POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Jeżeli chcesz dostarczyć rozrywki fanom piłki nożnej to postaw na  wynajem konsol  z dedykowaną grą piłkarską FIFA. W czasach gdzie e-sport puka coraz mocniej do naszych drzwi postawienie na najpopularniejszą grę piłkarską na świecie to strzał w dziesiątkę. 

Wynajem Konsol  Stanowisko FIFA

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Street soccer

600zł/netto

Zobacz szczegóły

Stół do piłkarzyków

600zł/netto

Refleksomierz

1000zł/netto

ZAREZERWUJ

Postaw na sprawdzoną opcję !

 POPULARYZUJEMY E-SPORT 

Za sprawą nowoczesnej technologii - świat gier i wirtualnej rzeczywistości stoi przed nami otworem. Grafika stała się jeszcze doskonalsza, a my mamy wrażenie jakbyśmy oglądali prawdziwy mecz na żywo. To wszystko dzięki zastosowaniu najnowszej  rozwiązań i konsol  Play Station 5.  Nasz pakiet skierowanych jest do wszystkich osób pragnących nowych wrażeń i doznań w najlepszym wydaniu. Stanowisko do gry FIFA to doskonały wybór na wydarzenia gdzie przeważać będzie męska część uczestników.

 

Możemy specjalnie dla Ciebie stworzyć turniej gry FIFA, który będzie doskonałym pomysłem szczególnie w momencie gdzie E-SPORT nabiera coraz większego znaczenia w świecie sportu i telewizji.  Wynajem konsol  to świetny pomysł na każdy event! Biorąc pod uwagę fakt iż piłka nożna jest naszym sportem narodowym i najpopularniejszą dyscypliną na świecie jesteśmy przekonani, że w trakcie każdego organizowanego wydarzenia znajdzie się grupa osób chcąca zmierzyć się w jedną z najbardziej rozpoznawalnych i grywalnych gier.

Nazwa: wynajem konsol

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 3 x 2 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V
Uwagi: minimalna ilość konsol do wynajmu to 2 stanowiska

Wynajem konsol

800zł/netto

Nasza propozycja to pakiety urządzeń zapewniających rozrywkę zarówno na imprezie integracyjnej, evencie promocyjnym, festynie czy turnieju piłkarskim. Specjalnie na potrzeby Państwa wydarzenia stworzymy kompletne stanowisko do  gry FIFA  w skład, której wejdzie konsola, gra FIFA, TV oraz całą scenografia stanowiska. Dostępny w naszej ofercie wynajem konsol zapewni uczestnikom eventu przyjemny czas oczekiwania na wydarzenia związane z innymi atrakcjami w trakcie imprezy. Nasze gry to nie tylko FIFA, ale w opcji są również inne gorące tytuły, które regularnie wychodzą na  konsole PS5.  W naszej ofercie mamy również do dyspozycji stanowisko vr z grą piłkarską - tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz !

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Stanowisko FIFA w trakcie eventu promocyjnego PUMA z Krzysztofem Golonką