HARMONOGRAM

OPIS I REGULAMIN

Turnieje piłkarskie na bandy dla najmłodszych adeptów piłki nożnej, którzy rozpoczynają swoją przygodę z piłką !

Kochamy piłkę nożną w każdym wydaniu dlatego promujemy również sporty okołopiłkarskie.

 SPORTY OKOŁOPIŁKARSKIE 

Turniej Siatkonogi i Teqball

 TURNIEJE NA BANDY 

Turniej "Futbol Drybling Cup"

Piłkarski turniej PRO dla dzieci prowadzony w 4 kategoriach wiekowych na 10 boiskach dla około 50 drużyn !

 KURPIOWSKI TURNIEJ 

Turniej "Kurpie Summer Cup"

Ogromny piknik sportowy dla całych rodzin z atrakcjami dla dzieci i dorosłych - nie może Cię tam zabraknąć !

 ŚWIĘTO PIŁKARSKIE ! 

Event "Pokonaj Mistrza"

PIŁKARSKI TRENING INDYWIDUALNY OSTROŁĘKA i ORGANIZACJA IMPREZ

Piłkarski Trening Indywidualny Ostrołęka

ZAPISZ SIĘ

BGŻ BNP Paribas S.A.

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

Nip: 758 235 62 46 Regon: 360 263 083

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń

Dane organizacji UKS Future is Now

Najstarszym naszym przedsięwzięciem, które jest z nami od początku istnienia to Mikołajkowy Turniej Siatkonogi. Tak jak wszystkie nasze inicjatywy również ta ma na celu rozwój umiejętności technicznych oraz popularyzację piłki nożnej. Jesteśmy zdania, że ilość dobrej jakości wydarzeń oferowanych w różnych formach, atrakcyjny przekaz i pozytywna atmosfera w trakcie eventów ma bezpośredni wpływ na rozwój zawodników i postrzeganie dyscypliny wśród społeczeństwa.

 

Od kilku lat za sprawą naszego eksperta - Adriana Duszaka wprowadziliśmy do wydarzenia również rywalizację na stołach TEQBALL. Należy dodać, że dyscyplina bardzo szybko zyskuje fanów na całym świecie - ambasadorami TEQBALL są m.in. najlepszy piłkarz w historii futbolu Ronaldinho, Carles Puyol, Luis Figo czy William Gallas.

Jest to wydarzenie towarzyszące do eventu "Pokonaj Mistrza", który uatrakcyjnia dodatkowo to ogromne sportowe święto. Od kilku lat jest to największy turniej piłkarski w regionie. Do tej pory gościło w nim ponad 500 drużyn i 3000 zawodników.

Chcemy być przede wszystkim wsparciem dla Twojego rozwoju, tak abyś błyszczał na tle swojej drużyny i rówieśników - piłkarski trening indywidualny Ostrołęka

4

3

2

1

Jak się zapisać i ile to kosztuje ?

Zapisz się sam lub zbierz grupę do 6 osób, aby rozpocząć zajęcia. Piłkarski trening indywidualny Ostrołęka to koszt 200zł niezależnie od ilości osób na treningu (maks. 6 osób). Im większą grupę utworzysz, tym mniejsza składka dla poszczególnego uczestnika zajęć. Jeżeli będziesz miał już zdeklarowaną grupę zawodników dopasowaną umiejętnościami lub zdecydowałeś się na zajęcia 1x1 skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze zajęcia !

Co zyska Twoje dziecko ?

Intensywny trening, w którym za pomocą indywidualnego podejścia trenera zawodnik będzie poprawiał umiejętności techniczne w wymagającym i pełnym dodatkowych bodźców środowisku. Dodatkowo pozna koncepty taktyczne na poszczególnych pozycjach oraz popracuje nad mentalnością zwycięzcy oraz odpowiednim podejściem do swoich obowiązków, bez którego niemożliwym jest wejście na wyższy poziom - piłkarski trening indywidualny Ostrołęka

  Czym jest traning w małej grupie ?  

Tworzymy środowisko do rozwijania młodych sportowców - zawsze w kontekście meczowym i wysoką intensywnością. Jest to dodatkowa jednostka treningowa ukierunkowana na rozwój indywidualny, w której udział bierze od 1 do 6 zawodników. Zajęcia trwają od 100 do 120 minut i odbywają się raz w tygodniu.

  Dla kogo są zajęcia ?  

