POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

 Mega zabawa  w mega piłkarzykach jest na wyciągnięcie ręki. Połączenie piłkarzyków stołowych z piłką nożną na zielonej murawie właśnie stało się faktem. Jeżeli chcesz, aby uczestnicy Twojego wydarzenia doświadczyli przemiany i stali się na chwilę częścią tej piłkarskiej atrakcji to nie zwlekaj i zamów nas już dzisiaj na swój event !

Gigantyczne • Mega Piłkarzyki

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Dmuchana zjeżdżalnia

1100zł/netto

Zobacz szczegóły

Suchy basen z piłkami

1200zł/netto

Dmuchany zamek

1000zł/netto

ZAREZERWUJ

Mega dużo piłkarskich emocji

 PIŁKA NOŻNA NA UWIĘZI 

Dzięki przymocowaniu zawodników do poprzeczek i konieczność przemieszczania się wspólnie w danym kierunku zabawa, powoduje  mnóstwo interakcji  miedzy uczestnikami w trakcie gry. Ten prosty zabieg gwarantuje szybką integrację grupy oraz dużą dawkę śmiechu i zabawy. Dodatkowo dzięki naszym doświadczonym animatorom i pozytywnej atmosferze jaką roztaczają proces integracji nastąpi jeszcze szybciej ! Ta dmuchana atrakcja może być również wykorzystywana jako plac do gry w klasyczną piłkę nożną z bandami bez zamontowanych poprzeczek.

 

Nasze  dmuchane piłkarzyki  angażują do gry jednocześnie 10 zawodników. Wygrywa zespół, który zdobędzie więcej bramek od przeciwnika, aby zwiększyć rywalizację i zaangażować w grę większą grupę osób możemy zorganizować turniej drużynowy w dmuchane piłkarzyki - niech wygra lepszy !

 

Wynajem dmuchańców to zawsze trafiony pomysł, a w przypadku imprez sportowych postawienia na mega piłkarzyki sprawdzi się w 100%.

Nazwa: mega piłkarzyki

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 12 x 6 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Mega Piłkarzyki

1600zł/netto

Ogromna odmiana piłkarzyków stołowych stworzona z dmuchańca ?  Tak to możliwe !  Mega piłkarzyki  to urządzenie przeznaczone do rywalizacji zespołowej w ściśle określonych warunkach jakie serwuje nam dmuchana arena z zamontowanymi wewnątrz poprzeczkami dla graczy. Zabawa w dmuchane piłkarzyki to gra w piłkę nożną w ogromnym dmuchańcu z bandami, gdzie uczestnicy przymocowani są do poprzeczek, które znacząco ograniczają ich ruchy. Celem gry w dmuchane mega piłkarzyki jest zdobycie jak największej ilości goli i wygranie meczu dokładnie tak jak ma się to w standardowej wersji piłki nożnej. Jedyną równicą podczas gry są poprzeczki umieszczone wewnątrz boiska, których musimy się trzymać podczas gry. Ze względu na charakter rozgrywki i rozmiary dmuchańca Nasze dmuchańce dostarczą wielu   pozytywnych  emocji  niejednemu miłośnikowi piłki nożnej.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Dmuchana atrakcja piłkarska - mega piłkarzyki od Eventy Piłkarskie