Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

28 lutego 2020
Cena: 1300,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Opis produktu - organizacja turnieju piłkarskiego

 

Interesuje Cię piłka nożna ? Gra w piłkę sprawią Ci przyjemność i dodatkowo śledzisz największe turnieje piłkarskie na świecie ? Jeżeli wszystkie odpowiedzi są na TAK trafiłeś idealnie! Jako sportowa agencja eventowa i doświadczony organizator turniejów piłkarskich przygotujemy specjalnie dla Ciebie turniej piłki nożnej, który swoim wyglądem spełniać będzie wszystkie wymogi największych turniejów piłkarskich tj. Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy charakteryzujących się kolorowym brandingiem, dużą ofertą atrakcji piłkarskich i profesjonalną obsługą. Turniej piłki nożnej to gwarancja sportowych emocji, cudownej atmosfery, drużynowej rywalizacji i niezapomnianych chwil, które cementują grupę.

 

Nasz zespół to grupa ludzi, która piłkę nożną ma we krwi. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, wiemy jak profesjonalnie zorganizować wydarzenie sportowe - zarówno niewielki turniej piłkarski jak i imprezę masową dla tysięcy uczestników. Przygotowując wydarzenie kierujemy się kilkoma żelaznymi zasadami, które muszą charakteryzować każde z naszych imprez. Celujemy w najlepsze obiekty sportowe, pozytywną atmosferę, atrakcyjny wygląd wydarzenia oraz dodatkowe aktywności i smaczny catering. Ogólnopolski klubowy turniej piłki nożnej czy też piknik sportowo-rekreacyjny, zorganizowany dla Państwa klubów, pracowników lub klientów, może być ważnym elementem w budowaniu i umacnianiu pozytywnego wizerunku firmy. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do klubów piłkarskich i firm, które troszcząc się o swoich pracowników, chcą umożliwić im spędzenie wolnego czasu dodatkowo integrując grupę. Jesteśmy pewni, że takie wydarzenia scalą zespół i będą pozytywnie oddziaływały na pracowników już w trakcie codziennej pracy - co na pewno przełoży się na wyniki zespołu w przyszłości.

 

Realizujemy imprezy sportowe według własnego pomysłu i scenariusza, jak również projekty zaplanowane przez naszego Klienta. Podejmując rozmowę na temat organizacji turnieju piłki nożnej staramy się wysłuchać Klienta oraz zaproponować swoje rozwiązania. Takie połączenie gwarantuje sukces organizacyjny i zadowolenie wszystkich zainteresowanych stron. Staramy się  nasze doświadczenie, nabyte podczas wieloletniej działalności wykorzystać w każdym kolejnym realizowanym projekcie. Nasza sportowa agencja eventowa, która dysponuje własnym sprzętem to doskonałe połączenie doświadczenia, pasji i przystępnych cen za oferowane atrakcje.

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu i przedstawienia nam swojej wizji i potrzeb związanych z wydarzeniem sportowym - jesteśmy przekonani, że uda nam się z sukcesem zorganizować wspaniały i emocjonujący turniej piłkarski na wysokim poziomie !

 

Kategoria: turniej piłki nożnej - turniej piłkarski - organizacja eventów sportowych

Nazwa: organizacja turnieju piłkarskiego, turniej piłki nożnej - turniej piłkarski

 

Jakie działania możemy zapewnić przy organizacji turnieju piłkarskiego

 • obiekt sportowy z całą sportową infrastrukturą

 • branding obiektu

 • biuro zawodów i wszystkie potrzebne materiały

 • konferansjera

 • kompletną scenę

 • opiekę medyczną

 • obsługę sędziowską

 • relacja foto-wideo z wydarzenia

 • nagrody - puchary, medale i dyplomy

 • pokazy freestyle football i cheerleaderek

 • animatorów / hostessy

 • przygotowanie materiałów promocyjnych i gadżetów 

 • strefę gastronomiczną

 • bazę noclegową

 • atrakcje piłkarskie i piknikowe

 • rabat 10% na wszystkie atrakcje z oferty m.in. bramka celnościowa, football dart, wyrzutnia piłek, football car, dmuchana zjeżdżalnia, bubble football

 

 

Turniej Piłki Nożnej na miarę Twoich oczekiwań 

 

Rozwijając powyższe nasza sportowa agencja eventowa kompleksowo przygotuje dla Ciebie turniej piłkarski każdej wielkości. Największy turniej piłki nożnej jaki  organizowaliśmy do tej pory przygotowany był dla około 3 tysięcy uczestników i został połączony z piknikiem sportowym dla całych rodzin z mnóstwem atrakcji piłkarskich i atrakcji plenerowych. Nasze najmniejsze realizacje to turnieje piłkarskie 3x3 na bandy organizowane na boiskach typu orlik, które są proponowane głównie klubom piłkarskim i dedykowane są dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Po konsultacji zaproponujemy Ci kilka wariantów, które będą uwzględniały zaplanowany na to wydarzenie budżet oraz potrzeby jakie mają charakteryzować to wydarzenie. 

 

Pierwszy i najważniejszym etapem tworzenia turnieju piłkarskiego jest oczywiście wybór lokalizacji. Specjalnie dla Ciebie przedstawimy Ci kilka lokalizacji, które zagwarantują nam możliwość profesjonalnego przeprowadzenia wydarzenia. W kolejnych etapach zajmujemy się przygotowaniem materiałów turniejowych i reklamowych oraz zakontraktowaniem specjalistów, którzy mają wspierać wydarzenie tj. sędziowie, opieka medyczna, konferansjer, fotograf, sędzio czy gwiazda imprezy. Na uwagę zasługuje fakt, iż cały sprzęt sportowy i atrakcje piłkarskie są naszą własnością i nie są podnajmowane. Dzięki temu masz gwarancję, że wszystkie atrakcje, które Ci zaproponujemy będą dostępne i co ważniejsze zapłacisz za atrakcje bez marży, która naliczana jest w przypadku podnajmowanego sprzętu eventowego od zewnętrznych firm.

 

Turniej piłki nożnej może zorganizować każdy jednak jeżeli zależy Ci na jakości oraz pozytywnych opiniach uczestników proponujemy skorzystać z doświadczonej firmy, która w 100% spełni wszystkie oczekiwania. Podczas organizowanego przez nas turnieju piłkarskiego, zapewnimy uczestnikom profesjonalną obsługę, moc atrakcji i wspaniałą atmosferę.  Na uwagę zasługuje również fakt, że naszą pomoc i doradztwo przy organizacji turnieju piłki nożnej jest bezpłatny. Klient płaci tylko za sprzęt, który zostanie wynajęty na wydarzenie sportowe oraz osoby, których będziemy potrzebowali do realizacji tego projektu.

 

Jesteśmy przekonani o jakości świadczonych usług w zakresie organizacji turnieje piłkarskiego jak również imprezy sportowo – rekreacyjnej.

 

Dołącz do naszej piłkarskiej rodziny i baw się sportem wspólnie z nami !

 

Dodatkowe informacje odnoszące się do całej oferty atrakcji piłkarskich:

 

 1. Prowadzimy wynajem na terenie całej Polski oraz za granicą

 2. Koszt transportu to 1zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410

 3. Przy drugim i kolejnym zamówieniu dla stałych i powracających Klientów 10% rabatu na wszystkie atrakcje z oferty

 

Propozycje atrakcji: Boisko panna do gry 1na1 Mega Piłkarzyki Stanowisko do gry FIFA Piłkarzyki Turniej na bandy 3na3

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Atrakcje na eventy • wynajem dmuchańcy • animacje dla dzieci

Opis:

 

Turniej piłki nożnej to doskonały pomysł na integrację, zabawę i poprawę swoich piłkarskich umiejętności. Jest to również świetna okazja, aby spędzić aktywnie czas rywalizując z innymi drużynami, przyjaciółmi czy pracownikami firmy. Jako Eventy Piłkarskie proponujemy kompleksową organizację turnieju piłkarskiego zarówno dla Klubów Piłkarskich jak i firm na przeróżne okazje ze wszystkimi dostępnymi atrakcjami. Zapewnimy obsługę zaczynając od wyboru obiektu sportowego i przygotowaniu go pod potrzeby naszego Klienta, a kończąc na organizacji noclegu i wieczornej imprezy integracyjnej - jeżeli tylko będzie takie życzenia Klienta. Nasze działania zaczynamy od wysłuchania potrzeb i przygotowania kompleksowej oferty, która uwzględniać będzie wszystkie wymagania organizacyjne.

Cena: do uzgodnienia

Turniej Piłki Nożnej

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę