ATRAKCJE PIŁKARSKIE I EVENTOWE 

Skomponuj swoją strefę atrakcji !

PODUCHA BRAMKARSKA

 ZOBACZ jak się bawimy ! 

Zaskocz wszystkich i wynajmij na swój event Football Dart - będzie to piłkarski strzał w dziesiątkę !

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Wszystkie nasze atrakcje

 SKAKANIEC NA WYNAJEM 

Nasza agencja sportowa dostarcza atrakcje sportowe, które zachwycają, intrygują i sprawiają, że serca biją szybciej. Współpracując z nami, otrzymujesz nie tylko wynajem dmuchańca lub innej atrakcji evenntowej, ale i wsparcie doświadczonego zespołu, który zadba o to, aby atrakcja była dostarczona, rozłożona, zaanimowana i zdemontowana sprawnie i profesjonalnie. Twój event w naszych rękach zamienia się w niezapomniane, sportowe święto.

 

Skakaniec piłkarski to HIT każdego sportowego eventu i miejsce, gdzie radosne okrzyki mieszają się z dźwiękami odbijającej się piłki. A wszystko to pod czujnym okiem profesjonalistów z Eventy Piłkarskie. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zorganizować wydarzenie, które zostanie w pamięci każdego uczestnika. Skontaktuj się z nami i zanurz się w świat pełen piłkarskich emocji, które serwujemy na skakance!

Dlaczego wybrać Eventy Piłkarskie ?

Daj się ponieść piłkarskiej pasji z Football Dart - atrakcja, która zaintryguje i dostarczy radości każdemu uczestnikowi twojego wydarzenia. Sprawdź ofertę wynajmu od Eventy Piłkarskie!
Podnieś energię Twojego eventu na wyższy poziom z dmuchanym skakaniem od Eventy Piłkarskie! Gwarantujemy świetną zabawę, uśmiechy na twarzach i mnóstwo pozytywnych emocji!

 BROŃ I STRZELAJ ! 

Zabawa na naszej piłkarskiej dmuchanej atrakcji jest bardzo prosta ! Do rywalizacji potrzebujemy przynajmniej dwie osoby - bramkarza i strzelca. Zasady są dokładnie takie same jak przy okazji klasycznych rzutów karnych lub wolnych z jedyną różnicą - bramkarz dysponować będzie dużo większym wybiciem oraz nie będzie miał obaw o miękkie lądowanie. W klasycznej piłce nożnej w takiej sytuacji dużo większe szanse na powodzenie ma strzelec, ale nie na naszym piłkarskim skakańcu ! Tutaj dzięki naszemu skakańcowi szanse się wyrównują lub delikatnie przechylają się na korzyść bramkarza. Właśnie ta różnica i zwrot akcji powoduje, że każdy miłośnik piłki nożnej chce spróbować tej nowej atrakcji i doświadczyć tego na własnej skórze ! 

Jak bawić się na skakańcu ?

Czy potrafisz wyobrazić sobie połączenie piłkarskiej pasji z nieskończoną zabawą? My tak! Eventy Piłkarskie przedstawiają atrakcję, która zachwyci każdego – to nasza unikatowa w skali Polski poducha bramkarska.

 CUDOWNE PARADY BRAMKARSKIE 

Tagi: poducha bramkarska •piłkarski skakaniec • atrakcje piłkarskie • dmuchańce na wynajem

Jako wypożyczalnia dmuchańców i atrakcji sportowych oraz organizator imprez świadczymy usługi na terenie całego kraju. Wynajmujemy atrakcje sportowe m.in. piłkarskie skakańce • dmuchany tor przeszkód • test podań i wiele innych w największych miastach tj. Warszawa • Wrocław • Kraków • Poznań • Gdańsk • Białystok • Olsztyn • Łódź • Katowice oraz mniejszych miastach i miejscowościach.

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Poducha Bramkarska  Skakaniec

Poducha Bramkarska od Eventy Piłkarskie to nie tylko dmuchane miejsce do skakania. To przestrzeń, gdzie możesz poczuć się jak profesjonalny bramkarz, niezależnie od wieku i umiejętności. Z naszą poduchą bramkarską każdy moment Twojego wydarzenia stanie się wyjątkowy, a uczestnicy będą mogli na chwilę przenieść się do świata pełnego sportowych emocji i dobrej zabawy.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook

Prawdziwy piłkarski HIT dostępny tylko w naszej ofercie ! Dmuchana Poducha Bramkarska to atrakcja stworzona specjalnie dla uczestników, którzy zamiast strzelać na bramkę wolą jej bronić... Nasz skakaniec nie jest tylko zwykłym dmuchańcem jest to nowa atrakcja piłkarska, w której każdy może sprawdzić swoje bramkarskie umiejętności bez obaw o jakąkolwiek kontuzję i twarde lądowanie. Dzięki ogromnej dmuchanej poduszce będziesz w stanie wykonać paradę "stadiony świata" taką samą jak do tej pory można było zobaczyć tylko na piłkarskich stadionach w Lidze Mistrzów ! 

 

Razem z nami stwórz na swoim wydarzeniu sportową przestrzeń, gdzie miłość do piłki nożnej miesza się z pozytywnymi emocjami i adrenaliną dostarczając unikalnych przeżyć każdemu uczestnikowi.

1500zł/netto

Poducha Bramkarska

Nazwa: poducha bramkarska • piłkarski skakaniec

Kategoria: dmuchańce, atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 12 x 8 x 4 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Teren: płaski oczyszczony teren, pozbawiony kamieni, szkła - boisko naturalne, orlik, plac trawiasty, beton

Jeżeli szukasz atrakcji, która zwróci uwagę uczestników swoją nowatorską formą oraz podniesie poziom adrenaliny na Twoim wydarzeniu to trafiłeś doskonale. Jako jedynie w Polsce przygotowaliśmy dla Ciebie piłkarskiego skakańca na wynajem, który w bezpiecznej i bardzo grywalnej formule pomoże Ci przenieść się w świat pięknych bramkarskich interwencji ! Wyskakując ponad to, co konwencjonalne, prezentujemy atrakcję piłkarską, która łączy ze sobą rywalizację dwóch uczestników obrońcy i strzelca - poza naszym "bramkarzem na sterydach", który dzięki naszemu skakańcowi może wyskakiwać wyżej i nie musi się martwić o bolesny upadek jest jeszcze strzelec, który próbować będzie sprostać wyzwaniu i pokonać bramkarski mur.

 

Nie ma lepszego sposobu na zintegrowanie drużyny niż wspólna, nieograniczona zabawa - ten punkt również spełnia nasz piłkarski skakaniec. Czy organizujesz piknik firmowy, event integracyjny, czy też rodzinny festyn? Nasza poducha bramkarska to perfekcyjny wybór na wynajem, aby dopełnić Twoje wydarzenie unikalną, sportową atmosferą, sprzyjającą integracji i budowaniu pozytywnych relacji.

 

 ZOSTAŃ NAJLEPSZYM BRAMKARZEM ! 

Teraz to możliwe !

Test Podań

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Bubble football - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych
Prędkościomierz - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Prędkościomierz

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa - wypożyczalnia atrakcji dla dzieci i dorosłych

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły