EVENTOWY KLIMAT 

 WROCŁAW MIASTEM SPORTU 

 MIASTO WIELU MOŻLIWOŚCI 

 EVENTY NA SPORTOWO ! 

Sportowa Agencja Eventowa

POZOSTAŁE ATRAKCJE

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Nasze Propozycje

Street Soccer Panna

700zł/netto

Street Soccer Panna 1x1 - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław
Turniej na bandy dla dzieci - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Turniej na bandy

3000zł/netto

Gwiazda Piłkarska - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Gwiazda Piłkarska

do uzgodnienia

Stanowisko VR

1200zł/netto

Atrakcje dla dzieci i dorosłych

PEŁNA OFERTA ATRAKCJI

Bramka Celnościowa

1200zł/netto

Bramka celnościowa - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Zobacz szczegóły

Stanowisko VR - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Zobacz szczegóły

Dmuchana Zjeżdżalnia - wynajem atrakcji sportowych i dmuchańców oraz organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Dmuchana Zjeżdżalnia

od 1000zł/netto

Zobacz szczegóły

Prędkościomierz

1200zł/netto

Siłomierz Kopacz - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Zobacz szczegóły

Pokazy Freestyle Football - wynajem atrakcji sportowych i organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Pokazy Freestyle Football

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Mega Piłkarzyki - wynajem atrakcji sportowych i dmuchańców oraz organizacja imprez. Agencja Eventowa Wrocław

Mega Piłkarzyki

1600zł/netto

Zobacz szczegóły

Najlepsze lokalizacje na event sportowy we Wrocławiu

Dlaczego warto wybrać Eventy Piłkarskie ?

Eventy Piłkarskie, to  agencja eventowa Wrocław i pewny Partner przy organizacji eventów sportowych oraz szeroko pojętych imprez plenerowych.  Doświadczenie i pasja  naszej ekipy w tworzeniu imprez sportowych pozwala nam przekuć każde organizowane wydarzenie w sukces i zadowolenie Klienta. Słuchamy naszych Partnerów i przenosimy ich pomysły z planu do realu ! My po prostu żyjemy organizacją imprez i dążymy do jak najlepszej ich realizacji !

 

Sprawdź nasze możliwości i przekonaj się, dlaczego jesteśmy najlepsi w tym co robimy !

Organizacja sportowej imprezy we Wrocławiu ? Oczywiście, że TAK !

Odpowiadając na pytanie i cytując jeden z internetowych klasyków odpowiemy...  "oczywiście, że tak".  Wrocław to miasto, które darzymy ogromną sympatią zarówno zawodowo jak i prywatnie. Budując rozpoznawalność naszej marki oraz zaufanie Klientów przez lata dorobiliśmy się wielu wydarzeń organizowanych w stolicy Dolnego Śląska. Pomimo sporej odległości dzielącej naszą główną siedzibę gościliśmy już w tym regionie wielokrotnie. Biorąc pod uwagę klimat miasta, liczbę obiektów sportowych i miejsc do organizacji wydarzeń oraz mnogość atrakcji dodatkowych jest to zdecydowanie miejsce godne polecenia.

 

Jeżeli zastanawiasz się nad organizacją wydarzenia na terenie Wrocławia lub innej destynacji tego urokliwego województwa to zapraszamy do kontaktu ! Wysłuchamy Twoich pomysłów, zaproponujemy rozwiązania i zajmiemy się realizacją. Stworzymy dla Ciebie kompleksową ofertę, zaproponujemy atrakcje i opracujemy strategię. Możesz być pewny, że zajmiemy się Twoim wydarzeniem, a przygotowana propozycja będzie najniższa na rynku ! Ze względu na fakt, iż korzystamy ze swojego sprzętu i atrakcji eventowych nie pobieramy dodatkowej prowizji za wykorzystany sprzęt i płacisz tylko za wynajem ! Właśnie dlatego nasza oferta jest bardzo konkurencyjna i warto rozważyć Eventy Piłkarskie - agencja eventowa Wrocław jako Partnera przy organizacji eventu. 

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - nasze realizacje. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.
Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - Street Soccer Panna 1x1. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.

Jakie eventy organizujemy we Wrocławiu

Agencja eventowa Gdańsk zajmuje się organizacją imprez wszelkiego rodzaju. Mieliśmy okazję tworzyć wiele mniejszych lub większych wydarzeń firmowych, zarówno tych formalnych, jak i nieformalnych. Bardzo często nasze dmuchańce można spotkać na imprezach typu: piknik, festyn, impreza plenerowa, dzień dziecka, jubileusz firmy, impreza integracyjna. Obowiązkowe są oczywiście dmuchane zjeżdżalnie, skakańce czy dmuchane zamki. Nasze atrakcje sportowe i piłkarskie uatrakcyjniają różnorodne eventy, przykładem może tutaj być: impreza sportowa, turniej piłkarski, otwarcie stadionu sportowego lub sklepu sportowego, strefa kibica, event promocyjny, piknik dla dzieci i dorosłych, szkolenia czy konferencje. Event w galerii handlowej, hotelu lub na hali sportowej ? To dla nas nie problem, gdyż dysponujemy sprzętem, który świetnie się sprawdzi także do zorganizowania strefy indoor. Stworzymy dla Ciebie Twój wymarzony event wszędzie i w każdych warunkach !

