EventyPilkarskie.pl

 

Spełniamy Marzenia !!!

Event Piłkarski - Pokonaj Mistrza

 

Kompleksowa organizacja i obsługa całego wydarzenia sportowego pt. "Pokonaj Mistrza" to jedna z niewielu okazji do rywalizacji z profesjonalnym zawodnikiem. W trakcie promocji i docelowo podczas eventu twarzą wydarzenia zostanie jeden z piłkarzy występujących na boiskach Piłkarskiej Ekstraklasy, nasz Ekspert Freestyle Football lub osoba wskazana przez Klienta np. gwiazda lokalnego Klubu Sportowego.

 

 

 •  5 godzin wspaniałej zabawy
 •  wybrane atrakcje dostępne w ofercie 
 •  18 osób do obsługi wydarzenia
 •  promocja wydarzenia w lokalnych mediach 
 •  wykorzystanie w oprawie eventu materiałów reklamowych Klienta 
 •  opracowanie plakatów reklamowych eventu 
 •  video klip promocyjny z załączonymi materiałami o Kliencie
 •  uroczyste wręczanie zindywidualizowanych nagród przez Klienta
 •  oprawa muzyczna i wizualna
 •  materiał foto oraz video z wydarzenia
 •  opieka ratownika medycznego w trakcie eventu

 

 

Na potrzeby projektu stworzyliśmy 8 konkurencji-wyzwań, w którym pierwszym uczestnikiem będzie Zawodowy Piłkarz, a kolejnymi śmiałkami już uczestnicy wydarzenia, którzy będą mogli  rywalizować wynikami z naszą Gwiazdą. Dzięki medialnej historii i rozpoznawalnej twarzy projekt gwarantuje ogromną grupę zainteresowanych odbiorców. Konkurencje zostały tak przygotowane, aby nie sprawiały kłopotów zarówno dzieciom jak i dorosłym. Osobom, którym uda się pokonać wynik zawodowca dostaną  pamiątkową nagrodę, natomiast każdy kto ukończy wszystkie konkurencje otrzyma dyplom z wynikiem oraz upominek od organizatorów. Do konkurencji zaliczać się będzie m.in. bramka celnościowa, slalom  na czas, refleksomierz, test obu nóg, piłkarska koszykówka, football  dart, żonglerka zadaniowa, radar (prędkościomierz) oraz opcjonalnie dodatkowe wyzwania dostępne w ofercie.

 

Aby impreza miała  charakter pikniku na uczestników będą czekały dodatkowe atrakcje tj. pokaz oraz warsztaty Freestyle Football, strefa dla graczy e-sport, strefa relaksu, malowanie twarzy, dmuchańce (typ zjeżdżalnia oraz skakaniec), animatorzy przebrani za postaci z bajek lub klaun na szczudłach. Każdy event potrwa około 5 godzin i zakończy się pokazem Freestyle Football na scenie głównej oraz wręczeniem nagród rzeczowych dla uczestników wydarzenia.

 

Doskonałym pomysłem jest dołączenie imprezy do turnieju piłkarskiego dla młodzieżowych występujących w lokalnym Klubie Piłkarskim. Impreza może być prowadzona równolegle do turnieju co jednocześnie podniesie dodatkową rangę rozgrywek i pozwoli przyciągnąć na turniej dużo mocniejsze drużyny.

 

 

Cena Pakietu :  od 12 900 zł. brutto

eventypilkarskie.pl

Atrakcje z Katalogu...

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ostrołęki)

 

Future is Now Rafał Załęski

NIP: 7582270680

REGON: 366850580

 

 

093 (Copy)

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

136 (Copy)

 

 

Zobacz Więcej

                     

 

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

 

 

Zobacz Więcej

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

 

eventypilkarskie.pl