POZOSTAŁE ATRAKCJE

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Poza standardowym wynajmem atrakcji tj. stół teqball bardzo duży nacisk kładziemy na  interakcję z uczestnikami.  oraz ich zaangażowanie podczas zabawy. Jesteśmy pomocni w wytłumaczeniu gry, kontaktowi i wspieramy naszych uczestników w aktywnym spędzaniu z nami czasu w trakcie wydarzenia. Przekonaj się sam jak żyją nasze stanowiska podczas eventu !

Teqball Stół  Piłka + Tenis

Proponowane atrakcje piłkarskie

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Stół do piłkarzyków

1300zł/netto

Zobacz szczegóły

Piłkarskie sumo

1000zł/netto

Passing Challenge

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Zostań Mistrzem techniki !

 ZOSTAŃ TEQ ! 

Teqball  to  doskonała forma  piłki nożnej ponieważ najważniejsza w grze jest technika, warunki fizyczne mają tutaj mniejsze znaczenie. Jeżeli piłka przy nodze nie jest dla Ciebie problemem to możesz być spokojny o grę przy stole do teqball. W tą piłkarską grę rywalizuje się do 12 punktów i dwóch wygranych setów. 

 

Teqball  daje mega dużo satysfakcji z każdej dobrej przeprowadzonej akcji dodatkowo bardzo  doskonale rozwija  kontrolę nad piłką, a także inne umiejętności m.in. szybkość reakcji i koncentrację. Każdy Twój kontakt z piłką musi być perfekcyjny tak, aby zagrać trudną piłkę swojemu rywalowi na drugiej części stołu.

 

Jeżeli chcesz na swoim wydarzeniu stworzyć strefę ze stołami teqball to idealnie trafiłeś! Zapewnimy sprzęt oraz poprowadzimy animacje i warsztaty z zasad tego nowego sportu, który tak prężnie rozwija się na całym świecie.

Nazwa: teqball stół

Kategoria: atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 16 x 12 x 4 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: nie wymaga dostępu do prądu 230V

Teqball stół

700zł/netto

W naszej ofercie znajdują się piłkarskie odmiany takich dyscyplin jak m.in. bilard, dart, sumo, rodeo. Tym razem z przyjemnością przedstawiamy jeden z najnowszych wynalazków czyli  stół do teqball.  Jest to stosunkowo młoda dyscyplina sportu, która powstała na bazie piłki nożnej i tenisa stołowego. Jest to doskonałe narzędzie do treningu swoich umiejętności technicznych i koncentracji. Jeżeli potrafisz podbić piłkę przynajmniej kilka razy, to możesz śmiało rozpocząć swoją przygodę w Teqball. Jedyne co jest Ci potrzebne do gry przy stole to drugi partner, który odbijać będzie wspólnie z Tobą może o być również jeden z naszych animatorów, który chętnie rozegra krótki meczyk.

 

Jeżeli chcesz, aby stół teqball pojawił się na Twoim wydarzeniu to zapraszamy do kontaktu ! Jest to  niezwykle wciągająca gra,  która przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi piłki nożnej.

Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Wynajem atrakcji na wydarzenia - teqball stół. Fantastyczna zabawa dla dzieci i dorosłych na event - sportowa agencja eventowa