Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

19 stycznia 2021
Cena: 1200,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Szczegóły oferty - pokaz freestyle football

 

Jako organizator wydarzeń promocyjnych, festynów i innych imprez o charakterze rekreacyjnym z pewnością zależy Ci na tym, aby Twój event wyróżnił się czymś niepowtarzalnym. Pokazy Freestyle Football sprawdzą się w każdych warunkach niezależnie od tematu przewodniego Twojej imprezy. Śmiałe sztuczki z piłką, zwody, figury gimnastyczne czy rytmiczna muzyka to zwykle stałe punkty przedstawienia, aby dodać coś więcej nasze pokazy sztuczek piłkarskich urozmaicone są przeróżnymi rekwizytami, które dodają kolorytu występom. W celu rozruszania widowni do wspólnych pokazów zapraszani są również uczestnicy eventu, którzy wykonują wspólnie z naszym zawodnikiem proste sztuczki piłkarskie. W przypadku wyboru naszej oferty gwarantujemy Ci 6 godzin obecności naszego zawodnika na wydarzeniu, maksymalnie 3 wejścia, na których zaprezentujemy 3 różne choreografie, a dodatkowo przeprowadzimy warsztaty sztuczek piłkarskich oraz turniej na boisku panna 1na1.

 

Imprezy firmowe i promocyjna

Jeżeli chcesz, aby Twój event kojarzył się z duchem sportu i nawiązywał do najpopularniejszej dyscypliny na świecie jaką bezapelacyjnie jest piłka nożna to pokaz freestyle football jest trafionym wyborem gwarantującym sukces. Nasze choreografie przygotowane są pod charakterystykę każdego Klienta i potrzeby jakie nam przedstawi. Możliwe są występy w stroju sportowym jak również przebraniach specjalnie obrandowanych i przygotowanych przez Klienta. Dodatkowo w cenie przyjazdu oferujemy warsztaty i konkursy polegające na wykonywaniu najprostszych trików przez uczestników wydarzenia co jeszcze bardziej zintegruje całą grupę i włączy ją do zabawy. 

 

Eventy sportowe

Na wydarzeniach sportowych pojawiają się przede wszystkim uczestnicy, którzy interesują się daną dyscypliną. Imprezy poświęcone piłce nożnej tj. turnieje piłkarskie, jubileusze klubów piłkarskich czy sportowe eventy promocyjne to doskonała okazja do zaproszenia zawodnika freestyle football, który zaprezentuje swoje nieprzeciętne umiejętności techniczne. Pokaz sztuczek piłkarskich rozgrzeje do czerwoności każdego miłośnika piłki nożnej, a dodatkowo jest to doskonały pomysł, by przyciągnąć większą ilość uczestników i gości na Twoje wydarzenie. 

 

Pikniki i festyny

Jako organizator i współtwórca wielu wydarzeń w całym kraju mamy duże doświadczenie w występach przed szeroką publicznością. Występ na scenie połączony z muzyką przyciąga uwagę publiczności, dodaje prestiżu oraz wyzwala niesamowite emocje szczególnie u najmłodszych fanów piłki kopanej. Na życzenie Klienta po wykonaniu pokazu sztuczek piłkarskich zaprosimy uczestników na warsztaty polegające na wykonaniu najprostszych trików. Każdy będzie mógł również zadać pytania na temat freestyle football lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszym zawodnikiem.

 

Urodziny piłkarskie

Pokaz sztuczek piłkarskich na urodzinach dziecka, które zakochany jest w piłce nożnej to zawsze doskonały pomysł. Z doświadczenia wiemy, że taka niespodzianka na długo zapada w głowie małego solenizanta i jest wspominane przez wiele kolejnych lat. Urozmaicenie urodzin piłkarskich o pokaz freestyle football to gwarancja sukcesu i zadowolenia wszystkich uczestników uroczystości!

 

Kategoria: atrakcje piłkarskie, pokaz freestyle football

Nazwa: pokaz freestyle football, pokazy sztuczek piłkarskich, pokaz trików piłkarskich

 

Co otrzymujesz:

  • pokaz Freestyle Football - możliwość 3 wejść w cenie

  • warsztaty sztuczek piłkarskich

  • rozstawienie boiska panna 1na1 i zabawa z naszym zawodnikiem

 

Dodatkowe informacje:

  1. Podana cena obowiązuje do 6 godzin aktywności, każda kolejna godzina aktywności 180zł/netto,

  2. Przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena na korzyść Klienta,

  3. Czas wynajmu liczony jest od momentu pełnej gotowości ustalonej w umowie,

  4. Prowadzimy usługi na terenie całej Polski oraz za granicą.

  5. Koszt transportu to 2zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410 (obowiązuje powyżej 50km)

  6. Przy drugim i kolejnym zamówieniu dla stałych i powracających Klientów 10% rabatu na wszystkie atrakcje z oferty

 

Propozycje atrakcji: Bramka Celnościowa Piłkarski Bilard Passing Challenge Radar - Siłomierz Wyrzutnia Piłek

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Pokaz sztuczek piłkarskich | eventy sportowe | zabawy z piłką nożną | agencja eventowa | pokazy freestyle football

Opis:

 

Triki piłkarskie połączone z nowoczesną muzyką, dynamiczną choreografią i ogromną charyzmą zawodników freestyle football powodują, że uczestnicy Twojego wydarzenia długo będą pamiętać ten występ. Pokazy trików piłkarskich to bardzo dobry sposób na przyciągniecie większej ilości uczestników eventu spragnionych niecodziennego widowiska na wysokim poziomie. Do dyspozycji naszych Klientów są najlepsi zawodnicy freestyle football w Polsce. Pokazy sztuczek piłkarskich to dla nich chleb powszedni ponieważ mają na kontach dziesiątki tytułów, setki występów i tysiące godzin spędzonych z piłką przy wykonywaniu przeróżnych sztuczek i układaniu choreografii pod występy. 

Cena: 1800,00 zł/netto

Pokaz Freestyle Football

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę