Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

28 lutego 2020
Cena: 1200,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Szczegóły oferty - strefa kibica

 

Wszystko co związane z piłką nożną nie może przejść naszej uwadze. Nie inaczej jest z wielkimi turniejami piłkarskimi takimi jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy. Są to tak ogromne wydarzenia, że cały świat zatrzymuje się by śledzić i emocjonować się losami drużyn tych prestiżowych rozgrywek. Należy zdać sobie sprawę jaką wielką wartość marketingową mają turnieje piłkarskie rangi mistrzowskiej takie jak Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy czy Liga Mistrzów. Promując się w tym czasie treściami związanymi z piłką nożną organizator takiej strefy kibica może wiele zyskać i pozytywnie zapisać się w świadomości odbiorców jako prosportowa marka, która stawia na aktywność i jakże modny w ostatnim czasie zdrowy styl życia. Jak widać po największych światowych markach m.in McDonald’s, KIA, Sandander Bank, Carlsberg czy Coca-Cola sponsoring sportowy w trakcie mistrzostw to bardzo popularna forma promocji jednak generuje milionowe inwestycje na promocję i wykup miejsc reklamowych. Bardzo sprytnym zabiegiem jest proponowana strefa kibica lub szeroko zakrojona  piłkarska promocja, która wykorzystuje ogólnoświatową gorączkę na piłkę nożną nie generując przy tym tak ogromnych środków na reklamę wykupowaną od głównych organizatorów mistrzostw czyli FIFA i UEFA.  

 

Nie angażując, aż tak ogromnych środków możemy w łatwy sposób wpisać się w ten piłkarski trend i zainteresować ludzi naszą marką. Organizacja strefy kibica oferowana przez naszą sportową agencję eventową skierowana dla miast , gmin, centrów handlowych i firm różnych branży, które zainteresowane są promocją wśród fanów piłki nożnej. Wykorzystując sezonowe trendy jesteśmy w stanie wygenerować dużo większy ruch i dotrzeć do dużo większej rzeszy potencjalnych klientów. Jako agencja eventowa proponujemy kompleksową lub częściową organizację strefy kibica dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Sprawdź nasze atrakcje eventowe i buduj wspólnie z nami swój sukces !

 

Kategoria: organizacja strefy kibica

Nazwa: strefa kibica, fan zone

 

Co możesz otrzymać:

 • organizacja powierzchni wydzielonej strefy
 • propozycja działań animacyjnych
 • zapewnienie i organizacja atrakcji tj. dmuchańce - football dart, bramka celnościowa, dmuchana zjeżdżalnia czy atrakcje piłkarskie m.in football car, stanowisko VR, speed test lub inne dostępne w ofercie - atrakcje eventowe
 • telebim do transmisji telewizyjnych i zapewnienie relacji
 • propozycja działań pokazowych takich jak  pokazy freestyle football czy występy cheerleaderek itp.
 • współpraca z firmami współpracującymi z Klientem
 • organizacja i nadzór nad harmonogramem transmisji (licencja, system zarządzania sygnałem, obsługa transmisji )
 • ochrona
 • event catering

 

Strefa Kibica - to się opłaca !

 

Zdecydowana większość Polskich miast w trakcie odbywających się Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy organizuje dla swoich mieszkańców miejskie strefy kibica jako miejsca spotkań dla fanów piłki nożnej. Biorąc pod uwagę wcześniejsze imprezy z każdą kolejna liczba organizowanych stref kibica w kraju wzrasta kilkukrotnie. Takie podejście samorządów i firm pokazuje jednoznacznie, że organizacja strefy kibica takie pożądane efekty co przekłada się na decyzję organizacji kolejnych tego typu projektów. Strefy kibica organizowane w największych miastach polski potrafią zgromadzić kilka tysięcy kibiców żądnych sportowych emocji. Organizowane przez nas strefy kibica miały przeróżnej rozmiary. Niektóre z nich miały gwarantować rozrywkę i nawiązywać do piłkarskiego święta inne natomiast miały prowadzić transmisję z wybranych meczów mistrzowskich i gwarantować dodatkową rozrywkę kibicom tj. atrakcje piłkarskie, konkursy, pokazy freestyle football.

 

Stawki za zorganizowanie strefy są bardzo różne i zależne są od wielu czynników. Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją strefy kibica i zapoznaniem się z naszą koncepcją oraz propozycją dodatkowych atrakcji to zapraszamy do kontaktu.

 

Dodatkowe informacje:

 1. Prowadzimy usługę na terenie całej Polski oraz za granicą

 2. Koszt transportu to 2zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410 (obowiązuje powyżej 50km)

 3. Przy zamówieniu powyżej 5000zł istnieje możliwość negocjacji ceny lub otrzymania gratisowych atrakcji

 4. Przy drugim i kolejnym zamówieniu dla stałych i powracających Klientów 10% rabatu na wszystkie atrakcje z oferty

 

Propozycje atrakcji: Boisko panna do gry 1na1 Mega Piłkarzyki Stanowisko do gry FIFA Piłkarzyki Turniej na bandy 3na3

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Fan zone • atrakcje na eventy • wynajem dmuchańcy • Mistrzostwa Świata

Opis:

 

Najważniejsze wydarzenia sportowe takie jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy przyciągają przed telewizory miliony kibiców na całym świecie. Wydarzenia piłkarskie skupiają też mnóstwo ludzi, którzy sportowe emocje chcą przeżywać wspólnie z innymi fanami piłki nożnej. Kibice poszczególnych zespołów spotykają się na stadionach, w pubach czy organizowanych strefach kibica. Wykorzystaj ten wyjątkowy czas piłkarskiego święta stwórz własną strefę kibica z ogromnym telebimem i dodatkowymi atrakcjami piłkarskimi. Nasza strefa kibica powstawała już przy współpracy z miastami, galeriami handlowymi i prywatnymi firmami. Organizowaliśmy miejsca z transmisją meczów i piłkarskimi atrakcjami stylizując się na właśnie odbywający się turniej piłkarski.

Cena: do uzgodnienia

Strefa Kibica

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę