POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Street soccer to uliczna wariacja piłki nożnej przez wielu uważana za  najwyższy poziom  piłkarskiej techniki, ze względu na bardzo małą arenę do gry oraz wykonywane przez zawodników super sztuczki, których próżno szukać w takiej ilości na trawiastych boiskach.

Street Soccer  Panna 1x1

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Mega piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Bilard nożny

1200zł/netto

Turniej piłkarski na bandy

od 3000zł/netto

ZAREZERWUJ

Zostań mistrzem dryblingu !

 BOISKO PANNA 1X1 

Okrągłe  boisko Panna 1x1  to super zabawa dla piłkarskich fanów. Bardzo duża popularność dyscypliny Street Soccer sprawia, że nasza okrągła atrakcja oblegana jest od początku do końca trwania wydarzenia. Dzięki jej kształtom boisko sprawią wrażenie  piłkarskiego koloseum,  w którym mierzą się zawodnicy najczęściej w grach 1na1. Rozgrywka dzięki bandom ograniczającym pole gry jest bardzo dynamiczna i obfituje w ogromną ilość pojedynków. Dzięki takiemu rozwiązaniu atrakcja ma bardzo dużą rzeszę uczestników i jeszcze większą obserwatorów co z resztą widać na załączonych zdjęciach.

 

Mecze street soccer na boiskach panna to spotkania rozgrywane w ustawieniu 1x1 lub 2x2 zawodników. Zasady gry są tutaj bardzo proste - mecz toczy się do momentu, w którym jedna z drużyn zdobędzie trzy bramki lub do momentu kiedy jeden z zawodników dostanie piłkarską "siatkę" czyli piłka przejdzie między jego nogami. Największym  plusem boiska  Panna w porównaniu do standardowego meczu piłki nożnej jest to, że piłka nie wychodzi za linię boczną  - gra toczy się cały czas to właśnie dlatego gra jest tak dynamiczna i atrakcyjna dla obserwatorów.

Nazwa: street soccer

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 5 x 5 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: nie wymaga dostępu do prądu 230V

Uwagi: minimalna ilość boisk do wynajmu to 2szt.

Street soccer

700zł/netto

Boisko Panna do gry 1x1 jak nazywa się ta okrągła arena to kolejna alternatywa piłkarska, którą chcemy Państwu przedstawić !  Street Soccer  to popularna i jednocześnie najbardziej efektowna odmiana piłki nożnej jaka prowadzona jest na boisku piłkarskim. Jedyną różnicą są rozmiary i ilość zawodników na boisku.

 

W street soccer rywalizuje ze sobą  dwóch graczy  na niewielkim boisku o średnicy 5 metrów otoczonym bandami. Ograniczona, zamknięta przestrzeń to doskonałe warunki do tego, aby  szlifować prowadzenie  piłki oraz  doskonalić drybling  uczestników w pojedynkach 1na1, których na tym boisku jest bez liku. Jest to idealny sprzęt dla każdego miłośnika piłki nożnej i sprawdzi się na niejednym sportowym wydarzeniu.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Street soccer to doskonałą alternatywa dla piłki 11 osobowej. Sprawdź nas Eventy Piłkarskie !