Współpraca z naszą drużyną to 100% spełnionych obietnic i profesjonalizm w wykonaniu każdego zlecenia - można nam zaufać !

Tagi: atrakcje piłkarskie • atrakcje piłkarskie na wynajem • atrakcje piłkarskie dla dzieci • atrakcje piłkarskie na eventy • piłkarskie atrakcje • bramka celnościowa • atrakcje piłkarskie warszawa • atrakcje sportowe • football dart • siłomierz kopacz • sportowa agencja eventowa • wynajem atrakcji piłkarskich • atrakcje piłkarskie wrocław

Jako wypożyczalnia dmuchańców i atrakcji piłkarskich oraz organizator imprez świadczymy usługi na terenie całego kraju. Można nas spotkać w dużych aglomeracjach miejskich tj. Warszawa, Gdańsk czy Wrocław, ale również pojawiamy się w mniejszych miejscowościach na lokalnych piknikach i festynach gminnych. Sprawdzamy się doskonale wszędzie tam gdzie potrzebne jest tworzenie pozytywnej atmosfery, energia oraz atrakcje piłkarskie które wzbudzą zainteresowanie wśród dzieci jak i dorosłych.

100%

SPRAWDŹ NAS

 PROFESJONALNIE I AKTYWNIE 

Z pasji do sportu i imprez !

 DOŚWIADCZONA FIRMA 

Zaproś nas na swój event !

WYPOŻYCZALNIA ATRAKCJI PIŁKARSKICH

SPEŁNIAMY PIŁKARSKIE MARZENIA

ZAREZERWÓJ ATRAKCJE

Stanowisko z wyrzutnią do piłki nożnej to doskonała na każdy event sportowy - organizacja imprez i atrakcje piłkarskie na wynajem

Wyrzutnia do piłki nożnej

1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Pokazy Taneczne

cena do ustalenia

Wspaniałe Pokazy Taneczne na Twojej imprezie - piękne kobiety, kolorowa sceneria, akrobacje i wiele więcej ! Cheerleading - organizacja imprez - atrakcje piłkarskie i eventowe

Zobacz szczegóły

Piłkarskie Sumo to  wspaniała zabawa na każdym wydarzeniu - pikini, festyn firmowy czy impreza integracyjna. Organizacja Imprez i Atrakcje Piłkarskie na wynajem.

Piłkarskie Sumo

1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Piłkarzyki barowe to sprawdzona atrakcje na każdy event - atrakcje piłkarskie i eventowe na wynajem.

Stół do Piłkarzyków

700zł/netto

Zobacz szczegóły

Animacje dla dzieci

3000zł/netto

Animacje dla dzieci na Twojej imprezie - doskonała zabawa z naszymi animatorkami ! Organizacja imprez i atrakcje piłkarskie i eventowe na wynajem.

Zobacz szczegóły

Dmuchana Kula Sferyczna na wynajem - zorbing jako doskonała alternatywa dla popularnych dmuchańców ! Atrakcje piłkarskie i eventowe na wynajem.

Kula Sferyczna

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Refleksomierz to atrakcja sprawdzająca szybkość reakcji - agencja eventowa

Gwiazda na imprezie

cena do ustalenia

Zobacz szczegóły

Bilard Nożny

1200zł/netto

Bilard Nożny to nowa sportowa atrakcja na wynajem - Snookball jako Piłkarska Atrakcja na imprezy sportowe, imprezy firmowe czy festyny.

Zobacz szczegóły

Street Soccer Panna 1x1 to piłkarska gra uliczna w okrągłych boiskach na bandy - Atrakcje Piłkarskie na wynajem

Street Soccer - boisko 1x1

600zł/netto

Zobacz szczegóły

Zorganizuj u siebie turnieju na bandy 3x3 na czterech boiskach jednocześnie ! Organizacja imprez i atrakcje piłkarskie na wynajem.

Turniej Piłkarski na bandy

od 3000zł/netto

Zobacz szczegóły

Stanowisko VR

1200zł/netto

Gra piłkarska VR na event.  Organizacja imprez i atrakcje piłkarskie na wynajem - Eventy Piłkarskie i Stanowisko VR

Zobacz szczegóły

Inteligentna piłka to atrakcja sprawdzająca umiejętności piłkarskie - zobacz co potrafisz ! 
Atrakcje Piłkarskie - Smart Ball na Twóją imprezę sportową.

Inteligentna Piłka

1100zł/netto

Zobacz szczegóły

Refleksomierz to atrakcja sprawdzająca szybkość reakcji - Atrakcje Piłkarskie na wynajem i organizacja imprez sportowych.

Refleksomierz

1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Pokazy Freestyle Football

1800zł/netto

Pokazy Freestyle Football - Atrakcje Piłkarskie - Pokazy Trików Piłkarskich na Twój Event !
Stanowiska z grą FIFA to doskonałe atrakcje na event sportowy - Atrakcje Piłkarskie i organizacja imprez.

