POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

 Piłkarskie sumo  to zabawny i bezpieczny sposób na integrację uczestników. Jednym z wielu atutów tej atrakcji jest fakt, iż  umiejętności piłkarskie  nie są tutaj konieczne. Najważniejsze to ogólna sprawność fizyczna, zaangażowanie i kondycja, aby osiągać w tej atrakcji doskonałe wyniki. Jest to wspaniała atrakcja dla dzieci i dorosłych.

Piłkarskie Sumo  Kostium Sumo

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Bubble football

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Kula sferyczna

1200zł/netto

Suchy basen z piłkami

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Stocz bitwę i wygraj !

 SZTUKI WALKI 

Przedstawione powyżej kostiumy, w których możemy zorganizować niezwykle emocjonujące i zażarte walki sumo to  doskonała atrakcja  na eventy, w których chcemy aby nasi uczestnicy rywalizowali ze sobą w ciekawej o kolorowej formie.  Piłkarskie Sumo  to kolejna modyfikacja sportu jakim są walki sumo bardzo popularne szczególnie w Japonii. W naszej wyjątkowej zabawie zawodnicy sumo ubrani są w kostiumy wzorowane na ogromnych piłkach. Rywalizacja dotycząca piłkarskiego sumo rozgrywana jest na macie przypominającej boisko do gry w piłkę nożną. Wygrywa ten kto zepchnie zawodnika z pola gry lub spowoduje jego upadek.

 

Piłkarskie sumo to atrakcje dla dzieci i dorosłych do rywalizacji. Dzięki takiej formie rozgrywki atrakcja  wzbudza dużo emocji,  zarówno u uczestników, jak i obserwatorów. Atrakcja przeznaczona jest dla dzieci  powyżej piątego roku  życia oraz dorosłych. 

 

W naszej  agencji eventowej  wynajmiesz kompletne kostiumy do zabawy w piłkarskie sumo, które uatrakcyjnią Twoje wydarzenie. Za taką zabawę będą Ci szczególnie wdzięczni fani piłki nożnej, ale nie tylko. Jeśli organizujesz piknik o tematyce sportowej, z pewnością Twoim gościom spodoba się powyższa atrakcja. Możesz również odwiedzić naszą pełną ofertę atrakcji. Posiadamy ponad 40 atrakcji piłkarskich i eventowych. 

Nazwa: piłkarskie sumo • kostium sumo

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 6 x 4 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: nie wymaga dostępu do prądu 230V

Piłkarskie sumo

1000zł/netto

Piłkarskie Sumo to  wspaniała zabawa  dla całych rodzin. Specjalne stroje przekształcają zawodników w prawdziwych wojowników. Walki sumo to forma zapasów uważana za sport kontaktowy jednak w formie proponowanej przez Eventy Piłkarskie gwarantujemy pełne bezpieczeństwo naszych uczestników. Walka w naszych strojach polega na wypchnięciu przeciwnika poza pole gry lub zmuszeniu go do dotknięcia ringu każdą częścią ciała oprócz stóp. U nas goście imprezy mają okazję doświadczenia emocji związanych z byciem  zawodnikiem sumo  w zabawnej formie nadal trzymając się tematyki związanej z piłką nożną.

 

Cała zaproponowana rozgrywka toczy się na zielonej macie oczywiście przypominającej boisko piłkarskie - wygrywa ten kto wypchnie przeciwnika jako pierwszy. Jeżeli chcesz wywołać uśmiech na twarzach uczestników swojego wydarzenia zdecyduj się na wynajem naszych piłkarskich atrakcji.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Wspaniała atrakcja na każdy event plenerowy - piłkarskie sumo