POZOSTAŁE ATRAKCJE

Dmuchany zamek

1000zł/netto

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Podaruj dzieciom trochę frajdy i daj porwać się im szalonej zabawie w naszej kuli sferycznej ! Ta ogromna dmuchana piłka pozwoli uczestnikom Twojego wydarzenia zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy. Jesteśmy przekonani, że ta  atrakcja dla dzieci  przypadnie do gustu każdemu małemu zdobywcy.

Kula Sferyczna  Zorba

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

• sportowa agencja eventowa » Eventy Piłkarskie

Dmuchana zjeżdżalnia

od 1100zł/netto

Zobacz szczegóły

Mecz w Bubble Football • sportowa agencja eventowa » Eventy Piłkarskie

Bubble football

1600zł/netto

Wspaniała zabawa na dmuchańcu. Tylko z naszym dmuchanym zamkiem • sportowa agencja eventowa » Eventy Piłkarskie

ZAREZERWUJ

Ogromna i niezatapialna !

 OGROMNA DMUCHANA PIŁKA 

Już sam widok naszej ogromnej kuli sferycznej powoduje duże zainteresowanie i szybsze bicie serca wśród najmłodszych uczestników plenerowych wydarzeń. Maszerowanie i obracanie się wewnątrz wielkiej dmuchanej kuli bo właśnie na tym polega zorbing dla dzieci.. To  wspaniała alternatywa  dla najpopularniejszych atrakcji plenerowych tj. dmuchane zjeżdżalnie czy dmuchane zamki.

 

Zabawa w naszej  kuli sferycznej  jest bardzo prosta, wystarczy tylko znaleźć się w środku by następnie przy pomocy opiekuna, który będzie Cię wspierał maszerować przed siebie. W razie potrzeby może również toczyć kulę za Ciebie, abyś Ty mógł oglądać świat z różnej perspektywy z wnętrza kuli sferycznej !

 

Jeżeli planujesz wyróżnić się na tle innych wydarzeń to wynajem tej niestandardowej atrakcji dmuchanej będzie wręcz idealnym rozwiązanie. Każdy na wydarzeniu szczególnie w plenerze oczekuje najpopularniejszych atrakcji eventowych jednak jeżeli chcesz czegoś więcej dla dzieci to polecamy naszą kulę sferyczną.

Nazwa: kula sferyczna

Kategoria: dmuchańce

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 20 x 4 x 4 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Uwagi: atrakcja dla dzieci do 12 roku życia

Kula sferyczna

1200zł/netto

Zorba to duża futurystyczna  kula sferyczna,  która od lat jest jedną z bardziej rozchwytywanych atrakcji dla dzieci. Dzięki swojej okrągłej budowie i ogromnym rozmiarom przyciąga zainteresowanie nie tylko najmłodszych, ale również tych starszych co bezpośrednio przekłada się na chęć skorzystania z tej dmuchanej atrakcji. Zadaniem każdego uczestnika jest pokonanie wyznaczonego toru lub powolna przejażdżka w środku kuli - wszystko zależ tutaj od wieku i zaangażowania dziecka. Jedno jest pewne każde z naszych pociech  osiąga sukces,  który jest ogłaszany wszystkim obecnym na evencie tak, aby frajda z przejażdżki i doznania były jak największe.

 

Kula sferyczna niektórym kojarzy się z kołowrotkiem i chomikiem uparcie poruszającym się wewnątrz zabawki - coś w tym chyba jest. Zamiast kołowrotka mamy jednak  ogromną piłkę,  a zamiast chomika w środku pojawi się uczestnik eventu.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Kula sferyczna » atrakcje dla dzieci • dmuchańce • zorba