Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę

CZTERY RAZY TAK !!!

Droga pełna pracy, siły i fantazji poprowadzi Cię do sukcesu

TRENING PIŁKARSKI Z FUTURE IS NOW TO...

Zbuduj swoją piłkarską przyszłość wspólnie z Nami !

 

Głównym celem stowarzyszenia Future is Now jest kompleksowe przygotowanie zawodnika do gry na najwyższym poziomie oraz wprowadzenie go do profesjonalnego futbolu. Inspirując się książką Rasmusa Ankersena "Kopalnie Talentów" dzięki rzetelnej, codziennej pracy oraz kompleksowemu systemowi szkolenia, które obejmuje cztery niezbędne fundamenty gry takie jak: technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne wierzymy, że jesteśmy w stanie z każdego zawodnika "wyciągnąć" maksimum jego potencjału oraz cyklicznie "produkować" piłkarzy do profesjonalnych klubów w Polsce.

 

Trening piłkarski w Future is Now traktujemy jako uzupełnienie zajęć w Twoim Klubie. Chcemy być przede wszystkim wsparciem dla Twojego rozwoju, tak abyś błyszczał na tle swojej drużyny i rówieśników! Poprawisz z nami te elementy, które uważasz za słabsze. Dopracujesz swoje najmocniejsze strony. Zajmiemy się tymi elementami, które wymagają od Ciebie większej uwagi kierując się ideą, że jakość czasu spędzonego na boisku jest równie ważna jak ilość godzin spędzonych z piłką przy nodze. Dodatkowo w pakiecie dostaniesz od nas szereg wartościowych dodatków, które pomogą Ci wejść na wyższy poziom umiejętności i poszerzą Twoje horyzonty. Wystarczy tylko chcieć !

TRENING PIIŁKARSKI Z FUTURE IS NOW

Praca nad stroną mentalną zawodników

Grupy dobierane pod względem umiejętności

Zajęcia zbliżone do warunków meczowych

Plan rozwoju percepcji i antycypacji

Praca nad świadomością zawodników oraz wyrobienie w nich mentalności zwycięscy

Pozytywna atmosfera sprzyjająca rozwojowi

Rozwijanie inteligencji piłkarskiej

Indywidualizacja pracy ukierunkowana na rozwój jednostki

Wysoka intensywność 

Nowoczesne

 metody

treningowe

Zaplanowany

i progresywny program szkolenia

Graj w swoim klubie i rozwijaj się w dodatkowym treningu indywidualnym

 

Znajdź w planie swojego dziecka czas na zajęcia, które łączą naukę, zabawę i inspirację. Future is Now proponuje doskonalenie wszystkich umiejętności piłkarskich poznanych w macierzystym klubie, tak aby zawodnik mógł stać się najsilniejszym ogniwem swojej drużyny. Dodatkowo rozbudujemy jego wiedzę nowe umiejętności oraz koncepty taktyczne stosowane na poszczególnych pozycjach. Zapewniamy wykwalifikowaną i stale rozwijającą się kadrę trenerską, trening na profesjonalnym sprzęcie oraz dostosowanych do potrzeb obiektach. Działamy w układzie od 1 do 6 zawodników dzięki czemu możemy zaproponować Ci trening skrojony do Twoich potrzeb. Nasz model pracy zapewni Ci dużo więcej kontaktów z piłką, nowoczesne metody szkolenia oraz większą uwagę trenera przypadającą na pojedynczego zawodnika.

 

Młody piłkarz chcący osiągnąć sukces powinien mądrze pracować i wierzyć w swoje umiejętności. Trzeba jednak pamiętać, że nic nie przychodzi łatwo, a rzeczy najważniejszych w życiu nie da się kupić, ale trzeba na nie bardzo mocno zapracować. Mając za cel osiągniecie mistrzowskiego poziomu sportowego powinniśmy dać coś od siebie, by cieszyć się jeszcze większą przyjemnością z gry i z postępów własnego rozwoju. Piłka nożna w globalnym przekonaniu uważana jest za sport zespołowy, lecz często o wynikach meczów przesądzają indywidualne umiejętności dlatego też tak ważny jest rozwój indywidualny każdego zawodnika.

Niewielkie

grupy

treningowe

Ponad 10x więcej

kontaktów

z piłką

Metodologia FiN inspirująca się najnowszymi

trendami

Nowoczesny

sprzęt

treningowy

Chcemy TWORZYĆ piłkarzy, a nie drużyny

Statystyka czy analiza to pojęcia, które coraz częściej pojawiają się we współczesnym świecie. Dotyczą one wielu dziedzin, również bardzo mocno zakorzeniona jest w tematyce piłki nożnej. W profesjonalnym futbolu jest to już nieodłączna cześć pracy nad zespołem czy zawodnikiem co więcej są trenerzy, którzy tylko tym zajmują się w swoich Klubach.

 

Jako, że nasz projekt stara się zapewnić zawodnikowi harmonijny i kompleksowy rozwój nasza oferta nie mogłaby być w pełni kompletna bez analizy gry zawodnika na przykładach własnych lub profesjonalnych graczy ze światowego topu. Aby dokonać rzetelnej analizy, trzeba zweryfikować aktywność i model zachować w poszczególnych fazach gry w działaniach indywidualnych w kontekście gry całej drużyny. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie pokazać naszemu podopiecznemu w jakich momentach zachował się poprawnie, a gdzie jego decyzje mogły być lepsze - działając w obrębie działań poznanych na naszych zajęciach. Otrzymując szczegółowe informacje na temat swojej gry i sposobów rozwiązania poszczególnych akcji zawodnik staję się coraz bardziej świadomy działań indywidualnych jakimi powinien kierować się na boisku.

Zawodnicy tak jak większość ludzi to wzrokowcy. Znacznie łatwiej przyswoją oni przekazywaną przez nas wiedzę, kiedy jest przedstawiana w sposób wizualny. Dlatego analizując grę danego zawodnika, prezentujemy ją w postaci analizy wideo. Wtedy jesteśmy pewni, że zostanie ona przyswojona szybciej i pozostanie w głowie na dłużej!

ANALIZA GRY ZAWODNIKA

Zapisz się sam lub zbierz grupę do 6 osób, aby rozpocząć zajęcia. Koszt treningi indywidualnego to 200zł niezależnie od ilości osób na treningu (maks. 6 osób). Im większą grupę utworzysz, tym mniejsza składka dla poszczególnego uczestnika zajęć. Jeżeli będziesz miał już zdeklarowaną grupę zawodników dopasowaną umiejętnościami lub zdecydowałeś się na zajęcia 1x1 skontaktuj się z nami i umów się na pierwsze zajęcia !

Jak się zapisać i ile to kosztuje?

Intensywny trening, w którym za pomocą indywidualnego podejścia trenera zawodnik będzie poprawiał umiejętności techniczne w wymagającym i pełnym dodatkowych bodźców środowisku. Dodatkowo pozna koncepty taktyczne na poszczególnych pozycjach oraz popracuje nad mentalnością zwycięzcy oraz odpowiednim podejściem do swoich obowiązków, bez którego niemożliwym jest wejście na wyższy poziom.

Co zyska Twoje dziecko biorąc udział ?

Jesteśmy organizacją, która z pasją i zaangażowaniem tworzy środowisko do rozwijania młodych sportowców - zawsze w kontekście meczowym i wysoką intensywnością. Jest to dodatkowa jednostka treningowa ukierunkowana na rozwój indywidualny, w której udział bierze od 1 do 6 zawodników. Zajęcia trwają od 100 do 120 minut i odbywają się raz w tygodniu.

Czym są treningi w małych grupach ?

Dla zawodniczek i zawodników niezależnie od przynależności klubowej chcących rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na różnych polach tj. technika, taktyka, motoryka, mentalność zwycięzcy. Obbudujemy Cię w umiejętności techniczno-taktyczne, które pozwolą Ci zrozumieć piłkę nożną na nowo !