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - animacje dla dzieci. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.

Eventy Piłkarskie jako agencja eventowa Wrocław z ogromną przyjemnością stworzy dla Ciebie event szyty na miarę Twoich potrzeb. Naszym priorytetem jest ciągły rozwój, co na przestrzeni wielu lat pracy w branży eventowej sprawiło, że dysponujemy największą ilością atrakcji sportowych i piłkarskich w Polsce. Nasze doświadczenie, pozytywne nastawienie i profesjonalizm to jest to, co otrzymujesz decydując się właśnie na nas. Nasza znajomość branży eventowej pozwala nam realizować nawet najbardziej wyszukane pomysły. Im bardziej wymagające tym lepiej, bo nasza agencja eventowa Wrocław uwielbia wyzwania. Nasze kreatywne pomysły mogą Cię pozytywnie zaskoczyć. Współpraca z nami to pewność sukcesu Twojego wydarzenia i moc pozytywnych opinii płynących ze strony jej uczestników już po imprezie. Pomożemy Ci zorganizować event, który zostanie zapamiętany przez wszystkich. Twój sukces to także nasz sukces.

Sportowa agencja eventowa Wrocław - będziemy dla Ciebie idealnym wyborem !

Sportowa Agencja Eventowa Wrocław to zespół miłośników sportu i trenerów piłki nożnej, którzy z pasją i zaangażowaniem organizują niezapomniane wydarzenia oraz wspierają inne organizacje atrakcjami sportowymi i dmuchańcami. Jesteśmy współtwórcami wyjątkowych eventów w każdym zakątku Polski, zaczynając od stolicy województwa dolnośląskieigo, a kończąc na małym gminnych miejscowościach. Indywidualne podejście do każdego Klienta i profesjonalizm w realizacji wydarzeń sprawiają, że nasi Klienci zostają z nami na długo !

 

- można nam zaufać

Spotkajmy się przy piłce...  we Wrocławiu 

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - nasze realizacje. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.
Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - nasze realizacje. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.

Wrocław to miasto pełne możliwości, tętniące życiem nawet w późnych godzinach nocnych i niezwykle szybko rozwijającą się metropolią. We Wrocławiu można znaleźć wszystko, co tylko człowiekowi jest do szczęścia potrzebne. Nic więc dziwnego, że Eventy Piłkarskie - agencja eventowa Wrocław również świadczą swoje usługi na terenie całego województwa dolnośląskiego. Działamy wszędzie tam, gdzie organizowane są wydarzenia sportowe lub imprezy, które w swoim DNA mają energię połączoną ze sportowym duchem - szczególnie w takich  potrzebują nas nasi Klienci. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jako agencja eventowa Wrocław charakteryzujemy się dużym doświadczeniem przy organizacji imprez w tym mieście, pokaźnym zapleczem urządzeń i atrakcji sportowych, a także piłkarskich oraz fantastycznymi ludźmi, którzy pomagają nam tworzyć wydarzenia. Daj nam się zaskoczyć !

Organizacja imprez we Wrocławiu

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - turniej piłkarski. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.

Poznaj Eventy Piłkarskie – sportową agencję eventową, która od wielu lat tworzy wydarzenia sportowe na terenie Wrocławia i całej Polski !

Grafika - Piłka - Sportowa Agencja Eventowa Wrocław
Grafika - 5 gwiazdek - Sportowa Agencja Eventowa Wrocław
Grafika - Event - Sportowa Agencja Eventowa Wrocław
Grafika - Uśmiech - Sportowa Agencja Eventowa Wrocław
234

Ile atrakcji pojawiło się

we Wrocławiu ?

+

142

Od ilu lat działamy na rynku wrocławskim ?

+

Zrealizowane eventy we Wrocławiu

2
320 000

Liczba uczestników eventów we Wrocławiu

+

Agencja Eventowa Wrocław

ZAREZERWUJ NAS

Poznaj nas bliżej

 ORGANIZACJA EVENTU WE WROCŁAWIU 

Jeśli planujesz zorganizować event to trafiłeś idealnie, bo nasza agencja eventowa organizująca wydarzenia w całej Polsce, również we Wrocławiu powstała po to, aby pomagać w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Sprostamy każdemu wyzwaniu, nie są nam obce imprezy eventy sportowe ani biznesowe, integracyjne czy team-buildingowe. Nasze doświadczenie w branży eventowej zdobywamy już wiele lat, więc potrafimy ugasić każdy pożar pojawiający się w trakcie organizacji wydarzenia. Co to oznacza dla Ciebie? Przede wszystkim spokój i pewność, że event się uda ! Przekazując w nasze ręce organizację Twojego eventu gwarantujesz sobie spokojną głowę, wolną od całej masy pytań związanych z planowaniem i organizacją imprezy. Agencja eventowa Wrocław, po ustaleniu szczegółów, zajmie się stworzeniem Twojej imprezy. Jesteśmy osobami z głowami pełnymi pomysłów na Twój event. Zaufaj nam, a razem stworzymy coś pięknego, niepowtarzalnego i niezapomnianego.

