POZOSTAŁE ATRAKCJE

Piłkarski dart to trafiony pomysł !

Wybór Eventów Piłkarskich do obsługi Twojej imprezy to zawsze  strzał w dziesiątkę !  Poza ofertą pełną atrakcji piłkarskich stawiamy bardzo mocno na pozytywną atmosferę w czasie naszych aktywności. Zależy nam, aby każdy korzystający np. z piłkarskiego darta wyszedł z atrakcji szczęśliwy.

Fanpage - facebook
Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Logo Eventy Piłkarskie » sportowa agencja eventowa
Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Piłkarski dart - najlpsza atrakcja piłkarskie ever !

Zwykle tak bywa, że to co jest rzadko spotykane przyciąga największą uwagę. Tak właśnie jest w przypadku naszej gigantycznej 6 metrowej dmuchanej tarczy  piłkarski dart.  Nawet na najbardziej kolorowej imprezie nie da się nie zauważyć dostępnego w naszej ofercie piłkarskiego darta. Jesteśmy pewni, że proponowany dmuchaniec zainteresuje każdego    miłośnika piłki nożnej oraz osoby spragnionej sportowej rywalizacji "na wesoło". Kolejki przed naszym urządzeniem pokazują jak bardzo piłkarski dart sprawdza się w swoim naturalnym środowisku czyli imprezach sportowych, turniejach piłkarskich i wszędzie tam gdzie propagowana jest aktywność fizyczna.

1300zł/netto

Piłkarski dart

Nazwa: piłkarski dart

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 6 x 8 x 6 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Uwagi: używamy piłek bez rzepu ze względu na dużo lepsze właściwości piłkarskie 

Ten ogromny  6 metrowy dmuchaniec  przyciągnie uwagę każdego sportowego pasjonata! Nadmuchiwany  piłkarski dart  to połączenie piłki nożnej i darta sportowego. Zasady są bardzo proste – uczestnicy muszą trafić piłką w środek tarczy wykonując precyzyjne kopnięcie. Takie dmuchańce dla dzieci nadają się na różnego rodzaju eventy sportowe, pikniki rodzinne oraz imprezy firmowe jako wyróżniająca się atrakcja dla uczestników. Jeżeli organizujesz wydarzenie gdzie motywem przewodnim ma być piłka nożna wynajem tego  dmuchańca  będzie idealnym rozwiązaniem. Piłkarski dart zaangażować może dzieci jak i dorosłych na długie godziny, zapewniając mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

 

Duże rozmiary tarczy oraz proste zasady gry pozwolą bawić się zarówno początkującym piłkarzom jak i zaawansowanym graczom. Wystarczy tylko dobrze wycelować i mocno kopnąć w stronę dmuchańca - co ważne każdy zawodnik punktuje! Dodatkowo do tego typu  atrakcji piłkarskiej  proponujemy dołączyć piłkarskie wyzwanie, które będzie wspaniałym połączeniem zabawy i rywalizacji. Uczestnicy eventu konkurować będą ze sobą o miano "mistrza celności", a najlepsi śmiałkowie otrzymają od nas upominek za wykręcenie najlepszego wyniku.

 STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ ! 

Trafiaj w sam środek tarczy

Bubble football

1600zł/netto

ZAREZERWUJ

Bubble football - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych
Prędkościomierz - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Prędkościomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Proponowane atrakcje piłkarskie