POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Jako firma zajmująca się organizacją imprez dla dzieci i wynajmem atrakcji dla dzieci czujemy bardzo dużą odpowiedzialność związaną z zapewnieniem bezpiecznej zabawy wszystkim pociechom korzystającym z naszych atrakcji. Wynajmując np.  dmuchaną zjeżdżanie  możesz być pewien, że dzieciaki są w dobrych rękach.

Dmuchana Zjeżdżalnia Wynajem

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Dmuchany zamek

1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Suchy basen z piłkami

1200zł/netto

Kula sferyczna

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Wynajem Zjeżdżalni Dmuchanej

 OBOWIĄZKOWY PUNKT PROGRAMU 

Wynajem  dmuchanej zjeżdżalni  to bardzo dobry pomysł zwłaszcza wtedy, gdy chcemy zabawić wiele dzieci naraz oraz tam gdzie przepustowość atrakcji powinna być bardzo duża. Mamy tu na myśli duże festyny i eventy firmowe gdzie zapraszana jest ogromna grupa osób i tam gdzie jest mnóstwo dzieci do zabawy. Na taką ewentualność proponujemy naszym Klientom zestaw 3 zjeżdżalni (duża, średnia i mała) tak, aby naszych  dmuchańców  starczyło dla wszystkich ! Dzięki takiej różnorodności dmuchanych zjeżdżalni idealnie bawić się będzie starsze dziecko jak również maluch, który bać się będzie jeszcze dużych wysokości. Miękka powierzchnia i duże przestrzenie sprawiają, że z jednego dmuchanej zjeżdżalni może od 8 do 10 dzieci naraz, a zabawa pod okiem naszych czujnych animatorów będzie bardzo bezpieczna.

 

Tych dmuchanych olbrzymów nie może zabraknąć na żadnym festynie, imprezie plenerowej czy evencie promocyjnym, na którym rodzice przychodzą razem ze swoimi pociechami. Dmuchana zjeżdżalnia sprawdzi się także jako atrakcja na imprezach dla dzieci tj. urodziny, dzień dziecka czy turniej piłkarski dla dzieci.

 

Jeżeli chcesz, aby Twoje wydarzenie wyróżniło się poprzez wstawienie wielkiej piłkarskiej dmuchanej zjeżdżalni oraz niepowtarzalną energią dzięki naszym zaangażowanym animatorom to  zapraszamy do kontaktu ! 

Nazwa: dmuchana zjeżdżalnia

Kategoria: dmuchańce

Usługa: wynajem z obsługą

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

 

Różne warianty wynajmu: 

  • mała zjeżdżalnia o wymiarach 6x3,5x5,5 (m) - cena 1100zł/netto

  • średnia zjeżdżalnia o wymiarach 8x5x6 (m) - cena 1200zł/netto

  • duża zjeżdżalnia o wymiarach 10x4x7 (m) - cena 1300zł/netto

  • zestaw trzech zjeżdżalni dmuchanych - cena 3200zł/netto

  • osoba do obsługi i utrzymania porządku 

Dmuchana zjeżdżalnia

od 1100zł/netto

Wielki, kolorowy, dmuchaniec już z daleka zapowiada wspaniałą przygodę. Wystarczy tylko wejść po drabince, złapać wiatr we włosy, a potem szybki ślizg na dół z uśmiechem na ustach.  Dmuchana zjeżdżalnia,  ze względu na swoje ogromne rozmiary oraz niepowtarzalny piłkarski wygląd jest nieodłącznym elementem każdej imprezy plenerowej.  Okazuje się, że przepis na masową produkcję endorfin wcale nie jest taki trudny, a recepta znajduje się na szczycie każdej dmuchanej zjeżdżalni dostępnej w naszej ofercie atrakcji dla dzieci  -  zapraszamy do zabawy  na naszej ogromnej dmuchanej zjeżdżalni !

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci » dmuchańce na wynajem