POZOSTAŁE ATRAKCJE

Wszystkie nasze atrakcje

 6 METRÓW ROBI WRAŻENIE 

Poza wzbudzeniem zdrowej rywalizacji jest to gra, która zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Połączenie ulubionego sportu Polaków z dyscypliną, która cieszy się zainteresowaniem w barach i restauracjach, to świetne wypełnienie czasu podczas imprez integracyjnych pracowników firm, urodzinowych czy okolicznościowych. Jest to szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i koordynacji ruchowej, ale i strategii zbierania punktów. Wynajmując zestaw, otrzymasz od nas wsparcie techniczne, obsługę atrakcji i animację spotkania. Koszt usługi zależny jest od miejsca, gdzie wydarzenie będzie organizowane oraz czasu wynajmu. Zachęcamy do konsultacji z naszym pracownikiem już dzisiaj.

Dlaczego wybrać Foot Darts ?

Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart
Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart

 PROSTA GRA STRZELECKA 

Zamawiając tę grę, otrzymujesz dużego dmuchańca przypominającego wyglądem tarczę do rzutek, pompę elektryczną do jego nadmuchania, 5 dużych piłek na rzep oraz urządzenie do ich ściągania z dużych wysokości. Zasady gry są bardzo proste i sprawdzają celność oraz koordynację ruchową uczestników zabawy. Zadaniem gracza jest kopnięcie piłki w taki sposób, aby wylądowała ona najbliżej wysoko punktowanych miejsc na tarczy. Każdy ma określoną liczbę szans (najczęściej trzy) i wygrywa osoba, która zbierze najwięcej punktów. Jest to gra, która sprawdzi się na dworze i wewnątrz budynku np. hali sportowej.

Jak grać w Foot Darts ?

Foot Darts czyli gra w rzutki połączona z piłką nożną ? Z nami to oczywiście możliwe ! Nasze atrakcje piłkarskie również piłkarski dart to gwarancja sportowych emocji i rywalizacji.

 TRAFIAJ I WYGRYWAJ - FOOT DARTS 

Tagi: piłkarski dart • football dart • soccer dart • atrakcje piłkarskie • foot darts • dmuchańće na wynajem • wynajem dmuchańców • piłkarski dart wynajem • football dart wynajem • atrakcje sportowe

Jako wypożyczalnia dmuchańców i atrakcji sportowych oraz organizator imprez świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wynajmujemy atrakcje sportowe m.in. football dart • bramkę celnościową • bubble football i wiele innych w największych miastach tj. Warszawa • Wrocław • Kraków • Poznań • Gdańsk • Białystok • Olsztyn • Łódź • Katowice oraz mniejszych miastach i miejscowościach.

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Piłkarski Dart Football Dart

Wybór Eventów Piłkarskich do obsługi Twojej imprezy to zawsze  strzał w dziesiątkę !  Poza ofertą pełną atrakcji piłkarskich stawiamy bardzo mocno na pozytywną atmosferę w czasie naszych aktywności. Zależy nam, aby każdy korzystający np. z piłkarskiego darta wyszedł z atrakcji szczęśliwy. Jeżeli chcesz, aby uczestnicy Twojego eventu bawili się znakomicie postaw na Foot Darts - nie zawiedziesz się ! Jest to atrakcje idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart

Zwykle tak bywa, że to co jest rzadko spotykane przyciąga największą uwagę. Tak właśnie jest w przypadku naszej gigantycznej 6 metrowej dmuchanej tarczy  piłkarski dart  Nawet na najbardziej kolorowej imprezie nie da się nie zauważyć dostępnego w naszej ofercie piłkarskiego darta. Jesteśmy pewni, że proponowany dmuchaniec zainteresuje każdego    miłośnika piłki nożnej oraz osoby spragnionej sportowej rywalizacji "na wesoło". Kolejki przed naszym urządzeniem pokazują jak bardzo football dart sprawdza się w swoim naturalnym środowisku czyli imprezach sportowych, turniejach piłkarskich i wszędzie tam gdzie propagowana jest aktywność fizyczna.

1300zł/netto

Piłkarski dart

Nazwa: piłkarski dart • football dart • foot darts

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 8 x 8 x 6 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Teren: płaski oczyszczony teren, pozbawiony kamieni, szkła - boisko naturalne, orlik, plac trawiasty, beton)

Uwagi: używamy piłek bez rzepu ze względu na dużo lepsze właściwości piłkarskie 

Ten ogromny  6 metrowy dmuchaniec  przyciągnie uwagę każdego sportowego pasjonata! Nadmuchiwany  football dart  to połączenie piłki nożnej i darta sportowego. Zasady są bardzo proste – uczestnicy muszą trafić piłką w środek tarczy wykonując precyzyjne kopnięcie. Takie dmuchańce dla dzieci nadają się na różnego rodzaju eventy sportowe, pikniki rodzinne oraz imprezy firmowe jako wyróżniająca się atrakcja dla uczestników. Jeżeli organizujesz wydarzenie gdzie motywem przewodnim ma być piłka nożna wynajem tego  dmuchańce będzie idealnym rozwiązaniem. Piłkarski dart zaangażować może dzieci jak i dorosłych na długie godziny, zapewniając mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy.

 

Duże rozmiary tarczy oraz proste zasady gry pozwolą bawić się zarówno początkującym piłkarzom jak i zaawansowanym graczom. Wystarczy tylko dobrze wycelować i mocno kopnąć w stronę dmuchańca - co ważne każdy zawodnik punktuje! Dodatkowo do tego typu atrakcji piłkarskiej proponujemy dołączyć piłkarskie wyzwanie, które będzie wspaniałym połączeniem zabawy i rywalizacji. Uczestnicy eventu konkurować będą ze sobą o miano "mistrza celności", a najlepsi śmiałkowie otrzymają od nas upominek za wykręcenie najlepszego wyniku.

 STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ ! 

Czas na Football Dart !

Bubble football

1600zł/netto

ZAREZERWUJ

Bubble football - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych
Prędkościomierz - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Prędkościomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Proponowane atrakcje piłkarskie