Organizujesz event we Wrocławiu ? Co możemy zaproponować !

 

 • Jubileusze sportowe

 • Eventy promocyjne

 • Imprezy firmowe

 • Team-building

 • Imprezy sportowe

 • Turnieje piłkarskie

 • Animacje dla dzieci

 • Atrakcje sportowe

 • Atrakcje piłkarskie

 • Dmuchańce

 

Od planu do realizacji - z nami nie ma rzeczy niemożliwych !

Z pasji do sportu tworzymy eventy !

 • Nasza sportowa agencja eventowa powstała w 2010 roku. Przez ponad 12 lat zorganizowaliśmy około 900 eventów we Wrocławiu i na terenie całej Polski

 • Zaangażowany zespół oraz największa baza atrakcji piłkarskich w kraju sprawia, że z sukcesami realizujemy turnieje piłkarskie, eventy sportowe, gale, eventy promocyjne czy pikniki plenerowe dla dzieci i dorosłych

 • Doświadczenie, miłość do sportu i profesjonalizm w organizacji eventów – to słowa, które określają naszą drużynę

 • Nasz zespół składa się z prawdziwych miłośników sportu - większość obsługi w trakcie organizacji eventu to praktycy piłki nożnej oraz innych dyscyplin sportowych

 • Nasza agencja eventowa posiada wszystkie niezbędne uprawnienia, szkolenia oraz ubezpieczenie, które każdy profesjonalny organizator imprez powinien posiadać.

Organizacja imprez sportowych i wynajem atrakcji na eventy - piknik firmowy. Sportowa Agencja Eventowa Wrocław - Eventy Piłkarskie.
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie
Sportowa agencja eventowa - Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook

Planujesz organizację imprezy sportowej we Wrocławiu, ale nadal szukać odpowiedniego miejsca i profesjonalnej agencji eventowej, która pomorze Ci stworzyć wyjątkowe wydarzenie ? Bądź spokojny ! Wspólnie wybierzemy odpowiednią lokalizację, która sprosta wymaganiom Twojego eventu. Niezależnie od tego czy szukasz dużego obiektu czy kameralnej przestrzeni to z pewnością znajdziemy dogodną przestrzeń. Wrocław jako stolica województwa i jedno z największych miast w Polsce ma do zaoferowania mnóstwo przestrzeń eventowych, które spełnią Twoje oczekiwania. Na terenie regionu zazwyczaj pojawiamy się z dmuchańcami i atrakcjami piłkarskimi. Jesteśmy przekonani, że również przy organizacji Twojego wydarzenia przydadzą się atrakcje dla dzieci i dorosłych, aby uatrakcyjnić wydarzenie. 

 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji do organizacji eventu sportowego we Wrocławiu.

 

 

 Stadion Miejski we Wrocławiu 

 

Stadion piłkarski, na którym rozgrywane były mecze w trakcie EURO 2012. Jego głównym użytkownikiem jest klub Śląsk Wrocław. Obiekt ten jest w stanie pomieścić 45 105 widzów, którzy mogą korzystać z dość sporych rozmiarów parkingu. Ze względu na dużą powierzchnie parkingu imprezy plenerowe mogą odbywać się również na terenie kompleksu z widokiem na stadion. Infrastrukturą dodatkową, w którą wyposażony jest stadion to między innymi siłownia, sale konferencyjne i bankietowe oraz tor gokartowy zadaszony. 

 

 Stadion sportowy „Oławka” 

 

Kompleks obiektów sportowych, w którego skład wchodzą pełnowymiarowe boisko z nawierzchnią naturalną i trybuną krytą na 300 siedzących miejsc, mniejsze boisko piłkarskie z nawierzchnią sztuczną, wielofunkcyjne boisko ze sztuczną nawierzchnią, zadaszona hala piłkarska oraz szatnie i niezbędne pomieszczenia sanitarne. Będzie to idealne miejsce na średniej wielkości turniej piłkarski lub piknik z atrakcjami.

 

 Hala Orbita 

 

Widowiskowo-sportowa hala, w której można zorganizować turnieje i rozgrywki w różnych dyscyplinach sportowych, kongresy, wystawy czy targi. W tym obiekcie mamy do wyboru halę dużą i małą, obie są klimatyzowane, ogrzewane i wentylowane.

 

 Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław Kłokoczyce 

 

Duży i nowoczesny kompleks boisk piłkarskich zlokalizowany we Wrocławiu. Można tutaj zarezerwować boisko zarówno pod balonem, jak i pod gołym niebem, więc warunki pogodowe nie będą dla organizatorów eventu sportowego problemem. Na zewnątrz mamy do dyspozycji jeden stadion główny i 2 mniejsze boiska typu Orlik. Pod balonem znajduje się pełnowymiarowych rozmiarów boisko piłkarskie, jednak jest możliwość jego podziału na aż 7 mniejszych boisk o wymiarach 20 x 40 m.