Dla zawodniczek i zawodników niezależnie od przynależności klubowej chcących rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na różnych polach tj. technika, taktyka, motoryka, mentalność zwycięzcy. Obbudujemy Cię w umiejętności techniczno-taktyczne, które pozwolą Ci zrozumieć piłkę nożną na nowo !

ORGANIZOWANE WYDARZENIA

Podążając za ogólnoświatowym trendem - gry na małych boiskach zdecydowaliśmy się na organizację turniejów piłkarskich na bandy w najmłodszych kategoriach nie grających jeszcze w ligach związkowych. Turnieje Futbol Drybling Cup łączą ze sobą rywalizację z dobrą zabaw, integracją uczestników oraz prowadzone są kolorowej i przyjaznej atmosferze. Rywalizując na małych boiskach z bandami w formule  3x3 dajemy naszym uczestnikom możliwość prowadzenia dynamicznej gry z niezliczoną ilością pojedynków 1x1 i sytuacji bramkowych, co w trakcie wieloletniej edukacji piłkarskiej przełoży się na tworzenie kreatywnych, odważnych i dobrze wyszkolonych zawodników.

 

Od startu projektu przeprowadziliśmy już ponad 50 turniejów FDC w całej Polsce. Mamy nadzieję, że turnieje na bandy dla najmłodszych zyskiwać będą z roku na rok na popularności co przełoży się bardzo pozytywnie na jakość szkolenia młodych adeptów piłki nożnej.

Wydarzenie organizowane w ostatni weekend sierpnia to event otwarty dla wszystkich miłośników piłki nożnej, który został połączony z turniejem piłkarskim ! Założeniem imprezy jest popularyzacja sportu oraz aktywności fizycznej wśród społeczeństwa i możliwość spotkania się z Gwiazdami piłki nożnej oraz dyscyplin pokrewnych. Wydarzenie z ponad 20 atrakcjami piłkarskimi, dmuchańcami i pokazami. Jest to największy cyklicznie odbywający się event piłkarski w Polsce z taką liczbą atrakcji !

NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA

 1. Kluczowe zasady gry – uniwersalne i stasowane na pozycjach

 2. Praca nad kontrolą piłki – praca w domu to rozwój samoświadomości

100% jakości

Rozwój piłkarskie

 inteligencji

Wysoka

intensywność

Pozytywna

atmosfera

Rozwój percepcji

antycypacji

Indywidualizacja

pracy 

Organizacja imprez oraz wynajem atrakcji dla dzieci i dorosłych

Profil umiejętności

 

 1. Gra 1x1 w  ataku – wpływanie na przeciwnika

 2. Gra 1x1 w  obronie

 3. Prowadzenie piłki – krótkie i długie

 4. Podanie piłki – krótkie i długie

 5. Kierunkowe przyjęcie piłki na bazie obserwacji

 6. Ochrona i uwolnienie piłki

 7. Strzał na bramkę – skuteczne wykończenie

 8. Obserwacja i analiza przestrzeni

 9. Footwork – „praca na nogach”

 

Profil mentalny

 

 1. Zbudowana mentalność zwycięzcy

 2. Nastawienie na samodzielny rozwój - samoświadomość

 3. Odwaga i otwartość na nowe...

 4. Pewny siebie

 5. Kreatywny

Profil zawodnika dzielimy na kilka grup. Według nas tylko zagłębienie się w detale pozwala tak naprawdę zrozumieć tę grę i w konsekwencji bardzo mocno rozwinąć zawodnika.

Chcemy być przede wszystkim wsparciem dla Twojego rozwoju, tak abyś błyszczał na tle swojej drużyny i rówieśników! Poprawisz z nami te elementy, które uważasz za słabsze. Dopracujesz swoje najmocniejsze strony. Zajmiemy się tymi elementami, które wymagają od Ciebie większej uwagi kierując się ideą, że jakość czasu spędzonego na boisku jest równie ważna jak ilość godzin spędzonych z piłką przy nodze - piłkarski trening indywidualny Ostrołęka !

Rozwój jednostki kluczem do sukcesu drużyny - główne zasady tworzenia jednostki treningowej w Future is Now.

 PIŁKARSKI TRENING INDYWIDUALNY OSTROŁĘKA 

Na czym nam zależy

Młody piłkarz chcący  osiągnąć sukces  powinien mądrze pracować i wierzyć w swoje umiejętności. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przychodzi łatwo, a rzeczy najważniejszych w życiu nie da się kupić, ale trzeba na nie bardzo mocno zapracować. Mając za cel osiągniecie mistrzowskiego poziomu sportowego powinniśmy dać coś od siebie, by cieszyć się jeszcze większą przyjemnością z gry i z postępów własnego rozwoju. Piłka nożna w globalnym przekonaniu uważana jest za sport zespołowy, lecz często o wynikach meczów przesądzają  indywidualne umiejętności  dlatego też tak ważny jest rozwój indywidualny każdego zawodnika.

