POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Do dyspozycji naszych Klientów są  najlepsi zawodnicy w Polsce.  Pokazy Freestyle Football to dla nich chleb powszedni ponieważ mają na kontach dziesiątki tytułów, setki występów i tysiące godzin spędzonych z piłką przy wykonywaniu przeróżnych sztuczek i układaniu choreografii pod występy. Takich umiejętności nie powstydziłby się nawet Messi czy Neymar Jr. 

Pokazy Freestyle Football  Triki Piłkarskie

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Wspaniały pokaz akrobacji i gimnastyki połączony z fantastyczną oprawą - sportowa agencja eventowa

Pokazy taneczne

do uzgodnienia

Zobacz szczegóły

Street soccer

600zł/netto

Małe boiska na bandy do gry 1x1. Wspaniała atrakcja dla dzieci na event sportowy

Animacje dla dzieci

3000zł/netto

ZAREZERWUJ

Pokazy Trików Piłkarskich

 PIŁKARSKA TECHNIKA MISTRZÓW 

Pokazy freestyle football sprawdzą się w każdych warunkach niezależnie od tematu przewodniego Twojej imprezy. Śmiałe sztuczki z piłką, zwody, figury gimnastyczne czy szybka muzyka to zwykle stałe punkty przedstawienia. Aby dodać coś więcej nasze pokazy sztuczek piłkarskich urozmaicone są przeróżnymi rekwizytami, które  dodają kolorytu  występom. W celu rozruszania widowni do wspólnych pokazów zapraszani są również uczestnicy eventu, którzy wykonują wspólnie z naszym zawodnikiem proste sztuczki piłkarskie.

 

Imprezy poświęcone piłce nożnej tj. turnieje piłkarskie, jubileusze klubów czy sportowe eventy promocyjne to doskonała okazja do zaproszenia zawodnika na pokaz freestyle football, który zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności techniczne. Pokaz sztuczek piłkarskich rozgrzeje do czerwoności każdego miłośnika piłki nożnej i  wzbudzi podziw  nawet u osób nie związanych ze sportem.

 

 Pokazy Freestyle Football  to również doskonały pomysł na urodziny dziecka, które zakochane jest w piłce nożnej, Z doświadczenia wiemy, że taka niespodzianka na długo zapada w głowie małego solenizanta i jest wspominana przez wiele kolejnych lat. Urozmaicenie urodzin piłkarskich o pokaz freestyle football to gwarancja sukcesu i zadowolenia wszystkich uczestników uroczystości!

Nazwa: pokazy freestyle football

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: pokaz artystyczny + warsztaty

Wymiary stanowiska: 5 x 5 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: nie wymaga dostępu do prądu

Pokazy freestyle football

1800zł/netto

Jeżeli chcesz, aby Twój event kojarzył się z duchem sportu i nawiązywał do najpopularniejszej dyscypliny na świecie to  Pokazy freestyle football  są trafionym wyborem gwarantującym sukces. Występy na scenie połączone z nieziemskim panowaniem nad piłką, "ubrane" w fascynujący pokaz z rytmiczną muzyką z pewnością przyciągną uwagę publiczności, dodając prestiżu Państwa wydarzeniu i wyzwolą niesamowite emocje szczególnie u najmłodszych fanów piłki nożnej.

 

W przypadku wyboru naszej oferty Pokazu freestyle football gwarantujemy 6 godzin obecności naszego zawodnika na wydarzeniu oraz 3 wejścia artystyczne. Dodatkowo przeprowadzimy warsztaty sztuczek piłkarskich polegające na wykonywaniu najprostszych trików przez uczestników wydarzenia oraz aktywności na boisku panna 1na1 co jeszcze bardziej zintegruje całą grupę i  włączy ją do zabawy. 

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Pokazy freestyle football to pokaz trików piłkarskich najlepszych zawodników w Polsce - sportowa agencja eventowa