Stanowisko FIFA

800zł/netto

Tebqall to nowa i niezwykle atrakcyjna dyscyplina sportu - wynajmij stół do teqball na swój event - Atrakcje Piłkarskie

Teqball Stół

700zł/netto

Bubble Football

1600zł/netto

Mecze Bubble Football to doskonała atrakcja sportowa na imprezę integracyjną - wynajem atrakcji piłkarskich - Bubble Soccer - dmuchańce.
Suchy basen z piłkami to fantastyczny dmuchaniec dla dzieci - dmuchańce i atrakcje piłkarskie na eventy

Suchy Basen z Piłkami

1200zł/netto

Kolorowe dmuchańce dla dzieci - Dmuchany Zamek do skakania to doskonała atrakcja na festyn i imprezę firmową dla dzieci - Dmuchańce i Atrakcje Piłkarskie

Dmuchany Zamek

1000zł/netto

Piłkarski Dart

1200zł/netto

Bramka Celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa to wspaniała atrakcja sportowa do rywalizacji na eventy - atrakcje piłkarskie na wynajem

Zobacz szczegóły

Piłkarski dart gra celnościowa - agencja eventowa Eventy Piłkarskie

Zobacz szczegóły

Najpopularniejszy dmuchaniec dla dzieci - Piłkarska Dmuchana Zjeżdżalnia - Atrakcje Piłkarskie

Dmuchana Zjeżdżalnia

od 1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Sprawdź swoją moc strzału przy użyciu naszego urządzenia - Siłomierz Kopacz - Atrakcje Piłkarskie

Zobacz szczegóły

Doskonała atrakcja na sprawdzenie swoje celności podań - Atrakcje Piłkarskie

Passing Challenge

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Ogromne Dmuchane Piłkarzyki na Twój Event - Atrakcje Piłkarskie dla dzieci i dorosłych

Mega Piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

W naszych działaniach stawiamy na profesjonalizm, pozytywne emocje, rzetelność, wsparcie merytoryczne oraz otwarcie na potrzeby naszych Klientów. Nasza sportowa agencja eventowa korzystająca z własnego sprzętu jest wyspecjalizowaną i profesjonalna firmą, która zajmuje się organizowaniem wydarzeń dla Klientów z różnych branży. Z usług naszej firmy korzystają zarówno agencje eventowe o innym profilu, osoby indywidualne, firmy oraz instytucje państwowe, które pragną w pełni profesjonalny sposób zorganizować event o piłkarskim charakterze. Jako agencja eventowa mamy bardzo szeroką ofertę własnych atrakcji sportowych i eventowych oraz super kreatywny zespół potrafiący sprostać każdemu wyzwaniu. Jesteśmy w stanie zaplanować oraz zorganizować wydarzenie każdych rozmiarów - imprezy plenerowe, eventy firmowe, atrakcje na festyny czy imprezy sportowe, a wsparcie wydarzenia poprzez wynajem dmuchańców i atrakcji piłkarskich i eventowych to dla nas chleb powszedni.

Jako Eventy Piłkarskie dowieźliśmy już ponad 900 zleceń na terenie całego kraju. Jak sama nazwa wskazuje główną częścią naszej firmy jest działalność związana z imprezami o tematyce piłkarskiej oraz piknikami, na których mile widziana jest aktywność fizyczna i zdrowy styl życia. Spotkać można nas również na wydarzeniach plenerowych, piknikach, eventach promocyjnych organizowanych przez samorządy, firmy czy osoby prywatne. Wsparcie wydarzeń poprzez atrakcje piłkarskie dla innych podmiotów oraz całościowa organizacja eventów to jest to co kochamy i chcemy robić jak najdłużej! Zapewnimy kompleksowe wsparcie podczas imprez sportowych, eventów promocyjnych, dni miast i gmin, pikników, spotkań firmowych oraz wydarzeń klubowych. Organizacja imprez sportowych tj. turnieje piłki nożnej, strefa kibica, eventy promocyjne czy imprezy plenerowe to zadania jakimi zajmujemy się regularnie i mamy w tych obszarach naprawdę duże doświadczenie.

Ponad 40 atrakcji piłkarskich !

Atrakcje Piłkarskie

Jako wypożyczalnia atrakcji eventowych możemy pochwalić się największą w Polsce bazą atrakcji piłkarskich. Znajdziesz u nas atrakcje piłkarskie do rywalizacji, zabawy czy sprzęt potrzebny do organizacji turnieju piłki nożnej. Jeżeli potrzebujesz wzbogacić swoje wydarzenie o atrakcje eventowe i sportowe z nutką rywalizacji i energii to u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie !

Jako Eventy Piłkarskie tworzymy bardzo ciekawy projekt związany od samego początku z piłką nożną i organizacją imprez sportowych. Piłka nożna od zawsze kojarzona jest z widowiskiem i ogromnymi wydarzeniami - nasza sportowa agencja eventowa, którą tworzą miłośnicy dyscypliny pomaga od wielu lat w organizacji imprez sportowych oraz w zapewnieniu rozrywki fanom sportowych wydarzeń.

ATRAKCJE PIŁKARSKIE DLA KAŻDEGO !

 WYPOŻYCZ ATRAKCJE PIŁKARSKIE 

Eventy Piłkarskie to szeroka oferta atrakcji na eventy wśród których z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego na Twoje wydarzenie. Jako wypożyczalnia atrakcji na imprezy posiadamy największą w Polsce bazę urządzeń sportowych na wynajem. Wszystkie nasza atrakcje nawet popularne dmuchane zjeżdżalnie nawiązują swoim wyglądem do piłki nożnej - jeżeli chcesz zorganizować wydarzenie pełne energii i sportowego ducha to nasze atrakcje piłkarskie będą wprost idealne. Dodatkowo przy organizacji każdego eventu staramy się zarażać uczestników pasją do sportu i zdrowej rywalizacji, jesteśmy znani z tego, że nasze stanowiska "żyją", a obsługa jest bardzo aktywna i zaangażowana w trakcie pracy. 

 

Wszystko to przekłada się na  ogromną popularność naszych atrakcji. Jeżeli chcesz przekonać się o naszej wartości sprawdź nas na swoim kolejnym wydarzeniu !

Baw się sportwem wspólnie z nami !

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie