POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Niespotykana nigdzie indziej atrakcja sprawi, że Twój event zostanie zapamiętany na długo. Jest to doskonałe rozwiązanie na turnieje lub wydarzenia gdzie motywem przewodnim jest piłka nożna. Jeżeli chcesz mieć pewność, że uczestnicy Twojego wydarzenia nie korzystali nigdy wcześniej z atrakcji to zdecyduj się na   wyrzutnię do piłki nożnej  i stworzone przez nas wyzwanie piłkarskie.

Wyrzutnia do Piłki Nożnej

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Prędkościomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Passing challenge

1200zł/netto

Refleksomierz

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Celuj, strzelaj i baw się !

 JAK KONTROLUJESZ PIŁKĘ ? 

Oferujemy wynajem profesjonalnej  wyrzutni do piłki nożnej  na wszelkiego rodzaju wydarzenia sportowe. Nasza wyrzutnia jest w pełni automatyczna i zapewnia ciągłą, równomierną i szybki wyrzut piłek. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest to stanowisko bardzo "przepustowe" i może obsłużyć dużą liczbę uczestników, w krótkim czasie. Posiada ona również możliwość dostosowania prędkości i kierunku wyrzutu, co pozwala na dostosowanie do różnych poziomów zaawansowania zawodników. 

 

Jak to zwykle u nas bywa liczy się dobra zabawa, ale i nutka rywalizacji. Możemy zorganizować dla Ciebie wyzwanie piłkarskie, w którym uczestnik eventu będzie musiał skierować wystrzeloną przez wyrzutnię piłkę w jedną z dwóch ustawionych bramek. W związku z tym, że maszyna wyrzuca piłki w ten sam sposób dla każdego gracza mamy gwarancję uczciwej zabawy w tych samych warunkach dla każdego uczestnika. Będzie to miało szczególne znaczenie kiedy Klient zdecyduje się na zorganizowanie piłkarskiego wyzwania, w którym wyłaniać będziemy  najlepszego zawodnika  tej konkurencji.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem wyrzutni do piłki nożnej na swoje wydarzenie, skontaktuj się z nami już dziś i zarezerwuj termin wygodny dla Ciebie.

Nazwa: wyrzutnia do piłki nożnej

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 6 x 10 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V

Wyrzutnia do piłki nożnej

1200zł/netto

Chcesz na swoim wydarzeniu zaprezentować  coś wyjątkowego  czego jeszcze wcześniej nie pokazywano? Wyrzutnia do piłki nożnej będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Mimo, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie to znikoma ilość osób może pochwalić się zabawą lub treningiem z taką maszyną. Specjalnie na Twoje wydarzenie przygotujemy ćwiczenie piłkarskie, w którym uczestnicy przy użyciu  wyrzutni do piłki nożnej  będą szlifować swoje umiejętności podania lub strzału. Wyrzutnia piłek jest doskonałym przykładem jak można połączyć elektronikę, która zawsze przyciąga uwagę z treningiem piłkarskim. 

 

Jeżeli chcesz, aby uczestnicy Twojego eventy poznali coś nowego związanego z piłką nożną - zdecyduj się właśnie na challenge z wyrzutnią piłek.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Wyrzutnia do piłki nożnej to usługa, dzięki której możesz mieść profesjonalna maszynę na swoim wydarzeniu ! Doskonała atrakcja piłkarska na event.