Dla kogo są zajęcia ?

KILKA NAJWAŻNIEJSZYCH PYTAŃ

Mocna

Obsada Turnieju

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ Ostrołęki)

Rachunek Bankowy

BGŻ BNP Paribas S.A.

39 2030 0045 1110 0000 0401 7240

Nip: 758 235 62 46

Regon: 360 235 62 46

Stowarzyszenie

UKS Future is Now

Mikołajkowy Turniej Siatkonogi i Teqball

 

Najstarszym naszym przedsięwzięciem, które jest z nami od początku istnienia to Mikołajkowy Turniej Siatkonogi. Jest to wydarzenie w którym zawodnicy muszą wykazać się nienaganną techniką i precyzją.  Tak jak wszystkie nasze inicjatywy również ta ma na celu rozwój umiejętności technicznych oraz popularyzację piłki nożnej. Jesteśmy zdania, że ilość dobrej jakości wydarzeń oferowanych w różnych formach, atrakcyjny przekaz i pozytywna atmosfera w trakcie eventów ma bezpośredni wpływ na rozwój zawodników i postrzeganie dyscypliny wśród społeczeństwa.

 

Od dwóch lat za sprawą naszego eksperta - Adriana Duszaka wprowadziliśmy do wydarzenia również rywalizację na stołach TEQBALL. Należy dodać, że dyscyplina bardzo szybko zyskuje fanów na całym świecie - ambasadorami TEQBALL są m.in. najlepszy piłkarz w historii futbolu Ronaldinho, Carles Puyol, Luis Figo czy William Gallas.

Dodatkowe

Atrakcje

Nagrody

dla każdego

Pozytywna

atmosfera

Intensywność

i brak przerw

Event Piłkarski "Pokonaj Mistrza" i Turniej "Kurpie Summer Cup"

 

Wydarzenie organizowane w ostatni weekend sierpnia to event otwarty dla wszystkich miłośników piłki nożnej z największą w Polsce liczbą atrakcji oraz ogólnopolskim turnieje piłkarskim! Założeniem imprezy jest popularyzacja Piłki Nożnej wśród społeczeństwa i możliwość spotkania się z Gwiazdami Piłki Nożnej. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Reprezentant Polski Tomasz Frankowski, Tomasz Kłos, YouTuber Krzysztof Golonka i Prowadzący Program Sportowy na antenie Canal + "TurboKozak" Grzegorz GABOR Jędrzejewski oraz reprezentanci pokrewnych do piłki nożnej dyscyplin tj. Teqball czy Panna 1x1. Na wydarzeniu corocznie gościmy tysiące uczestników z całej Polski - tym momencie impreza znajduje się w ścisłej czołówce najatrakcyjniejszych wydarzeń piłkarskich w Polsce.

 

Ideą Imprezy jest popularyzowanie piłki nożnej wśród społeczeństwa. Na uczestników w dzień wydarzenia czeka mnóstwo atrakcji sportowych, rekreacyjnych, gastronomicznych oraz kulturalnych.

Wydarzenie

Wielopokoleniowe

Gwiazdy

Piłkarskie

Profesjonalna

Organizacja

Turniej Piłkarski "Futbol Drybling Cup"

 

Podążając za ogólnoświatowym trendem - gry na małych boiskach zdecydowaliśmy się na organizację turniejów piłkarskich na bandy w najmłodszych kategoriach nie grających jeszcze w ligach związkowych. Turnieje Futbol Drybling Cup łączą ze sobą rywalizację z dobrą zabaw, integracją uczestników oraz mnóstwem dodatkowych atrakcji sportowych prowadzonych w kolorowej i przyjaznej atmosferze. Rywalizując na małych boiskach z bandami w formule 2x2 lub 3x3 dajemy naszym uczestnikom możliwość prowadzenia dynamicznej gry z niezliczoną ilością pojedynków 1x1                       i sytuacji bramkowych, co w trakcie wieloletniej edukacji