EVENTY W OLSZTYNIE 

 EVENTY W OLSZTYNIE 

 KRAINA JEZIOR 

 MAZURY NA SPORTOWO ! 

Sportowa Agencja Eventowa

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Nasze Propozycje

Refleksomierz

1000zł/netto

Refeksomierz to jedna z naszych atrakcji sportowych na eventy. Wynajmujemy dmuchańce i atrakcje na eventy dla dzieci i dorosłych - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn
Animacje dla dzieci na event. Organizacja imprez oraz dmuchańce i atrakcje eventowe na wynajem - Sportwa Agencja Eventowa Olsztyn

Animacje dla dzieci

3000zł/netto

Tebqall nową niezwykle atrakcyjną dyscypliną sportu - Piłkarskie atrakcje na eventy - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn

Teqball Stół

700zł/netto

Stanowisko FIFA

700zł/netto

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

PEŁNA OFERTA ATRAKCJI

Bramka Celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa to wspaniała atrakcja na event lub turniej piłkarski - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn

Zobacz szczegóły

Najpopularniejsza e-sportowa atrakcja piłkarska na imprezę ! Stanowisko z grą FIFA - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn

Zobacz szczegóły

Zjeżdżalnia to najpopularniejszy dmuchaniec dla dzieci na różnego rodzaju imprezy plenerowe - Agencja Eventowa Olsztyn i wynajem atrakcji dla dzieci.

Dmuchana Zjeżdżalnia

od 1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Siłomierz Kopacz

1200zł/netto

Siłomierz Kopacz jest urządzeniem do sprawdzania siły strzału - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn to organizacja imprez i wynajem atrakcji sportowych na eventy.

Zobacz szczegóły

Suchy basen z piłkami to idealny dmuchaniec dla dziei - Eventy Piłkarskie to Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn do organizacji imprez i wynajmu atrakcji sportowych.

Suchy Basen z Piłkami

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Mega Piłkarzyki to wspaniała zabawa na imprezy integracyjne i sportowe - atrakcje piłkarskie dla dzieci i dorosłych. Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn

Mega Piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Najlepsze lokalizacje na event sportowy w Olsztynie

Dlaczego warto wybrać Eventy Piłkarskie ?

Eventy Piłkarskie, to  agencja eventowa Olsztyn i pewny Partner przy organizacji eventów sportowych oraz szeroko pojętych imprez plenerowych.  Doświadczenie i pasja  naszej ekipy w tworzeniu imprez sportowych pozwala nam przekuć każde organizowane wydarzenie w sukces i zadowolenie Klienta. Słuchamy naszych Partnerów i przenosimy ich pomysły z planu do realu ! My po prostu żyjemy organizacją imprez i dążymy do jak najlepszej ich realizacji !

 

Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepsi w tym co robimy !

Organizacja sportowej imprezy w Olsztynie ? Oczywiście, że TAK !

Odpowiadając na pytanie i cytując jeden z internetowych klasyków odpowiemy...  "oczywiście, że tak".  Olsztyn ze względu na bliską lokalizację od siedziby naszej firmy to miasto, w którym często gościmy.  Warmia i mazury to również przepiękny i malowniczy region, do którego wybieramy się na wakacje czy weekendowe wypady ze znajomymi. To właśnie natura, bliskość przyrody i fantastyczne krajobrazy są największą atrakcją i zaletą organizacji wydarzeń na tych terenach. Jeżeli zależy Ci na kontakcie z przyrodą, spokoju i aktywnym wypoczynku pośród jezior to województwo warmińsko-mazurskie będzie idealnym wyborem na integracyjny wyjazd firmowy czy obóz sportowy z atrakcjami i dmuchańcami. 

 

Planujesz organizacje wydarzenia sportowego na terenie Olsztyn lub innych miast tego przepięknego regionu i zastanawiasz się czy to dobry pomysł ? Na pewno tak ! Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję, a my przeanalizujemy z Tobą wszystkie szczegóły i zajmiemy się realizacją. Stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę, zaproponujemy atrakcje dodatkowe i opracujemy strategię. To co nas wyróżnia i daje nam przewagę nad konkurencją to fakt, że posiadamy  własny sprzęt eventowy,  który przy organizacji imprez sportowych w 90% pokrywa zapotrzebowanie naszych Klientów. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie płacisz prowizji agencji bo sprzęt wynajmujesz od firmy organizującej event.

