wynajem atrakcji sportowych

Inteligentna Piłka

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Refleksomierz - piłkarska atrakcjja do rywalizacji dla dzieci i dorosłych - Sportowa Agencja Eventowa organizator imprez sportowych

Refleksomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Organizacja imprez sportowych - doświadczona sportowa agencja eventowa

SPRAWDŹ NAS

Naszą największą siłą są ludzie... jeżeli zależy Ci na kontaktowej i pełnej pasji obsłudze - postaw na nas !

 ZGRANA DRUŻYNA 

Zobacz kim jesteśmy

Eventy i piłka nożna to nasz żywioł, a zarazem codzienność zawodowa. Sprawdzamy się wszędzie tam gdzie liczy się  energia  oraz  dobra zabawa  w kolorowej scenerii.

 

Najczęściej w trakcie wydarzeń odpowiedzialni jesteśmy za atrakcje dla dzieci, animacje oraz w szerszym zakresie obsługę całościową eventów sportowych. Wszystko co związane ze sportem, a w szczególności z piłką nożną nie jest nam obce.

 

Mamy kreatywny zespół z mnóstwem pomysłów, a organizacja eventu o charakterystyce sportowej to nasza główna zaleta. Jako sportowa agencja eventowa oraz dostarczyciel atrakcji dla dzieci i dorosłych jesteśmy  niezastąpieni. 

 

Wyjątkowe chwile na długo zapadają w pamięć, dlatego nasza agencja eventowa dołoży wszelkich starań, aby Państwa wydarzenie było wspominane przez długi czas, a marka kojarzyła się  jak najlepiej. 

Drużyna Eventy Piłkarskie - organizator imprez sportowych - Sportowa Agencja Eventowa
Drużyna Eventy Piłkarskie - organizator imprez sportowych - Sportowa Agencja Eventowa
Drużyna Eventy Piłkarskie - organizator imprez sportowych - Sportowa Agencja Eventowa

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Nasza Drużyna

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook

Bubble football

1600zł/netto

Bubble football - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych
Prędkościomierz - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Prędkościomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Proponowane atrakcje piłkarskie