Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

28 lutego 2020
Cena: 1300,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Szczegóły oferty - organizacja turnieju piłkarskiego 3x3 na bandy

 

Podążając za ogólnoświatowym trendem gry na małych boiskach w najmłodszych kategoriach wiekowych, wychodzimy z propozycją organizacji turniejów piłkarskich pod wspólną nazwą Futbol Drybling Cup łączących rywalizację sportową dla najmłodszych z dobrą zabawą, integracją uczestników i mnóstwem dodatkowych atrakcji sportowych prowadzonych w kolorowej i przyjaznej atmosferze. Rywalizując na małych boiskach z bandami w formule 3x3 dajemy naszym uczestnikom możliwość prowadzenia dynamicznej gry z niezliczoną ilością pojedynków 1x1 i sytuacji bramkowych, co w trakcie wieloletniej edukacji piłkarskiej przełoży się na tworzenie kreatywnych, odważnych i dobrze wyszkolonych zawodników.

 

Organizacja turnieju piłkarskiego na bandy może być zarówno samodzielną imprezą, jak też atrakcją towarzyszącą  wydarzeniu takiemu jak event promocyjny czy impreza plenerowa. Idea jaka nam przyświeca przy organizacji turnieju Futbol Drybling Cup to jak największa ilość minut spędzonych na boisku dla każdego młodego zawodnika oraz maksymalizacja doświadczeń boiskowych i płynność gry.  Przygotowując turniej piłkarski dbamy przede wszystkim o jakość usługi i tylko pozytywne doznania uczestników. Ze względu na swoją unikatowość ta atrakcja ma zawsze bardzo dużą rzeszę uczestników i jeszcze większą obserwatorów, którzy ciekawi są nowej formy rozgrywki, która w naszym kraju jest czymś nowym, ale postaramy się to zmienić - turniej piłki nożnej 3x3 na bandy dla najmłodszych adeptów to zawsze gwarancja sukcesu ! 

 

Kategoria: turniej piłkarski 3x3 na bandy, turniej FUNINO

Nazwa: Futbol Drybling Cup

 

Wynajem samych band - organizacja rozgrywek po stronie Klienta

 

Co otrzymujesz:

 • 4 boiska z bandami o wymiarach 14x10(m)

 • dwie osoby do pomocy przy rozstawieniu i składaniu band

 

- wartość wynajmu 2000zł/netto

 

 

Organizacja pełnego turnieju Futbol Drybling Cup lub turnieju pod inną nazwą

 

Co otrzymujesz:

 • Klient jako główny organizator turnieju

 • 4 boiska z bandami o wymiarach 14x10(m)

 • w pełni wyposażone biuro zawodów

 • dodatkowe 2 boiska do gry 1v1 Panna

 • pełen branding turnieju

 • scena 4x2

 • nagłośnienie

 • dyplom "FDC" dla każdego zawodnika

 • dedykowany plakat/grafika z wydarzenia

 • regulamin "FDC"

 • dedykowany plan gier

 • trzy osoby do obsługi

 • krótka wideo relacja z wydarzenia

 

- wartość powyższego pakietu 5000zł/netto

 

Czego oczekujemy od Ciebie:

 • zagwarantowania drużyn uczestniczących w turnieju

 • zagwarantowania boiska typu orlik lub hali na około 12 godzin

 • zabezpieczenie opieki medycznej

 

 

Jak na zachodzie grają najmłodsi ?

 

Pomysłów i inspiracji na piłkarski rozwój mamy naprawdę wiele, niektóre z nich wymyślamy samodzielnie inne natomiast to hybrydy już gotowych rozwiązań, które udoskonalamy i dołączamy do naszej oferty. Wszyscy doskonale wiemy, że najbardziej rozwinięty piłkarsko kontynent europejski bardzo dobrze szkoli swoją młodzież, ponieważ wie jak cenny jest to kapitał na przyszłość. Przykładów nacji gdzie szkolenie młodzieży jest na bardzo wysokim poziomie można byłoby mnożyć wiele, ale przy tych wielu federacjach oraz różnych pomysłach na rozwój zauważalny jest jeden trend...  większość z nich od jakiegoś czasu zaczyna stawiać na systemowe rozwiązania gry na małych boiskach w najmłodszych kategoriach wiekowych. Robią to już m.in. Niemcy, Belgowie czy Duńczycy, a kolejne kraje zastanawiają się nad wprowadzeniem tego rozwiązania na swoim "podwórku". Jako Eventy Piłkarskie dzięki naszej fascynacji sportem śledzimy cały piłkarski świat w poszukiwaniu nowych rozwiązań. Tym razem proponujemy organizację piłkarskich turniejów pod wspólną nazwą "Futbol Drybling Cup", które zapewnią naszym uczestnikom maksimum gry w kolorowej i bogatej scenerii. Turniej piłkarski, w którym na jednym boisku typu orlik zmieścimy 8 boisk z bandami, scenę, namiot, windery, flagi  powoduje, że każdy centymetr boiska będzie dobrze wykorzystany i sprawi, że ten mały piłkarski kompleks zamieni się w niesamowitą arenę przypominająca swoim rozmachem największe piłkarskie turnieje na świecie. Zaproś nas do siebie, a przekonasz się sam ! 

 

 

Dodatkowe informacje:

 1. Przy organizacji dwóch turniejów dzień po dniu obowiązuje 30% zniżki na drugi dzień zmagań

 2. Prowadzimy wynajem na terenie całej Polski oraz za granicą.

 3. Koszt transportu to 2zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410 (obowiązuje powyżej 50km)

 

Film z FDC w hali sportowej - ZOBACZ

 

Film z FDC na boisku typu "Orliku" - ZOBACZ

 

Harmonogram gier Futbol Drybling Cup na 8 drużyn - POBIERZ

 

Regulamin Futbol Drybling Cup - POBIERZ

 

 

Propozycje atrakcji: Boisko panna do gry 1na1 Piłkarski Bilard Piłkarzyki Bramka Celnościowa Football Dart Stanowisko do gry FIFA

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Organizacja turniejów na bandy | organizacja eventów sportowych | agencja eventowa

Opis:

 

Chciałbyś zorganizować turniej piłki nożnej na bandy dla swoich podopiecznych? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Pomożemy Ci ze wszystkim tak, abyś mógł w pełni cieszyć się emocjami płynącymi z rywalizacji sportowej. Turniej piłki nożnej dzięki bandom ograniczającym pole gry jest bardzo dynamiczny, obfituje w dużą ilość pojedynków 1x1 i strzelone bramki, co przekłada się od razu na ogromną frajdę dla młodych zawodników oraz znaczącą wartość szkoleniową związaną z rozwojem młodych adeptów piłki nożnej. Dzięki bandom, których nie spotyka się często podczas turniejów piłkarskich, możemy w łatwy i niedrogi sposób wywołać spore zainteresowanie naszym wydarzeniem oraz sprawić ogromną radość młodym piłkarzom.

Cena: od 2000,00 zł/netto

Turniej Piłkarski 3x3

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę