POZOSTAŁE ATRAKCJE

Suchy basen z piłkami daje możliwość nurkowania, szukania skarbów, całkowitego zanurzenia czy wojny na kulki - jest to zabawa, którą wręcz  uwielbiają  młodzi uczestnicy eventów - jeżeli chcesz żeby rodzice najmłodszych uczestników eventu mieli odrobinę odpoczynku zdecyduj się na tą atrakcję.

Suchy basen z piłkami to co kochają najmłodsi 

Proponowane atrakcje dla dzieci

Zobacz szczegóły

Zobacz szczegóły

Piłkarskie atrakcje dla dzieci

Dmuchana zjeżdżalnia

1100zł/netto

Zobacz szczegóły

Bubble football

1600zł/netto

Kula sferyczna

1200zł/netto

ZAREZERWUJ

Morze piłek w suchym basenie...

 TYSIĄCE KOLOROWYCH PIŁECZEK ! 

Wiemy doskonale, że basen kojarzony jest z wodą i pływaniem. Faktem jest też, że Eventy Piłkarskie  kochają piłki  i wszystko co z nimi związane. Te dwa elementy w połączeniu z odrobiną kreatywności pozwoliły nam stworzyć  kolejną atrakcję, która z piłkami ma dużo wspólnego. Nasz suchy basen z piłkami, a tak naprawdę z tysiącami kolorowych piłeczek to coś przed czym dzieci na pewno nie przejdą obojętnie !  Suchy basen z piłkami  może służyć jako miejsce do bezpiecznej zabawy, skakania i szaleństw dla najmłodszych uczestników Twojego eventu. Wszystko jak zwykle u nas przygotowane w stylizacji piłkarskiej.

 

Gwarantujemy każdemu rodzicowi, że dziecko podczas zabawy zniknie na dobrych kilkanaście minut bawiąc się bezpiecznie w naszej dmuchanej atrakcji.

 

Dmuchany basen z piłkami to szczególnie dla najmłodszych genialna atrakcja w kolorowej scenerii. Widząc tą atrakcję dla dzieci pełną kolorowych piłeczek każde dziecko marzy żeby się w nim zanurzyć i móc stoczyć wielką wojnę na kulki. Poza rozrywką basen dzięki swojej budowie oraz wkładowi w postaci plastikowych okrągłych piłeczek poprawia koordynację oraz umożliwia sensomotoryczne poznawanie świata naszych najmłodszych uczestników. Jest to dodatkowa korzyść i niewątpliwie  ogromny atut  tej dmuchanej atrakcji. Jeżeli poza dobrą zabawą zależy Ci również na prawidłowym rozwoju najmłodszych uczestników to zdecyduj się właśnie na tego kolorowego dmuchańca - dzieciaki z pewnością odwdzięczą się uśmiechem i pozytywną energią !

Nazwa: suchy basen z piłkami

Kategoria: dmuchańce i atrakcje piłkarskie

Usługa: wynajem z obsługą

Wymiary stanowiska: 6 x 6 x 3 m (dł. x szer. x wys.)

Zasilanie: wymaga dostępu do prądu 230V - moc dmuchawy  1kW

Suchy basen z piłkami

1200zł/netto

Bajecznie kolorowy suchy basen z piłkami oczywiście z motywami piłkarskimi to   spełnienie marzeń  każdego małego odkrywcy. Kolorowa stylistyka przyciągnie uwagę, a okrągłe piłeczki spowodują, że dzieci pochłonie niczym nieskrępowana zabawa. Te tysiące piłek, którymi dmuchaniec jest wypełniony, pozwoli poczuć się każdemu dziecku jak wspaniały pływak. Można w nim robić dosłownie wszystko, a miękkie dmuchane ściany zamortyzują każdy upadek. Skakanie, pływanie, przewroty to standardowe ewolucje z jakich korzystają mali zdobywcy. W naszej dmuchanej atrakcji dla dzieci ograniczeniem jest tylko  kreatywność.  

 

Nasz  suchy basen z piłkami  jak przy wynajmie każdej atrakcji eventowej jest obsługiwany przez doświadczonego animatora oraz odpowiednio zabezpieczony, tak aby dzieciaki mogły w każdym momencie zabawy były bezpieczne..

Fanpage - facebook
Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Logo Eventy Piłkarskie » sportowa agencja eventowa
Logo Eventy Piłkarskie

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

 

telefon: 535 315 715

eventypilkarskie.pl

Fanpage - youtube
Fanpage - tik tok
Fanpage - instagram
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Fanpage - facebook
Suchy basen z piłkami to prawdziwy HIT na atrakcję plenerową dla dzieci !