EVENTOWY BIAŁYSTOK 

 WROCŁAW MIASTEM SPORTU 

 MIASTO WIELU MOŻLIWOŚCI 

 EVENTY NA SPORTOWO ! 

Sportowa Agencja Eventowa

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Nasze Propozycje

Street Soccer Panna

700zł/netto

Street Soccer Panna 1x1 - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok
Pokazy Taneczne - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Pokazy Taneczne

do uzgodnienia

Bubble Football - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Bubble Football

1600zł/netto

Football Dart

1200zł/netto

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

PEŁNA OFERTA ATRAKCJI

Piłkarskie Sumo

1000zł/netto

Piłkarskie Sumo - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Zobacz szczegóły

Football Dart - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Zobacz szczegóły

Dmuchana Zjeżdżalnia - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Dmuchana Zjeżdżalnia

od 1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Dmuchany Zamek

1000zł/netto

Dmuchany Zamek - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Zobacz szczegóły

Test Podań - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Test Podań

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Suchy Basen z Piłkami - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Białystok

Suchy Basen z Piłkami

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Najlepsze lokalizacje na event sportowy w Białymstoku

Dlaczego warto wybrać Eventy Piłkarskie ?

Eventy Piłkarskie, to  agencja eventowa Białystok i pewny Partner przy organizacji eventów sportowych oraz szeroko pojętych imprez plenerowych.  Doświadczenie i pasja  naszej ekipy w tworzeniu imprez sportowych pozwala nam przekuć każde organizowane wydarzenie w sukces i zadowolenie Klienta. Słuchamy naszych Partnerów i przenosimy ich pomysły z planu do realu ! My po prostu żyjemy organizacją imprez i dążymy do jak najlepszej ich realizacji !

 

Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepsi w tym co robimy !

Organizacja sportowej imprezy w Białymstoku ? Oczywiście, że TAK !

Odpowiadając na pytanie i cytując jeden z internetowych klasyków odpowiemy...  "oczywiście, że tak".  Białystok ze względu na bliską lokalizację od siedziby naszej firmy to miasto, w którym często gościmy.  Podlasie to również przepiękny i jeszcze nieodkryty region, którym naprawdę warto się zainteresować bo drzemie w nim ogromny potencjał. To właśnie natura, bliskość przyrody i fantastyczne krajobrazy są największą atrakcją i zaletą organizacji wydarzeń w województwie Podlaskim. Gościnność i otwartość ludzi jest jedną z charakterystycznych cech opisywanych w przewodnikach dotyczących tych terenów. Jeżeli zależy Ci na kontakcie z przyrodą, spokoju i aktywnym wypoczynku pośród łąk i lasów to Podlasie będzie idealnym wyborem na integracyjny wyjazd firmowy lub stworzenie eventu z atrakcjami i dmuchańcami. 

 

Jeżeli natomiast planujesz organizację eventu sportowego na terenie Białegostoku lub innych miast tego przepięknego regionu i zastanawiasz się czy to dobry pomysł ? Na pewno tak ! Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a my przeanalizujemy z Tobą wszystkie szczegóły i zajmiemy się realizacją. Stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę, zaproponujemy atrakcje dodatkowe i opracujemy strategię. To co nas wyróżnia i daje nam przewagę nad konkurencją to fakt, że posiadamy  własny sprzęt eventowy,  który przy organizacji imprez sportowych w 90% pokrywa zapotrzebowanie naszych Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie płacisz prowizji agencji bo sprzęt wynajmujesz od firmy organizującej event.

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - nasze realizacje. Sportowa Agencja Eventowa Białystok
Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - turniej piłkarski na bandy. Sportowa Agencja Eventowa Białystok - Eventy Piłkarskie.

Jakie eventy organizujemy w Białymstoku

Agencja eventowa Białystok z ogromną przyjemnością zorganizuje dla Ciebie każdy event. Zarówno te mniejsze, jak i te większe wydarzenia nie stanowią dla nas wyzwania. Decyzja o wybraniu naszej firmy to gwarancja udanej zabawy. Eventy promocyjne, wyjazdy firmowe czy integracyjne lub szkolenia w Białymstoku cieszą się ogromną popularnością, gdyż Białystok to centrum biznesowe Podlasia. Nasza agencja eventowa Białystok zadba o eventy sportowe tj. turnieje piłkarskie, zawody sportowe, zmagania sportowe, dzień sportu czy wyzwania piłkarskie. Istnieje możliwość zorganizowania w mieście Białystok lub jego okolicach imprez typu: piknik, festyn, dzień miasta lub gminy z atrakcjami sportowymi i dmuchańcami dla dzieci. Zapewnimy także animacje, gastronomię raz cały niezbędny sprzęt do przeprowadzenia eventu - dzięki czemu wszystko, czego potrzebujesz na swoje wydarzenie dostaniesz w jednym miejscu w najniższej cenie !

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - turniej piłkarski. Sportowa Agencja Eventowa Białystok - Eventy Piłkarskie.

Eventy Piłkarskie to propagator aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, który, jak sama nazwa wskazuje, uwielbia organizować eventy o charakterze sportowym szczególnie tym piłkarskim. Agencja eventowa świadcząca swoje usługi również w Białymstoku kocha rywalizację sportową w zdrowej i pozytywnej atmosferze - to jest nasz konik. Nie oznacza to jednak, że innych wyzwań się nie podejmujemy! Otóż nasza firma ma ogromne doświadczenie w przygotowywaniu różnego rodzaju wydarzeń zarówno w Białymstoku, jak i w całej Polsce. Kongresy, konferencje, eventy promocyjne, imprezy firmowe także uwielbiamy i z przyjemnością je tworzymy. Przez te kilkanaście lat obecności w branży cały czas dbaliśmy o swój rozwój i inwestowaliśmy w sprzęt, co sprawiło, że aktualnie dysponujemy największą bazą atrakcji piłkarskich piłkarskich w Polsce. W swojej ofercie posiadamy zarówno dmuchańce, atrakcje sportowe jak i profesjonalny sprzęt piłkarski  wykorzystywany do treningów przez najlepsze kluby piłkarskie.

 

Jeśli chcesz zorganizować imprezę to Eventy Piłkarskie - agencja eventowa Białystok będzie doskonałym wyborem. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, dla której Twój event będzie naszą pasją. Nie wierzysz ? Zadzwoń i się przekonaj ! 

Sportowa agencja eventowa Białystok - będziemy dla Ciebie idealnym wyborem !

Sportowa Agencja Eventowa Białystok to zespół miłośników sportu i trenerów piłki nożnej, którzy z pasją i zaangażowaniem organizują niezapomniane wydarzenia oraz wspierają inne organizacje atrakcjami sportowymi i dmuchańcami. Jesteśmy współtwórcami wyjątkowych eventów w każdym zakątku Polski, zaczynając od stolicy województwa podlaskiego, a kończąc na małym gminnych miejscowościach. Indywidualne podejście do każdego Klienta i profesjonalizm w realizacji wydarzeń sprawiają, że nasi Klienci zostają z nami na długo !

 

- można nam zaufać

Spotkajmy się przy piłce...  w Białymstoku 

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - nasze realizacje. Sportowa Agencja Eventowa Białystok - Eventy Piłkarskie.
Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - nasze realizacje. Sportowa Agencja Eventowa Białystok - Eventy Piłkarskie.

Białystok to największe miasto położone w województwie podlaskim, w którym zawsze dzieje się dużo ! Zarówno w sferze kulturalnej, biznesowej jak i sportowej. Białystok prężnie się rozwija pod każdym względem, dlatego nie dziwi fakt, iż w mieści tym organizuje się wiele imprez. Nasza agencja eventowa Białystok z przyjemnością tworzyła, i z ogromnym zapałem nadal tworzy, fantastyczne wydarzenia w Białymstoku i jego okolicach oraz na całym Podlasiu. Siedziba naszej firmy ma miejsce tuż przy granicach województwa mazowieckiego oraz podlaskiego, dlatego zarówno Białystok, jak i całe województwo podlaskie są nam bardzo bliskie i nasza agencja eventowa Białystok działa na tym terenie z niezwykłą radością.

Organizacja imprez w Białymstoku

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - piknik rodzinny. Sportowa Agencja Eventowa Białystok - Eventy Piłkarskie.

Poznaj Eventy Piłkarskie – sportową agencję eventową, która od wielu lat tworzy wydarzenia sportowe na terenie Białegostoku i całej Polski !

Grafika - Piłka - Sportowa Agencja Eventowa Białystok
Grafika - 5 gwiazdek - Sportowa Agencja Eventowa Białystok
Grafika - Event - Sportowa Agencja Eventowa Białystok
Grafika - Uśmiech - Sportowa Agencja Eventowa Białystok
234

Ile atrakcji pojawiło się

w Białymstoku ?

+

142

Od ilu lat działamy na rynku białostockim ?

+

Zrealizowane eventy w Białymstoku

2
320 000

Liczba uczestników eventów w Białymstoku

+

Agencja Eventowa Białystok

ZAREZERWUJ NAS

Poznaj nas bliżej

 ORGANIZACJA EVENTU W BIAŁYMSTOKU 

Sportowa Agencja eventowa Białystok to firma zajmująca się organizacją wszelkiego rodzaju wydarzeń od A do Z, czyli planowaniem, szukaniem rozwiązań do zaplanowanych działań, realizacją wyznaczonych celów oraz wynajmem atrakcji sportowych i dmuchańców dla dzieci. To oczywiście w takim wielkim skrócie, gdyż nie sposób opisać tutaj wszystkich naszych zadań. Na podkreślenie jednak zasługuje fakt, iż zapraszając nas do współpracy masz pewność, że zadbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół Twojego wydarzenia. Dzięki naszemu zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zorganizować nawet najbardziej zwariowane pomysły, gdyż uwielbiamy wyzwania. Nasza agencja eventowa Białystok stworzy dla Ciebie Twój niepowtarzalny event w najlepszym możliwym miejscu, na przykład w Białymstoku zlokalizowanym w województwie podlaskim lub jego okolicach.

