POZOSTAŁE ATRAKCJE

 6 METRÓW ROBI WRAŻENIE 

Zdecydowana większość dużych Polskich miast w trakcie odbywających się Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy organizuje dla swoich mieszkańców miejskie strefy kibica jako miejsca spotkań dla fanów piłki nożnej. Biorąc pod uwagę wcześniejsze imprezy z każdą kolejna liczba organizowanych stref kibica w kraju wzrasta kilkukrotnie. Takie podejście samorządów i firm pokazuje jednoznacznie, że organizacja strefy kibica takie pożądane efekty co przekłada się na decyzję organizacji kolejnych tego typu projektów. Strefy kibica organizowane w największych miastach polski potrafią zgromadzić kilka tysięcy kibiców żądnych sportowych emocji. Organizowane przez nas strefy kibica miały przeróżnej rozmiary, niektóre z nich miały gwarantować rozrywkę i nawiązywać do piłkarskiego święta inne natomiast miały prowadzić transmisję z wybranych meczów mistrzowskich i gwarantować dodatkową rozrywkę kibicom tj. atrakcje piłkarskie, konkursy, pokazy freestyle football.

 

Jedno jest pewne każdy taki piłkarski Fun Zone przyciągnie mnóstwo uczestników spragnionych piłkarskich emocji co przełoży się na sukces organizacyjny wydarzenia !

Dlaczego wybrać Foot Darts ?

Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart
Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart

 MARKETING SPORTOWY 

Nie angażując, aż tak ogromnych środków możemy w łatwy sposób wpisać się w ten piłkarski trend i zainteresować ludzi naszą marką. Organizacja strefy kibica oferowana przez naszą sportową agencję eventową skierowana dla miast , gmin, centrów handlowych i firm różnych branży, które zainteresowane są promocją wśród fanów piłki nożnej. Wykorzystując sezonowe trendy jesteśmy w stanie wygenerować dużo większy ruch i dotrzeć do dużo większej rzeszy potencjalnych llientów. Jako sportowa agencja eventowa proponujemy kompleksową lub częściową organizację strefy kibica dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości Klienta. Sprawdź nasze atrakcje eventowe i buduj wspólnie z nami swój sukces !

Promuj się poprzez sport

Piłka Nożna jest tak popularna na świecie, że cały świat zatrzymuje się by śledzić i emocjonować się losami drużyn Narodowych czy Klubowych w największych piłkarskich rozgrywkach.

 STRAFA KIBICA NA MISTRZOSTWACH 

Jako organizator imprez sportowych w tym stref kibica świadczymy usługi na terenie całego kraju. Prowadzimy kompleksowo całe wydarzenia lub wspieramy organizatorów naszym sprzętem eventowym. Organizujemy wydarzenia w największych miastach tj. Warszawa • Wrocław • Kraków • Poznań • Gdańsk • Białystok • Olsztyn • Łódź • Katowice oraz mniejszych miastach i miejscowościach.

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Strefa Kibica

Wybór Eventów Piłkarskich do obsługi Twojej imprezy to zawsze  strzał w dziesiątkę !  Poza ofertą pełną atrakcji piłkarskich stawiamy bardzo mocno na profesjonalizm i pozytywną atmosferę w czasie naszych aktywności. Zależy nam, aby każdy korzystający wyszedł z wydarzenia szczęśliwy i z przeświadczeniem, że dobrze spożytkował swój czas Jeżeli chcesz, aby uczestnicy Twojej strefy kibica bawili się znakomicie postaw na sprawdzone atrakcje piłkarskie !

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Piłkarski dart - najlepsza atrakcja piłkarskie ever ! Football dart

Najważniejsze wydarzenia sportowe takie jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy przyciągają przed telewizory miliony kibiców na całym świecie. Wydarzenia piłkarskie skupiają też mnóstwo ludzi, którzy sportowe emocje chcą przeżywać wspólnie z innymi fanami piłki nożnej. Kibice poszczególnych zespołów spotykają się na stadionach, w pubach czy organizowanych strefach kibica. Wykorzystaj ten wyjątkowy czas piłkarskiego święta stwórz własną strefę kibica z ogromnym telebimem i dodatkowymi atrakcjami piłkarskimi. Nasza strefa kibica powstawała już przy współpracy z miastami, galeriami handlowymi i prywatnymi firmami. Organizowaliśmy miejsca z transmisją meczów i piłkarskimi atrakcjami stylizując się na właśnie odbywający się turniej piłkarski.

cena do uzgodnienia

Strefa kibica

Należy zdać sobie sprawę jaką wielką wartość marketingową mają turnieje piłkarskie rangi mistrzowskiej. Promując się w tym czasie treściami związanymi z piłką nożną organizator strefy kibica może wiele zyskać i pozytywnie zapisać się w świadomości odbiorców jako prosportowa marka, która stawia na aktywność i jakże modny w ostatnim czasie zdrowy styl życia. Jak widać po największych światowych markach m.in McDonald’s, KIA, Sandander Bank, Carlsberg czy Coca-Cola sponsoring sportowy w trakcie mistrzostw to bardzo popularna forma promocji jednak generuje milionowe inwestycje na promocję i wykup miejsc reklamowych. Bardzo sprytnym zabiegiem jest proponowana strefa kibica lub szeroko zakrojona  piłkarska promocja, która wykorzystuje ogólnoświatową gorączkę na piłkę nożną nie generując przy tym tak ogromnych środków na reklamę wykupowaną od głównych organizatorów mistrzostw czyli FIFA i UEFA.

 

 

Co możesz otrzymać:

 

  • organizacja powierzchni wydzielonej strefy

  • propozycja działań animacyjnych

  • zapewnienie i organizacja atrakcji tj. dmuchańce - football dart, bramka celnościowa, dmuchana zjeżdżalnia czy atrakcje piłkarskie m.in football car, stanowisko VR, speed test lub inne dostępne w ofercie - atrakcje eventowe

  • telebim do transmisji telewizyjnych i zapewnienie relacji

  • propozycja działań pokazowych takich jak  pokazy freestyle football czy występy cheerleaderek itp.

  • współpraca z firmami współpracującymi z Klientem

  • organizacja i nadzór nad harmonogramem transmisji (licencja, system zarządzania sygnałem, obsługa transmisji )

  • ochrona

  • event catering

 PIŁKARSKI FUN ZONE 

Poczuj piłkarskie emocje !

Bubble football

1600zł/netto

ZAREZERWUJ

Bubble football - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych
Prędkościomierz - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Prędkościomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Proponowane atrakcje piłkarskie