Eventy Piłkarskie - organizator wydarzeń sportowych, pikników i imprez firmowych. Dodatkowo wynajmujemy dmuchańce i atrakcje piłkarskie - Sportowa Agencja Eventowa
Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn to organizator imprez i firma zajmująca się wynajmem dmuchańców i atrakcji evenntowych.

Jakie eventy organizujemy w Olsztynie

Olsztyn należy do miast, które prężnie się rozwijają. Dość duża grupa studentów sprawia, że w tym mieście dzieje się wiele zarówno w dzień, jak i w nocy. Biznesowo rynek olsztyński przeżywa prawdziwy rozkwit, dlatego wszelkie ważne gale, konferencje, kongresy czy eventy promocyjne odbywają się właśnie w tym mieście. Eventy sportowe,  turnieje piłkarskie, wydarzenia sportowe także są mile widziane w Olsztynie, gdyż w tym mieście sport także stoi na wysokim poziomie.

 

Agencja eventowa Olsztyn gwarantuje  profesjonalne podejście  do organizacji Twojego wydarzenia, atrakcje sportowe oraz piłkarskie, przy których wszyscy uczestnicy świetnie się bawią oraz obsługę eventu na najwyższym poziomie.

 

Bardzo chętnie spełnimy Twoje piłkarskie marzenia.

Event z atrakcjami sportowymi dla dzieci i dorosłych. Dmuchańce i atrakcje piłkarskie na wynajem. Sportowa agencja eventowa Olsztyn

Branża eventowa to nie przysłowiowa bułka z masłem. Jest cały ogrom zadań między pomysłem i planowaniem a realizacją projektu, które muszą zostać wykonane. Wiele sytuacji wydawałoby się nie do przewidzenia musi zostać przewidzianych, co potrafią robić najlepsze firmy z branży na TOP poziomie, czyli nieskromnie mówiąc nasza agencja eventowa Olsztyn !

 

Tworzymy masę wydarzeń w całej Polsce, Olsztyn oraz jego okolice także znalazł się na naszej imprezowej mapie, co daje nam dość pokaźnych już rozmiarów bagaż doświadczeń, sieć kontaktów do sprawdzonych w wirze pracy podwykonawców i know-how opracowany niemalże do perfekcji. Z roku na rok Eventy Piłkarskie - agencja eventowa Olsztyn powiększa się, dbając o to, aby nasi Klienci z Olsztyna i całego województwa warmińsko-mazurskiego mieli do wyboru coraz to nowsze i jeszcze ciekawsze atrakcje sportowe i dmuchańce dla dzieci. Jesteśmy otwarci na produkty innowacyjne i nie boimy się ich używać w codziennej, bo przecież wszelkie nowinki technologiczne najbardziej zachęcają ludzi młodych do korzystania z przygotowanych stref z atrakcjami.

 

Organizujemy wydarzenia, na których widać, i to coraz wyraźniej, że nowości technologiczne są interesujące także dla osób starszych. Dojrzała młodzież z ogromnym zaciekawieniem  testuje nowe urządzenia, co nas bardzo cieszy, bo przecież świat jest po to, aby go poznawać, ten technologiczny również. Właśnie dlatego sportowa agencja eventowa Olsztyn tak bardzo lubi zaskakiwać swoich Klientów nowymi rozwiązaniami.

 

Ciebie też zaskoczymy – zadzwoń i sam się przekonaj !

Sportowa agencja eventowa Olsztyn - będziemy dla Ciebie idealnym wyborem !

Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn to zespół profesjonalistów i trenerów piłki nożnej, którzy z pasją i zaangażowaniem tworzą niezapomniane eventy i wspierają inne organizacje atrakcjami sportowymi i dmuchańcami. Kreujemy i organizujemy wyjątkowe wydarzenia sportowe w każdym wydaniu i w każdym zakątku Polski zaczynając od ogromnego Olsztyna, a kończąc na małym gminnych miejscowościach. Indywidualne podejście do każdego Klienta i doświadczenie w realizacji wydarzeń sportowych sprawiają, że nasi Klienci po pierwszej wspólnej organizacji eventu zostają z nami na dłużej 

 

- można nam zaufać

Spotkajmy się przy piłce...  w Olsztynie 

Firma eventowa zajmująca się wynajmem dmuchańców i atrakcji sportowych dla dzieci i dorosłych - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn
Firma eventowa zajmująca się wynajmem dmuchańców i atrakcji sportowych dla dzieci i dorosłych - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn

Stolica Warmii i Mazur oraz  tętniące życiem miasto  studenckie położone w krainie przepięknych jezior to oczywiście Olsztyn ! Miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim obfituje w wydarzenia kulturalne, sportowe czy też integracyjne, a nasza  agencja eventowa  dołożyła cegiełkę w budowaniu tych wydarzeń. Olsztyn i Ostrołęka to miasta leżące całkiem blisko siebie na mapie Polski, dlatego też tak często mieliśmy okazję odwiedzić to miasto i jego okolice z naszym atrakcjami sportowymi i dmuchańcami dla dzieci. Co nas wyróżnia na tle innych organizatorów imprez ? Nasza agencja eventowa Olsztyn kocha tworzyć eventy w pozytywnej atmosferze, z energią i nacechowane sportowych duchem. To wszystko sprawia, że nasze wydarzenia i atrakcje cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Organizacja imprez w Olsztynie

Event piłkarski z gwiazdą piłkarską Tomaszem Kłosem - Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn

Poznaj Eventy Piłkarskie – sportową agencję eventową, która od wielu lat tworzy wydarzenia sportowe na terenie Olsztyna i całej Polski !

Grafika - Piłka - Organizacja imprez i atrakcje sportowe na wynajem. Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn
Grafika - 5 gwiazdek - Organizacja imprez i atrakcje sportowe na wynajem. Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn
Grafika - Event - Organizacja imprez i atrakcje sportowe na wynajem. Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn
Grafika - Uśmiech - Organizacja imprez i atrakcje sportowe na wynajem. Sportowa Agencja Eventowa Olsztyn
234

Ile atrakcji pojawiło się

w Olsztynie ?

+

142

Od ilu lat działamy na rynku olsztyńskim ?

+

Zrealizowane eventy w Olsztynie

2
320 000

Liczba uczestników eventów w Olsztynie

+

Agencja Eventowa Olsztyn

ZAREZERWUJ NAS

Poznaj nas bliżej

 ORGANIZACJA EVENTU W OLSZTYNIE 

Sportowa Agencja eventowa Olsztyn to firma  specjalizującą się  w organizacji wydarzeń o charakterze sportowym, jednak festyny, imprezy integracyjne, dni miast/gmin także bardzo lubim  i zdecydowanie nie są nam obce. Działamy na rynku eventowym już ponad 12 lat, co sprawia, że możemy pochwalić się  sporym doświadczeniem w organizacji wydarzeń, posiadamy ogromną ilość atrakcji sportowych i dmuchańców, współtworzyliśmy wiele fantastycznych imprez i ciągle chcemy więcej, lepiej, bardziej… bo eventy i pozytywna atmosfera, która im towarzyszy jest dla nas czymś co chcemy robić do końca życia ! Każde kolejne zrealizowane zlecenie daje nam takiego przysłowiowego „kopa energetycznego”, który nakręca nas do tworzenia jeszcze ciekawszych wydarzeń. Agencja eventowa Olsztyn działa na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego oraz na terenie całej Polski.

Organizujesz event w Olsztynie ? Co możemy zaproponować !

 

 • Jubileusze sportowe

 • Eventy promocyjne

 • Imprezy firmowe

 • Team-building

 • Imprezy sportowe

 • Turnieje piłkarskie

 • Animacje dla dzieci

 • Atrakcje sportowe

 • Atrakcje piłkarskie

 • Dmuchańce

 

Od planu do realizacji - z nami nie ma rzeczy niemożliwych !