Organizujesz event w Białymstoku ? Co możemy zaproponować !

 

 • Jubileusze sportowe

 • Eventy promocyjne

 • Imprezy firmowe

 • Team-building

 • Imprezy sportowe

 • Turnieje piłkarskie

 • Animacje dla dzieci

 • Atrakcje sportowe

 • Atrakcje piłkarskie

 • Dmuchańce

 

Od planu do realizacji - z nami nie ma rzeczy niemożliwych !

Z pasji do sportu tworzymy eventy !

 • Nasza sportowa agencja eventowa powstała w 2010 roku. Przez ponad 12 lat zorganizowaliśmy około 900 eventów w Białymstoku i na terenie całej Polski

 • Zaangażowany zespół oraz największa baza atrakcji piłkarskich w kraju sprawia, że z sukcesami realizujemy turnieje piłkarskie, eventy sportowe, gale, eventy promocyjne czy pikniki plenerowe dla dzieci i dorosłych

 • Doświadczenie, miłość do sportu i profesjonalizm w organizacji eventów – to słowa, które określają naszą drużynę

 • Nasz zespół składa się z prawdziwych miłośników sportu - większość obsługi w trakcie organizacji eventu to praktycy piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych

 • Nasza agencja eventowa posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, szkolenia oraz ubezpieczenie, które każdy profesjonalny organizator imprez powinien posiadać.

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - event promocyjny marki Puma. Sportowa Agencja Eventowa Białystok - Eventy Piłkarskie.

Planujesz organizację imprezy sportowej w Białymstoku, ale nadal szukać odpowiedniego miejsca ? Nie martw się ! Wspólnie wybierzemy odpowiednią lokalizację, która sprosta wymaganiom Twojego eventu. Niezależnie od tego czy szukasz dużego obiektu czy kameralnej przestrzeni to z pewnością znajdziemy coś odpowiedniego. Białystok jest na tyle dużym miastem z pełną infrastrukturą sportową i kulturalną, że wybór odpowiedniego miejsca nie stanowić będzie najmniejszego problemu. W naszej bazie znajdziesz zarówno eleganckie przestrzenie na gale sportowe jak również obiekty z pełnym zapleczem. Na terenie regionu zazwyczaj pojawiamy się z dmuchańcami i atrakcjami piłkarskimi. Jesteśmy przekonani, że również przy organizacji Twojego wydarzenia w Białymstoku uda nam się sprostać Twoim wymaganiom. 

 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji do organizacji eventu sportowego w Białymstoku.

 

 

 Stadion Miejski w Białymstoku 

 

Sportowe serce Białegostoku, gdzie spotykają się drużyny i kibice z wielu różnych stron Polski. Jest to również dom największej drużyny piłkarskiej Podlasia czyli Jagielloni Białystok. Poza spotkaniami Polskiej Ekstraklasy na tym obiekcie odbywają się także konferencje, targi, szkolenia oraz koncerty. Duży parking, trybuny mieszczące nawet 22 372 osób i ciekawa architektura to cechy charakterystyczne tego stadionu. Miejsce idealne do organizacji eventów, nie tylko tych sportowych.

 

 Akademickie Centrum Sportu – Hala Sportowa 

 

Dwukondygnacyjna hala, która znajduje się na terenie Politechniki Białostockiej, dokładnie przy ul. Wiejskiej 41. Obiekt ten może pochwalić się aż 3987 m2  powierzchni użytkowej. Znajdziemy tam między innymi siłownię, salę do gier zespołowych (futsal, koszykówka, siatkówka), salę do tenisa stołowego czy aerobiku. Zdecydowanie warto rozważyć tą lokalizację organizując event na terenie Białegostoku.

 

 Kompleks Boisk Akademii Jagiellonii Białystok 

 

Ośrodek treningowy Jagiellonii Białystok przy ul. Elewatorskiej 4 to nowoczesny kompleks boisk z pełnowymiarowych boiskiem z nawierzchnią naturalną oraz drugim z nawierzchnią sztuczną. Dodatkowo trzecie mniejsze boisku typu "Orlik" i pełne zaplecze sanitarne. Daje to nam ogromne możliwości do organizacji turnieju piłkarskiego dla dzieci lub dorosłych graczy lub organizacji eventy sportowego czy pikniku z dmuchańcami na sztucznych płytach obiektu. 

 

 Hala Zwycięstwa w Białymstoku 

 

To kolejne sportowe miejsce na mapie Białegostoku. Obiekt zlokalizowany przy ul. Zwycięstwa 10, na terenie którego znajdziemy zadaszone boisko do gry w piłkę nożną ze sztuczną nawierzchnią oraz salę fitness. Będzie to idealne miejsce do organizacji kameralnego eventu lub urodzin piłkarskich dla dziecka.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook