Organizacja zajęć Piłkarskich z nagrodami

 

 

Poszukujesz ciekawego tematu przewodniego na imprezę firmową dla pracowników i ich rodzin, a może głównego motywu na urodziny synka? Mamy dla Ciebie świetny pomysł! W Polsce football cieszy się ogromną popularnością i wszyscy z wypiekami na twarzach oglądają zarówno rozrywki ligowe, jak i występy naszej reprezentacji. Właśnie dlatego polecamy organizację urodzin piłkarskich oraz pikniku firmowego w footballowym stylu.

 

Organizacja eventów piłkarskich jest dla nas prawdziwą przyjemnością, ponieważ sami jesteśmy fanami footbalu. W trakcie eventu doświadczeni trenerzy Future is Now przeprowadzą niezapomniane zajęcia piłkarskie dla całych rodzin.Podczas wydarzenia zostaną prowadzone aktywności dla dzieci i rodziców. Z myślą o nich zostanie przygotowany zestaw zadań piłkarskich oraz rekwizytów do zabaw w grupach w różnym wieku.

 

Planując organizację eventu firmowego lub urodziny dla swojego dziecka warto wybrać zajęcia piłkarskie jako atrakcję dla wszystkich uczestników. Angażują każdego i zapewniają dobrą zabawę!

 

 

Koszt atrakcji do 5 godzin: 1200zł/brutto

 

 

eventypiłkarskie.pl

Inne Atrakcje z Katalogu...

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email:kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ostrołęki)

 

Future is Now Rafał Załęski

NIP: 7582270680

REGON: 366850580

 

 

eventypiłkarskie.pl