Z pasji do sportu tworzymy eventy !

 • Nasza sportowa agencja eventowa powstała w 2010 roku. Przez ponad 12 lat zorganizowaliśmy około 900 eventów w Olsztynie i na terenie całej Polski

 • Zaangażowany zespół oraz największa baza atrakcji piłkarskich w kraju sprawia, że z sukcesami realizujemy turnieje piłkarskie, eventy sportowe, gale, eventy promocyjne czy pikniki plenerowe dla dzieci i dorosłych

 • Doświadczenie, miłość do sportu i profesjonalizm w organizacji eventów – to słowa, które określają naszą drużynę

 • Nasz zespół składa się z prawdziwych miłośników sportu - większość obsługi w trakcie organizacji eventu to praktycy piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych

 • Nasza agencja eventowa posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, szkolenia oraz ubezpieczenie, które każdy profesjonalny organizator imprez powinien posiadać.

Event piłkarski z atrakcjami dla dzieci - Sportowa agencja eventowa Olsztyn

Planujesz event sportowy w Olsztynie, ale nadal nie wiesz gdzie go zorganizować ? Wspólnie z nami znajdziesz odpowiednie miejsce do organizacji Twojego wydarzenia. Niezależnie od tego czy szukasz ogromnej dużego obiektu czy kameralnego boiska piłkarskiego do organizacji małego eventu firmowego - pomożemy znaleźć Ci miejsce, które spełni Twoje oczekiwania. W naszej bazie znajdziesz zarówno eleganckie przestrzenie na gale sportowe jak również obiekty z pełnym zapleczem. Na terenie Olsztyna zazwyczaj pojawiamy się z naszymi dmuchańcami i animacjami dla dzieci, ale jest tutaj również miejsce do organizacji np. turnieju piłkarskiego czy eventu firmowego dla pracowników. Jesteśmy przekonani, że również przy organizacji Twojego wydarzenia w Olsztynie uda nam się znaleźć odpowiednie miejsce.

 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji do organizacji eventu sportowego w Olsztynie.

 

 

 Stadion Miejski w Olsztynie 

 

Obiekt mieści się przy Al. Piłsudskiego 69a, korzystają z niego zazwyczaj piłkarze klubu Stomil Olsztyn. Na stadionie tym od roku 2022 jest w stanie usiąść 4500 osób. Do dyspozycji mamy tutaj zarówno trybunę krytą jak i odkrytą. Jeżeli ktoś jest miłośnikiem piłkarskiej minionej epoki i nadal wspomina największe sukcesy Polskiej piłki to odwiedziny na tym stadionie mogą z pewnością obudzić wspomnienia. Na tym obiekcie odbyło się kilka ważniejszych spotkań dla Polaków, między innymi Finał Pucharu Polski w 1989 roku (Jagiellonia Białystok vs Legia Warszawa) oraz mecz towarzyski reprezentacji Polski z drużyną z Litwy w roku 1997.

 

 Hala sportowa Kortowo 

 

Hala znajdziemy przy ulicy Prawocheńskiego 7. W obiekcie tym do dyspozycji mamy 2 sale i siłownie. Główną salę sportową możemy wykorzystać do rozgrywania wszelkich turniejów sportowych (futsal, koszykówka, piłka siatkowa, siatkonoga) oraz do przeprowadzenia konferencji, szkoleń czy zorganizowania urodzin. Sale w tym obiekcie są klimatyzowane i posiadają profesjonalne nagłośnienie. Do dyspozycji mamy także parking. 

 

 Kompleks boisk „Nad Kortówką” 

 

Kompleks stworzony z myślą o osobach lubiących spędzać aktywnie czas. W tym kompleksie możemy korzystać z dwóch boisk do gry w piłkę nożną z nawierzchnią sztuczną – boisko mniejsze o wymiarach 20 m x 40 m oraz boisko większe mierzące 28 m x 48 m. Poza naszą ukochaną piłką nożną możemy zagrać tu w piłkę siatkową plażową, koszykówkę lub po prostu pobiegać na bieżni z nawierzchnią tartanową. Tutaj także znajdziemy parking.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook