POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Rywalizuj z innymi i udowadniaj, że jesteś najszybszy i nie masz sobie równych ! Refleksomierz to  doskonała atrakcja  do sprawdzenia swojego czasu reakcji. Dzięki prostym zasadom nasz refleksomierz przypadnie do gustu zarówno starszej osobie jak i małemu dziecku. Co więcej wszyscy mogą rywalizować między sobą !

Refleksomierz • Szybkość Reakcji

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Passing challenge

1200zł/netto

Zobacz szczegóły

Inteligentna piłka

1200zł/netto

Prędkościomierz

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Jesteś szybszy niż myślisz !

 TEST NA SZYBKOŚĆ REAKCJI 

Refleksomierz jest to  symulator do zabawy  w trakcie imprez, ale również przydaje się podczas treningu sportowego. Co ważne urządzenie jest dedykowane zarówno dla dorosłych jak i dzieci. To doskonałe urządzenie do promowania aktywności fizycznej wśród najmłodszych ! Rozgrywka może odbywać się w różnych wariantach, możemy liczyć czas jaki osiągniesz przy zgaszeniu np. 30 czujników lub wyznaczyć Ci czas, w którym masz za zadanie zgasić jak największą liczbę kolorowych światełek.  Refleksomierz  może obliczyć średni czas Twojej próby oraz najszybszy i najwolniejszy refleks w danej rozgrywce. Jeżeli interesuje Cię rywalizacja w parach możemy skonfigurować urządzenie tak, aby na każdego zawodnika przypadały np. 8 czujników.

 

Dodając do rywalizacji troszeczkę smaku możemy zorganizować wyzwanie o miano najszybszego uczestnika Twojego wydarzenia. Oczywiście najszybszy uczestnik otrzyma od nas upominek i miano "mistrza refleksu". Z naszego doświadczenia wiemy, że takie rozwiązanie o około 50% zwiększa zainteresowanie atrakcją szczególnie u męskiej części uczestników. 

 

Eventy z tą atrakcją będą jeszcze ciekawsze !

Nazwa: refleksomierz

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 3 x 3 x 2 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V

Refleksomierz

1200zł/netto

Refleksomierz to zaawansowane, napakowane elektroniką urządzenie sprawdzające  czas reakcji.  Nieograniczona możliwość konfiguracji czujników sprawia, że zabawa na tym urządzeniu nie znudzi się żadnemu uczestnikowi wydarzenia, a nam daje możliwość dowolnej aranżacji stanowiska i dostosowania go idealnie do Twojego eventu.  Refleksomierz  zbudowany jest na bazie elektronicznego systemu fotokomórek. To osiem kolorowych i świecących czujników, które jak najszybciej musisz zgasić. 

 

W dzisiejszych czasach gdzie smartfony i wszechobecny postęp jest praktycznie na każdym kroku również atrakcje elektroniczne mają swoich zagorzałych fanów. Refleksomierz to tylko jedna z wielu opcji - wychodząc na przeciw tym wymaganiom posiadamy szereg sprzętu elektronicznego dostępnego w ofercie, który  zrobi furorę  wśród uczestnikó eventu !

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Refleksomierz » atrakcje piłkarskie • agencja eventowa