Chcemy tworzyć piłkarzy, a nie drużyny... dołącz jeżeli chcesz stać się najmocniejszym ogniwem swojego zespoły - piłkarski trening indywidualny Ostrołęka

Chcemy tworzyć piłkarzy, a nie drużyny... dołącz jeżeli chcesz stać się najmocniejszym ogniwem swojego zespoły !

Piłkarski trening indywidualny Ostrołęka

 

 1. Budowa treningu pod dany koncept

 2. Systemowe poznawanie nowych konceptów

 3. Trening bogaty w bodźce

 4. Ćwiczenia izolowane na bazie obserwacji

 5. Wysoka intensywność treningu

 6. Częste zadawanie pytań w kontekście zachowań boiskowych

 7. Przestrzeganie wcześniej poznanych zasad

 8. Budowanie środowiska opartego na rywalizacji

 9. Pozytywna atmosfera – trener motywator

 10. Ćwiczenie kończące to „strzelba” zbudowane pod temat treningu

 ROZWIJAJ SIĘ ! 

Robimy różnicę...

Znajdź w planie swojego dziecka czas na zajęcia, które łączą naukę, zabawę i inspirację.  Future is Now  proponuje doskonalenie wszystkich umiejętności piłkarskich poznanych w macierzystym klubie, tak aby zawodnik mógł stać się najsilniejszym ogniwem swojej drużyny. Dodatkowo rozbudujemy jego wiedzę o nowe umiejętności oraz koncepty taktyczne stosowane na poszczególnych pozycjach. Zapewniamy wykwalifikowaną i stale rozwijającą się kadrę trenerską, trening na profesjonalnym sprzęcie oraz dostosowanych do potrzeb obiektach. Działamy w układzie od 1 do 6 zawodników dzięki czemu możemy zaproponować Ci piłkarski trening indywidualny Ostrołęka skrojony do Twoich potrzeb. Nasz model pracy zapewni Ci dużo więcej kontaktów z piłką, nowoczesne metody szkolenia oraz większą uwagę trenera przypadającą na pojedynczego zawodnika. Jeżeli jesteś zdeterminowanych by wejść na  wyższy poziom  to pomożemy Ci w osiągnięciu tego  marzenia ! 

Realizacja kompleksowego szkolenia przez stworzenie warunków do maksymalnie skutecznego rozwoju talentu - piłkarski trening indywidualny Ostrołęka

Ponad 10x więcej kontaktów

z piłką

Niewielkie

grupy

treningowe

Nowoczesny

sprzęt

treningowy

Metodologia FiN inspirowana najnowszymi trendami

  CZTERY RAZY TAK !  

Zbuduj swoją przyszłość wspólnie z Nami !

Realizacja kompleksowego szkolenia przez stworzenie warunków do maksymalnie skutecznego rozwoju talentu

Pracujemy w tych obszarach, które uważasz za godne uwagi, abyś był lepszym piłkarzem niż byłeś jeszcze wczoraj

Wiemy jak piękne są marzenia i jak satysfakcjonująca droga prowadzi do ich spełnienia

Droga pełna pracy, siły i fantazji poprowadzi Cię do sukcesu

Piłkarski Trening Indywidualny Ostrołęka

 KIM JESTEŚMY 

Witaj w świecie piłki nożnej !

PIŁKARSKI TRENING INDYWIDUALNY OSTROŁĘKA

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Organizacja imprez oraz wynajem atrakcji dla dzieci i dorosłych

Głównym celem stowarzyszenia  Future is Now  jest kompleksowe przygotowanie zawodnika do gry na najwyższym poziomie oraz wprowadzenie go do profesjonalnego futbolu. Inspirując się książką Rasmusa Ankersena "Kopalnie Talentów" dzięki rzetelnej, codziennej pracy oraz kompleksowemu systemowi szkolenia, które obejmuje cztery niezbędne fundamenty gry takie jak: technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne wierzymy, że jesteśmy w stanie z każdego zawodnika "wyciągnąć"   maksimum jego potencjału  oraz cyklicznie "produkować" piłkarzy do profesjonalnych klubów w Polsce.

 

Jeżeli trenujesz w jednym z pobliskich Klubów i chcesz więcej - zapraszamy na dodatkowy  piłkarski trening indywidualny Ostrołęka !