POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Wartości edukacyjne  - poza działalnością związaną z organizacją imprez nasi animatorzy zajmują się na co dzień szkoleniem piłkarskim. Staramy się dawać wskazówki uczestnikom jak prawidłowo uderzyć piłkę, aby prędkościomierz pokazywał na wyświetlaczy jak  najwyższe wyniki ! 

Prędkościomierz  Siłomierz Kopacz

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci - sportowa agencja eventowa

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Piłkarski dart

1300zł/netto

Piłkarskie atrakcje dla dzieci - sportowa agencja eventowa
Piłkarskie atrakcje eventowe - sportowa agencja eventowa

Passing challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Siłomierz Kopacz - strzelaj !

 OSIĄGNIJ PRĘDKOŚĆ ŚWIATŁA 

Prędkościomierz  mierzący moc strzału  to urządzenie wzbudzające bardzo duże emocje i jeszcze większe zaangażowanie uczestników w rozgrywkę. Zabawa na naszym urządzeniu ma przeważnie formę piłkarskiego wyzwania, w którym to wybieramy uczestnika o najmocniejszym uderzeniu.  Nasza atrakcja piłkarska  mierzy siłę kopniętej piłki i pokazuje wynik na świetlnej tablicy - my natomiast najlepsze wyniki wpisujemy na tablicę, a zadaniem kolejnych śmiałków jest pobicie tego uczestnika znajdującego się aktualnie na pierwszym miejscu. 

 

Nasze urządzenie to atrakcja piłkarska, z której skorzystać może każdy uczestnik. Dostarczy on niezapomnianych wrażeń zarówno najmłodszym, jak i tym nieco starszym. Zabawa przy jego użyciu jest szybka i nieskomplikowana. Siłomierz to atrakcja dla dzieci doskonale nadająca się na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe, szczególnie te związane z piłką nożną. Urządzenie sprawdzające prędkość idealnie sprawdzi się na wydarzeniach gdzie większość grupy stanowią mężczyźni. Z doświadczenia wiemy, że mało, który uczestnik przejdzie obojętnie obok tej atrakcji nie sprawdzając wcześniej swojej  mocy strzału. 

Nazwa: prędkościomierz

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 5 x 5 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V

Prędkościomierz

1200zł/netto

Prędkościomierz to sprzęt, którego użycie nie wymaga specjalistycznych umiejętności. To co musi zrobić to bardzo  mocno uderzyć  piłkę ! Jest to konkurencja, rozgrywana na przygotowanej bramce piłkarskiej oraz czujniku umieszczonym za nią, który sczytuje prędkość lecącej piłki. Zadaniem śmiałka jest oddanie jak   najmocniejszego strzału.  

 

Dodatkowo prędkościomierz ma bardzo ważną cechę - potrafi wzbudzać dużą rywalizację wśród uczestników co przekłada się bezpośrednio na  ogromne zainteresowanie   na każdym wydarzeniu. Przy tym urządzeniu doskonale będą czuć się zarówno dzieci jak i dorośli. 

 

Siłomierz to kolejne urządzenie w naszej bazie atrakcji dla wszystkich miłośników piłki nożnej. To proste ! Radar mierzy siłę uderzenia, a wynik uzyskany przez zawodnika pojawia się na elektronicznym wyświetlaczu. 

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Prędkościomierz » atrakcje piłkarskie • eventy piłkarskie