Event Piłkarski

Pokonaj Mistrza

Organizacja i promocja imprezy sportowej od A do Z to często wielomiesięczny wysiłek zespołu osób. Pracujemy solidnie po to by w dniu eventu wszystko było dopięte na ostatni guzik, a impreza zadowoliła nie tylko gości wydarzenia, ale również jej organizatorów, sponsorów oraz zaproszone media. Naszym popisowym produktem jest Impreza Sportowa pt. Pokonaj Mistrza, która trafia w gusta nawet najbardziej wymagającym uczestnikom imprez... po szczegóły zapraszamy poniżej. 

 

Co morzesz otrzymać:

 • 6 godzin wspaniałej zabawy
 • wybrane atrakcje dostępne w ofercie 
 • około 20 osób do obsługi wydarzenia
 • promocja wydarzenia w lokalnych mediach 
 • wykorzystanie w oprawie eventu materiałów reklamowych Klienta oraz te tworzone na potrzeby samego wydarzenia 
 • opracowanie plakatów reklamowych eventu 
 • video klip promocyjny z załączonymi materiałami o Kliencie
 • uroczyste wręczanie zindywidualizowanych nagród 
 • oprawa muzyczna i wizualna
 • materiał foto oraz video z wydarzenia
 • turniej piłkarski odbywający się równolegle eventem
 • opieka ratownika medycznego w trakcie eventu

 

Na potrzeby projektu stworzyliśmy około 8 konkurencji-wyzwań, w którym pierwszym uczestnikiem będzie Zawodowy Piłkarz, a kolejnymi śmiałkami już uczestnicy wydarzenia, którzy będą mogli  rywalizować wynikami z naszą Gwiazdą. Dzięki medialnej historii i rozpoznawalnej twarzy projekt gwarantuje ogromną grupę zainteresowanych odbiorców. Konkurencje zostały tak przygotowane, aby nie sprawiały kłopotów zarówno dzieciom jak i dorosłym. Osobom, którym uda się pokonać wynik zawodowca dostaną  pamiątkową nagrodę, natomiast każdy kto ukończy przynajmniej jedną z wielu konkurencji będzie mógł liczyć na dodatkowe niespodzianki. Do konkurencji zaliczać się będzie m.in. bramka celnościowa, Speed Test, refleksomierz, test obu nóg, piłkarska koszykówka, football dart, żonglerka zadaniowa, radar (prędkościomierz), Alko Gogle-slalom, Passing Challange oraz opcjonalnie dodatkowe wyzwania dostępne w ofercie.

 

Aby impreza miała  charakter pikniku na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje tj. pokaz oraz warsztaty Freestyle Football, strefa dla graczy e-sport, strefa relaksu, malowanie twarzy, dmuchańce (typ zjeżdżalnia oraz skakaniec), animatorzy przebrani za postaci z bajek lub klaun na szczudłach. Każdy event potrwa około 5-6 godzin i zakończy się pokazem Freestyle Football na scenie głównej oraz wręczeniem nagród rzeczowych dla uczestników wydarzenia.

 

Doskonałym pomysłem jest dołączenie imprezy do turnieju piłkarskiego dla młodzieżowych występujących w lokalnym Klubie Piłkarskim. Impreza może być prowadzona równolegle do turnieju co jednocześnie podniesie dodatkową rangę rozgrywek i pozwoli przyciągnąć na turniej dużo mocniejsze drużyny.

 

 

Cena Pakietu : 

od 12 900 zł. brutto

* oferta z proponowanym harmonogramem imprezy wysyłamy po konsultacji

z Klientem tak aby trafnie dobrać atrakcje i dostosować całość do budżetu imprezy

Następna Atrakcja

Strona Główna

Dmuchańce

Atrakcje Piłkarskie

Atrakcje - Sprzęt

Stwórz niezapomniane Wydarzenie - Organizacja Imprez

Baw się sportem wspólnie z nami

EventyPilkarskie.pl

 

Spełniamy Marzenia !!!

FutureisNow.pl

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ostrołęki)

 

Pozostałe dane:

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

NIP: 7582264998

REGON: 383282131

 


 

eventypilkarskie.pl