Atrakcje Piłkarskie

 

 

 

 

 

Nie dziwi chyba nikogo, że Piłka Nożna to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na całym świecie.  Jest wyjątkowo popularna na czterech kontynentach tj. Europa, Ameryka, Azja, Afryka. Szacuje się , że ilość fanów wynosi około. 3.5 mld. Jeśli chodzi o liczbę grających amatorów tego sportu to oczywiście jest również Nr. 1.

 

Oglądalność w telewizji i podczas widowisk sportowych także nie ma sobie równych. Rozgrywki na najwyższym poziomie jak i klubowe w danym kraju przyciągają ogromną liczbę fanów. Prawa do transmisji dają największe dochody w porównaniu do innych sportów. W internecie jest podobna sytuacja, istnieje ogromna ilość stron związanych z piłką nożną. Najlepsi zawodnicy, kluby, strony tematyczne mają tysiące fanów na swoich portalach społecznościowych. 

 

W piłkę nożną gra coraz więcej kobiet co sprawia, że staje się coraz bardziej popularna również wśród płci pięknej. Ludzie grają w piłkę wszędzie gdzie tylko się da, na boiskach, halach sportowych, stadionach, parkach, plażach, wszędzie tam gdzie znajdziemy odrobinę miejsca... Grają w nią dzieci, młodzież i dorośli. W gazetach sport ten zajmuje najwięcej miejsca i często na pierwszych stronach. Wzbudza najwięcej emocji i radości wśród uczestników wydarzenia co w głównej mierze wpływa na pozytywny odbiór wydarzenia.

 

To wszystko sprawia, że postawienie na event sportowy o tematyce piłkarskie to zawsze trafiony pomysł i gwarancja sukcesu !!!

 

Zajęcia Piłkarskie

 

Organizacja eventów piłkarskich jest dla nas prawdziwą przyjemnością, ponieważ sami jesteśmy fanami futbolu. W trakcie eventu doświadczeni trenerzy Grupy Future is Now przeprowadzą niezapomniane zajęcia piłkarskie dla całych rodzin. Podczas wydarzenia zostaną prowadzone aktywności dla dzieci i rodziców. Z myślą o nich zostanie przygotowany zestaw zadań piłkarskich oraz rekwizytów do zabaw w grupach w różnym wieku.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Zajęcia Piłkarskie

Cena: 600zł/brutto - do 2 godz. aktywności

Inne:  

 • każda kolejna godzina 200zł.

 • dokładny plan ustalany indywidualnie

Turniej Piłkarski

 

Organizacja turniejów piłkarskich może być samodzielną imprezą lub atrakcją towarzyszącą większemu wydarzeniu jak  piknik firmowy dla pracowników z rodzinami. Przygotowując turniej dbamy o zapewnienie profesjonalnej rozrywki. Zawody są rozgrywane na odpowiednio przygotowanym boisku z dobranymi bramki do wieku zawodników, gwarantujemy również scenę, puchary, spikera, medyka, telebim, tablicę wyników, sędziów, napoje, poczęstunek itp.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Turniej Piłkarski

Cena: od 1200zł/brutto 

Inne:  

 • koszt dotyczy rywalizacji na 12 drużyn

 • dokładny plan ustalany indywidualnie 

 

 

 

 

 

Pokaz Freestyle Football

 

Wyjątkowe umiejętności akrobatyczne w połączeniu z niewiarygodną kontrolą nad piłką, rytmiczną muzyką oraz wykorzystaniem rekwizytów i ognia sprawiają , że widzowie długo będą pamiętać występ organizowany w czasie Państwa eventu sportowego. Pokazy Freestyle Football to również bardzo dobry sposób na przyciągniecie większej ilości uczestników spragnionych niecodziennego widowiska na wysokim poziomie. 

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Pokaz Freestyle Football

Cena: 1000zł/brutto 

Inne:  

 • możliwe jest przeprowadzenie kilku pokazów oraz warsztaty w cenie

Speed Test

​​​​​​​

Speed TEST to idealny sposób na akcje promocyjne połączone z aktywnością fizyczną. Jako Pierwsi w Polsce proponujemy taki model zabawy razem z systemem FitLight, który oferuje dużo więcej niespodzianek na trasie slalomu niż konkurencyjne rozwiązania. Trasę  można konfigurować dla uczestników początkujących i zaawansowanych, tak aby każdy mógł cieszyć się pełnymi możliwościami systemu Fitlight.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Speed Test

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:  

 • każda kolejna godzina 80zł

 

Refleksomierz

 

Nasz refleksomierz to urządzenie stworzone na bazie profesjonalnego urządzenia do badania czasu reakcji i treningu szybkości zawodowych sportowców FitLight Trainer. Zapewnia świetną zabawę dla jednego uczestnika jak i rywalizację w parze. Refleksomierz to fantastyczny dodatek, którego nie może zabraknąć na żadnej imprezie. Nieograniczona możliwość konfiguracji czujników sprawia, że zabawa na tym urządzeniu nie znudzi się żadnemu uczestnikowi wydarzenia.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Refleksomierz

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:  

 • każda kolejna godzina 80zł

Football Billard

 

Zasady gry w nożny bilard są zbliżone do tych panujących przy stole do bilarda, z tą różnicą, że zamiast kija bilardowego używamy własnych nóg i piłek zamiast bil. W rozgrywce bierze udział dwóch przeciwników, którzy rywalizują ze sobą naprzemiennie. Boisko do nożnego bilarda jest doskonałym wyborem zarówno na imprezy integracyjne organizowane w plenerze jak i pikniki i festyny.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Football Billard

Cena: 1000zł/brutto - do 2 godz. aktywności

Inne:  

 • każda kolejna godzina 100zł

 

 

Radar - Siłomierz

 

Konkurencja, rozgrywana na przygotowanej bramce piłkarskiej. Zadaniem śmiałka jest oddanie jak najmocniejszego strzału. Jest to kolejne urządzenie dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Radar mierzy siłę uderzenia, a wynik uzyskany przez zawodnika pojawia się na elektronicznym wyświetlaczu. Radar może posłużyć do rozegrania sportowej rywalizacji podczas imprez plenerowych i turniejów.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Radar - Siłomierz

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

 

 

 

Football Curling

 

Football Curling rozgrywany jest według podobnych zasad do lodowej odmiany. Curling  należy do zespołowych sportów precyzyjnych. Piłkarska odmiana rozgrywana jest na boisku przy użyciu piłek. Mecz może być pojedynkiem zawodników 1 na 1 lub gra zespołowa licząca maksymalnie 4 zawodników w drużynie. Za celne kopnięcia na pole zawodnicy zdobywają punkty,   dodatkowym utrudnieniem jest możliwość wybijania piłek przeciwnika. Drużyna z największą ilością punktów wygrywa.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Football Curling

Cena: 500zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

 

Piłkarskie Kręgle

 

Piłkarskie Kręgle to nic innego jak piłkarska odmiana towarzyskiej gry w kręgle, którą wszyscy dobrze znamy. Zasadniczą różnića w konkurencji jest zmiana kuli na piłkę oraz sposób w jaki wprowadzamy ją w ruch. Każdy zawodnik w rundzie ma 2 kopnięcia, dzięki którym próbuje strącić jak najwięcej kręgli. Im więcej przewróconych kręgli za pierwszym razem tym większa szansa na wygraną

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Piłkarskie Kręgle

Cena: 500zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 50zł

Piłkarskie Sumo

 

Piłkarskie Sumo to wspaniałą zabawa dla całych rodzin. Specjalne stroje przekształcają zawodników w Piłkarskich Wojowników Sumo. Walki Sumo to forma zapasów uważana za sport kontaktowy jednak w formie proponowanej przez Eventy Piłkarskie gwarantujemy pełne bezpieczeństwo naszych uczestników. Walka polega na wypchnięciu przeciwnika poza centralny krąg ringu lub zmuszeniu go do dotknięcia ringu każdą częścią ciała oprócz stóp. U nas goście imprezy  mają okazję zaznania emocji związanych z byciem zawodnikiem sumo w zabawnej formie nadal trzymając się tematyki związanej z Piłką Nożną.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Piłkarskie Sumo

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

 

Passing Challange

 

Ta innowacyjna piłkarska atrakcja to sprzęt treningowy z najwyższej półki wykorzystywany przez profesjonalne kluby piłkarskie na całym świecie. Zadaniem uczestnika jest jak zagrywanie piłki o bandy które wyposażone są w specjalne diody wskazujące bandę która należy zgasić. Atrakcja wykorzystuje system elektroniczny oraz bandy do odbijania piłek najwyższej klasy. 

