POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Poza standardowym wynajmem atrakcji bardzo duży nacisk kładziemy na interakcję z uczestnikami. Jesteśmy aktywni, kontaktowi i wspieramy naszych uczestników w ich wysiłkach do osiągnięcia jak najlepszych wyników na naszym dmuchańcu i innych atrakcjach. Jeżeli zdecydujesz się na nasze atrakcje piłkarskie to gwarantujemy Ci pełne zaangażowanie !

Dmuchana Bramka Celnościowa

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Piłkarski dart

1300zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Prędkościomierz
Passing Challenge

Passing challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Celuj, strzelaj i baw się !

 SPRAWDŹ CELNOŚĆ STRZAŁU 

Wielbiciele piłki nożnej na pewno nie przejdą obojętnie obok tej atrakcji piłkarskiej. Bramka celnościowa przyciąga przede wszystkim swoim niespotykaną grywalnością oraz możliwością sprawdzenia precyzji uderzenia za sprawą punktów umieszczonych na bramce - im trudniejszy i mniejszy punkt do trafienia tym większa nagroda za celny strzał. Dzięki mało skomplikowanej rozgrywce ta atrakcja jest bardzo przepustowa - przy założeniu oddania standardowych 3 strzałów każdy uczestnik spędza przy naszej bramce celnościowej około 30 sekund.

 

Główną misją naszej agencji eventowej jest zapewnienie atrakcyjnej rozrywki z nutką rywalizacji, która w sporcie jest nieodłączna, dlatego naszą dmuchaną bramkę celnościową możemy przeobrazić w piłkarskie wyzwanie, w którym uczestnicy będą rywalizowali o miano najlepszego strzelca eventu ! Obok bramki ustawimy tablicę, na której umieścimy wyniki najlepszych zawodników. Rywalizację wygra ten uczestnik imprezy, który uzbiera najwięcej punktów w tej konkurencji. Decydując się na ten wariant zwycięzca wyzwania otrzyma od nas drobny upominek, który wręczymy zwycięzcy na koniec imprezy.

 

W myśl zasady “niech wygra lepszy” zapraszamy do wspólnej zabawy z naszą dmuchaną atrakcją piłkarsą.

Nazwa: bramka celnościowa

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 8 x 6 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Bramka celnościowa

1200zł/netto

Nasza bramka celnościowa to doskonała atrakcja dla uczestników, którzy chcieliby sprawdzić swoje umejętności strzeleckie. Chcąc oddać doskonały strzał musimy zapanować nad emocjami, wyrównać oddech, skupić się tak, aby posłać piłkę tam gdzie wyznaczona jest największa nagroda. Precyzyjne strzały w trudniejsze cele to większa ilość punktów do zdobycia. Jest to  prawdziwy hit szczególnie na wydarzeniach związanych z piłką nożną. 

 

Nasza duża dmuchana bramka wyróżnia się na tle konkurencyjnych rozwiązań szczególnie wizualnie - atrakcyjną budową co dodatkowo przyciąga uwagę uczestników.  Podejmij wyzwaniezostań królem strzelców. Nasza dmuchana bramka celnościowa na pewno odwdzięczy się Wam dobrą zabawą.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Bramka celnościowa doskonała atrakcja na event