POZOSTAŁE ATRAKCJE

Kompleksowa organizacja turnieju  - 6000zł/netto

 

 • Klient jako główny organizator turnieju

 • 4 boiska z bandami o wymiarach 14x10(m)

 • 16 bramek BazookaGoal

 • w pełni wyposażone biuro zawodów

 • dodatkowe 2 boiska do gry 1v1 Panna

 • branding turnieju

 • dyplomy dla zawodników

 • dedykowany plakat, regulamin i plan gier

 • cztery osoby do obsługi

 • krótka wideo i foto relacja z wydarzenia

 

Wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek ustalamy z Klientem przed stworzeniem spersonalizowanego regulaminu i harmonogramu wydarzenia. 

Pomysłów i inspiracji na piłkarski rozwój mamy naprawdę wiele, niektóre z nich kreujemy samodzielnie inne natomiast to hybrydy już gotowych rozwiązań, które udoskonalamy i dołączamy do naszej oferty. Przykładów nacji, z których czerpiemy i gdzie piłka nożna jest na bardzo wysokim poziomie można byłoby mnożyć wiele, ale przy tych wielu federacjach oraz różnych pomysłach na rozwój zauważalny jest jeden trend... większość z nich od dawna stawia na systemowe rozwiązania gry na małych boiskach w najmłodszych kategoriach wiekowych. Robią to już m.in. Niemcy, Belgowie czy Duńczycy, a kolejne kraje zastanawiają się nad wprowadzeniem tego rozwiązania na swoim "podwórku".

 

Jako  Eventy Piłkarskie dzięki naszej fascynacji sportem śledzimy cały piłkarski świat w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Tym razem proponujemy organizację piłkarskich turniejów na bandy, które zapewnią naszym uczestnikom maksimum gry w kolorowej i bogatej scenerii. Turniej piłkarski na bandy, w którym na jednym boisku typu orlik zmieścimy 4 boiska, atrakcje, namiot, windery, flagi  powoduje, że każdy centymetr boiska będzie dobrze wykorzystany i sprawi, że ten mały piłkarski kompleks zamieni się w niesamowitą arenę przypominająca swoim rozmachem największe piłkarskie turnieje na świecie.

 

Zaproś nas do siebie, a przekonasz się sam !

Turnieje piłkarskie na badny dla najmłodszych adeptów piłki nożnej - eventypilkarskie.pl

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Organizacja  turnieju piłkarskiego na bandy  może być zarówno samodzielną imprezą, jak też atrakcją towarzyszącą innemu wydarzeniu. Idea jaka nam przyświeca przy organizacji turniejów na bandy to jak największa ilość minut spędzonych na boisku dla każdego młodego zawodnika oraz maksymalizacja doświadczeń boiskowych i płynność gry.

Turniej Piłki Nożnej na Bandy

Producent band: azetx.pl/pilka-nozna

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Street soccer

600zł/netto

Zobacz szczegóły

Dmuchana zjeżdżalnia

od 1100zł/netto

Passing Challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Strzelaj, drybluj i baw się !

 MAŁE GRY 3x3 

Wynajem 4 boisk 14x10 z 16 bramkami BazookaGoal - 3000zł/netto

 

 • 4 boiska z bandami o wymiarach 14x10(m)

 • 16 bramek BazookaGoal

 • 2 osoby do pomocy przy obsłudze band 

Przygotowując turniej piłkarski dbamy przede wszystkim o  jakość usługi  i tylko  pozytywne doznania  uczestników. Ze względu na swoją unikatowość ta atrakcja dla dzieci ma zawsze bardzo dużą rzeszę uczestników i jeszcze większą obserwatorów, którzy ciekawi są nowej formy rozgrywki. 

 

Turniej piłki nożnej na bandy w swoim założeniu składa się z czterech boisk w rozmiarach 14x10 z czteroma bramkami (model Funino). W naszej ofercie znajdują się dwa warianty wynajmu przedstawione poniżej 

Turniej piłkarski na bandy

od 3000zł/netto

Podążając za ogólnoświatowym trendem gry na małych boiskach 3x3 w najmłodszych kategoriach wiekowych, wychodzimy z propozycją organizacji  turniejów piłkarskich na bandy łączących rywalizację sportową dla najmłodszych z dobrą zabawą, integracją uczestników, prowadzonych w kolorowej i przyjaznej atmosferze. Rywalizując na małych boiskach z bandami w formule 3x3 dajemy naszym uczestnikom możliwość prowadzenia dynamicznej gry z niezliczoną ilością pojedynków 1x1 i sytuacji bramkowych, co w trakcie wieloletniej edukacji piłkarskiej przełoży się na sukces i tworzenie kreatywnych, odważnych i dobrze wyszkolonych zawodników. 

 

Dzięki bandom budowanych w małe boiska 3x3, możemy w łatwy i niedrogi sposób wywołać spore zainteresowanie naszym wydarzeniem oraz sprawić ogromną radość młodym piłkarzom. Jest to mało spotykane rozwiązanie przy organizacji turniejów piłkarskich co przekłada się na duże zainteresowanie i pozwoli wyróżnić się wśród innych organizatorów turniejów piłki nożnej dla dzieci.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Turnieje piłkarskie na bandy dla najmłodszych w hali sportowej na czterech boiskach jednocześnie !