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Passing Challange

Cena: 1000zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 100zł

Potrójne Spodnie - Wyścig

 

Co dokładnie kryje się pod tą atrakcją? to wiele radości i potrójnej zabawy !!!  Potrójne Spadnie to element rozgrywki który służy do utrudniania uczestnikom poruszania się w trakcie wyścigu. Dodatkowym utrudnieniem w naszej zabawie jest prowadzenie piłki przez rywalizujące ze sobą grupy. Uwierzcie nam to nie jest wcale takie proste Zarówno dla uczestników jak i obserwatorów ta atrakcja gwarantuje mnóstwo śmiechu...

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Potrójne Spodnie - Slalom

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

 • zestaw składa się z 2 kompletów spodni

Alko Gogle - Slalom

 

Alko Gogle to niezwykły wynalazek służący do demonstracji upośledzenia zmysłów występującego po spożyciu alkoholu. Gogle  rozmazują obraz, spowalniają czas reakcji, zaburzają koncentrację i powodują podwójne widzenie. Jest to  świetna atrakcja na imprezy integracyjne. Powodują wiele śmiechu, ale przede wszystkim niosą za sobą charakter edukacyjny. Dzięki specjalnemu systemowi zastosowanemu w okularach uczestnik zabawy ma wrażenie, że świat wokół niego jest zniekształcony i zamglony jak po kilku głębszych.

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Potrójne Spodnie - Slalom

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

 • zestaw składa się z 4 kompletów gogli

Konkurs Techniki 

 

Konkurs Techniki i Wiedzy Piłkarskiej to nic innego jak zaprezentowanie swoich umiejętności przed naszym ekspertem. Konkursy będą prowadzone w zabawny sposób z zadaniami dostosowanymi do umiejętności oraz możliwości uczestników. Wyróżnione osoby, które zdecydują się wystąpić przed szerszą publicznością zgromadzoną na imprezie zostaną dodatkowo nagrodzeni (nagrody w cenie atrakcji). Prowadzącym będzie nasz Ekspert Freestyle Football.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Konkurs Techniki z Nagrodami

Cena: 500zł/brutto 

Inne:

 • w cenie nagrody o wartości 200zł

Nasza propozycja to pakiet urządzeń zapewniający rozrywkęzarówno na imprezie integracyjnej jak, evencie promocyjnym czy turnieju. W ramach działań proponujemy: stanowisko z konsolą XBOX, grą FIFA oraz TV. Strefa Rozrywki zapewni uczestnikom Waszego eventu przyjemny czas oczekiwania na wydarzenia związane z innymi atrakcjami w trakcie imprezy.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Stanowisko do gry Fifa

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

 

 

Stanowisko do gry FIFA

Nasza propozycja to pakiet urządzeń zapewniający rozrywkę zarówno na imprezie integracyjnej jak, evencie promocyjnym czy turnieju. W ramach działań proponujemy: stół do piłkarzyków.Strefa Rozrywki zapewni uczestnikom Waszego eventu przyjemny czas oczekiwania na wydarzenia związane z innymi atrakcjami w trakcie imprezy.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Stanowisko do gry Fifa

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

Piłkarzyki

Prawdziwa atrakcja dla miłośników piłki nożnej !!! Czynnych zawodników uprawiających piłkę nożną w Polsce można liczyć w setkach tysięcy jednak niewielu może pochwalić się treningiem na tak profesjonalnym sprzęcie. Jest to doskonała atrakcja na turnieje lub wydarzenia gdzie motywem przewodnim jest piłka nożna.

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Stanowisko do gry Fifa

Cena: 800zł/brutto - do 5 godz. aktywności

Inne:

 • każda kolejna godzina 80zł

Wyrzutnia Piłek

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

eventypilkarskie.pl

Atrakcje z Katalogu...

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ostrołęki)

 

Future is Now Rafał Załęski

NIP: 7582270680

REGON: 366850580

 

 

093 (Copy)

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

136 (Copy)

 

 

Zobacz Więcej

                     

 

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

 

 

Zobacz Więcej

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

 

eventypilkarskie.pl