POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Ze względu na dużą swobodę maluchy pokochały takie atrakcje, w których pozwala się im beztrosko skakać. To z tego powodu  dmuchany zamek  jest zawsze oblegany podczas imprez, w których uczestniczą najmłodsi. Jeżeli spodziewasz się na swoim wydarzeniu sporego grona najmłodszych dzieci to z czystym sumieniem możemy polecić Ci tą atrakcję.

Dmuchany Zamek • Skakaniec 

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Mega piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Piłkarskie sumo

1000zł/netto

Bubble football

1600zł/netto

ZAREZERWUJ

Skakaniec - skacz z radości !

 SKACZ ILE SIŁ W NOGACH ! 

Przenieś swoich najmłodszych uczestników wydarzenia w kolorowy świat bajkowych, zabaw. Spraw, aby dzieciaki za pośrednictwem naszego piłkarskiego  dmuchanengo zamku  poczuły się wolne. Jako doświadczona agencja eventowa już od wielu lat odkrywamy pragnienia najmłodszych i wiemy z czego będą na prawdę zadowolone ! Nie ulega wątpliwości, że dmuchańce stanowią niezastąpioną atrakcję dla dzieci na imprezy masowe, eventy promocyjne czy urodziny. Gwarantują one małym zdobywcom przygód niezapomnianą zabawę i niczym nie skrępowaną  wolność  pod okiem naszych niezastąpionych animatorów.

 

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferując im wyjątkowe urządzenia rekreacyjne nastawione w 100% na rozrywkę i aktywność. Proponujemy Państwu wynajem zamku dmuchanego dla dzieci, który  spełni oczekiwania  najmłodszych, a rodzicom pozwoli na chwilę relaksu. Dmuchany zamek to zamknięta, nadmuchiwana i bezpieczna klatka z motywami piłkarskimi dla najmłodszych uczestników piknikowych wydarzeń. Dzieci wprost uwielbiają zabawę na tych bajecznie kolorowych dmuchańcach i czują się na nich znakomicie, a rodzice są spokojni o swoje pociechy.

Nazwa: dmuchany zamek

Kategoria: dmuchańce

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 5 x 5 x 4 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Dmuchany zamek

1000zł/netto

Wśród dużej ilości atrakcji dla dzieci dostępnych w naszej ofercie znajdzie się również tak dobrze znany przez najmłodszych dmuchany zamek ! Piłkarska odmiana dmuchanego zamku to  doskonała alternatywa  dla najmłodszych uczestników Państwa wydarzeń. Maluchy czują się znakomicie na tych kolorowych i miękkich dmuchańcach, które zapewniając dużo bezpieczeństwa gwarantują również sporo  dobrej zabawy.  Tutaj mogą się wyszaleć skacząc, biegając, odbijając się od ścian. Przyjazna forma dmuchanego zamku sprawia, że dzieci mają dużo swobody, a rodzice kilkanaście minut odpoczynku. 

 

Zapraszamy do wynajmu naszego dmuchanergo zamku. Jesteśmy przekonani, że ta atrakcja zapewni dzieciakom  wspaniałą rozrywkę i wiele miłych wspomnień.

 

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Dmuchany zamek to jedna z najpopularniejszych atrakcji plenerowych - sprawdź nas Eventy Piłkarskie