DOŚWIADCZONY ORGANIZATOR 

Z pasji do Sportu i Piłki Nożnej

Interesuje Cię piłka nożna? Gra w piłkę sprawia Ci przyjemność i dodatkowo śledzisz największe turnieje piłkarskie na świecie? Jeżeli wszystkie odpowiedzi są na TAK to trafiłeś idealnie !

 WYGRAJ TURNIEJ I ZDOBĄDŹ PUCHAR ! 

PRO Turnieje Piłki Nożnej

Sięgnij po zwycięstwo i wznieś puchar w organizowanych przez Eventy Piłkarskich turniejach piłki nożnej dla dzieci i dorosłych.

 PASJA POPARTA DOŚWIADCZENIEM 

Turniej piłki nożnej może zorganizować każdy jednak jeżeli zależy Ci na jakości oraz pozytywnych opiniach uczestników proponujemy skorzystać z doświadczonej firmy, która w 100% spełni wszystkie oczekiwania. Podczas organizowanego przez nas turnieju piłkarskiego, zapewnimy uczestnikom profesjonalną obsługę, moc atrakcji i wspaniałą atmosferę.  Na uwagę zasługuje również fakt, że nasze doradztwo przy organizacji turnieju piłki nożnej jest bezpłatny. Klient płaci tylko za konkretne działania prowadzonego projektu, sprzęt, który zostanie wynajęty na wydarzenie sportowe oraz osoby, których będziemy potrzebowali do realizacji tego projektu. Jesteśmy przekonani o jakości świadczonych usług w zakresie organizacji turnieje piłkarskiego jak również imprezy sportowo – rekreacyjnej. Dołącz do naszej piłkarskiej rodziny i baw się sportem wspólnie z nami !

100 % spełnionych obietnic

 JAK TO ROBIMY ! 

Pierwszy i najważniejszym etapem tworzenia turnieju piłkarskiego jest oczywiście wybór lokalizacji. Specjalnie dla Ciebie przedstawimy Ci kilka lokalizacji, które zagwarantują nam możliwość profesjonalnego przeprowadzenia wydarzenia. W kolejnych etapach zajmujemy się przygotowaniem materiałów turniejowych i reklamowych oraz zakontraktowaniem specjalistów, którzy mają wspierać wydarzenie tj. sędziowie, opieka medyczna, konferansjer, fotograf czy gwiazda imprezy. Na uwagę zasługuje fakt, iż cały sprzęt sportowy i atrakcje piłkarskie są naszą własnością i nie są podnajmowane. Dzięki temu masz gwarancję, że wszystkie atrakcje, które Ci zaproponujemy będą dostępne i co ważniejsze zapłacisz za atrakcje bez marży, która naliczana jest w przypadku podnajmowanego sprzętu eventowego od zewnętrznych firm.

Organizacja turnieju od A do Z ?

Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart
Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart

 TURNIEJ SKROJONY NA MIARĘ 

Rozwijając powyższe nasza Sportowa Agencja Eventowa kompleksowo przygotuje dla Ciebie turniej piłkarski każdej wielkości. Największy turniej piłki nożnej jaki  organizowaliśmy do tej pory przygotowany był dla około tysiąca uczestników i został połączony z firmowym piknikiem sportowym dla całych rodzin z mnóstwem atrakcji piłkarskich i atrakcji plenerowych. Nasze najmniejsze realizacje to turnieje piłkarskie na bandy 3x3 na bandy organizowane na boiskach typu orlik, które są proponowane głównie klubom piłkarskim i dedykowane są dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Po konsultacji zaproponujemy Ci kilka wariantów, które będą uwzględniały zaplanowany na to wydarzenie budżet oraz potrzeby jakie mają charakteryzować to wydarzenie.

Duże i małe turnieje - sprawdź nas

Tagi: turniej piłki nożnej • turnieje piłkarski • organizacja turnieju piłkarskiego • atrakcje piłkarskie • organizator turniejów • organizacja turniejów piłkarskich • turnieje piłki nożnej dla firm •  eventy piłkarskie • turnieje piłkarskie dla dzieci • turniej piłki nożnej dla dorosłych • organizacja eventów piłkarskich

Grafika z Logo Eventy Piłkarskie - Organizator imprez sportowych w tym turniejów piłkarskich dla dzieci i dorosłych.

Podejmując rozmowę na temat organizacji turnieju piłki nożnej staramy się wysłuchać Klienta oraz zaproponować swoje rozwiązania. Takie połączenie gwarantuje sukces organizacyjny i zadowolenie wszystkich zainteresowanych stron. Staramy się  nasze doświadczenie, nabyte podczas wieloletniej działalności wykorzystać w każdym kolejnym realizowanym projekcie. Nasza Sportowa Agencja Eventowa, która dysponuje własnym sprzętem to doskonałe połączenie doświadczenia, pasji i przystępnych cen za oferowane usługi.

POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Jakie działania możemy zapewnić przy organizacji turnieju piłkarskiego

 

 • obiekt sportowy z całą sportową infrastrukturą
 • branding obiektu
 • biuro zawodów i wszystkie potrzebne materiały
 • konferansjera
 • kompletną scenę
 • opiekę medyczną
 • obsługę sędziowską
 • relacja foto-wideo z wydarzenia
 • nagrody - puchary, medale i dyplomy
 • pokazy freestyle football i cheerleaderek
 • animatorów / hostessy
 • przygotowanie materiałów promocyjnych i gadżetów 
 • strefę gastronomiczną
 • bazę noclegową
 • atrakcje piłkarskie i piknikowe
 • rabat 10% na wszystkie atrakcje z oferty m.in. bramka celnościowa, football dart, wyrzutnia piłek, football car, dmuchana zjeżdżalnia, bubble football

 

Wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek ustalamy z Klientem przed stworzeniem spersonalizowanego regulaminu i harmonogramu wydarzenia. 

Nasz zespół to grupa ludzi, która piłkę nożną ma we krwi. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wiemy jak profesjonalnie zorganizować wydarzenie sportowe - zarówno niewielki turniej piłkarski jak i imprezę masową dla tysiąca uczestników. Przygotowując wydarzenie kierujemy się kilkoma żelaznymi zasadami, które muszą charakteryzować każde z naszych imprez. Celujemy w najlepsze obiekty sportowe, pozytywną atmosferę, atrakcyjny wygląd wydarzenia oraz dodatkowe aktywności i smaczny catering.

 

Ogólnopolski klubowy turniej piłki nożnej czy też piknik sportowo-rekreacyjny, zorganizowany dla Państwa klubów, pracowników lub Klientów, może być ważnym elementem w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku firmy. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klubów piłkarskich i firm, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu dodatkowo integrując grupę. Jesteśmy pewni, że takie wydarzenia scalą zespół i będą pozytywnie oddziaływały na pracowników już w trakcie codziennej pracy - co na pewno przełoży się na wyniki zespołu w przyszłości.

Integracja uczestników i nauka pracy zespołowej to jedna z najważniejszych cech organizacji turniejów piłkarskich - przekonaj się jakie to skuteczne !

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Organizacja  turnieju piłkarskiego na bandy  może być zarówno samodzielną imprezą, jak też atrakcją towarzyszącą innemu wydarzeniu. Idea jaka nam przyświeca przy organizacji turnieju piłki nożnej to jak największa ilość minut spędzonych na boisku dla zawodników, profesjonalna obsługa turnieju, pozytywne emocję płynące z rozgrywki oraz dodatkowe atrakcje piłkarskie, które urozmaicą i dodadzą kolorytu całej imprezie.

Turniej Piłki Nożnej  Organizacja

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Street soccer

700zł/netto

Zobacz szczegóły

Dmuchana zjeżdżalnia

od 1100zł/netto

Passing Challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

 ORGANIZACJA TURNIEJÓW PIŁKARSKICH 

Jako Sportowa Agencja Eventowa i doświadczony organizator turniejów piłkarskich przygotujemy specjalnie dla Ciebie turniej piłki nożnej, który swoim wyglądem spełniać będzie wszystkie wymogi największych turniejów piłkarskich tj. Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy charakteryzujących się kolorowym brandingiem, dużą ofertą atrakcji piłkarskich i profesjonalną obsługą. Turniej piłki nożnej to gwarancja sportowych emocji, cudownej atmosfery, drużynowej rywalizacji i niezapomnianych chwil, które cementują grupę.

Turniej Piłki Nożnej

cena do uzgodnienia

Turniej piłki nożnej to doskonały pomysł na integrację, zabawę i poprawę swoich piłkarskich umiejętności zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jest to również świetna okazja, aby spędzić aktywnie czas rywalizując z innymi drużynami, przyjaciółmi czy pracownikami firmy. Jako Eventy Piłkarskie proponujemy kompleksową organizację turnieju piłkarskiego zarówno dla klubów piłkarskich jak i firm na przeróżne okazje ze wszystkimi dostępnymi atrakcjami oraz profesjonalną obsługą. Zapewnimy wszystko od A do Z zaczynając od wyboru obiektu sportowego i przygotowaniu go pod potrzeby naszego Klienta, a kończąc na organizacji noclegu i wieczornej imprezy integracyjnej - jeżeli tylko będzie takie życzenia Klienta. Nasze działania zaczynamy od wysłuchania potrzeb i przygotowania kompleksowej oferty, która uwzględniać będzie wszystkie wymagania organizacyjne.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Na każdym turnieju piłkarskim organizowanym przez Eventy Piłkarskie emocje sięgają zenitu. Turniej Piłki Nożnej z naszą drużyną to zawsze gwarancja sukcesu !