Dmuchane Piłkarskie Rodeo

 

Proponujemy rewelacyjną rozrywkę dla miłośników footballu. Piłkarskie rodeo to nowa odmiana popularnego symulatora Byk RODEO, ale zamiast dosiadać dzikiego zwierza, trzeba spróbować utrzymać się na wielkiej piłce.

 

Urządzenie sprawdzi się jako atrakcja na urodziny piłkarskie, imprezy plenerowe czy turnieje sportowe. Może być także ciekawym urozmaiceniem na zajęcia piłkarskie – w szczególności w młodszych grupach treningowych. Pozwala ćwiczyć koordynację ruchową, która bardzo przydaje się w footballu. Maszyna ma kilka poziomów trudności, dzięki czemu można ją dostosować do poziomu grupy na zajęciach bądź indywidualnie do każdego, kto podejmuje się spróbować swoich sił w footballowym rodeo. To nie jest proste wyzwanie, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej angażująca.

 

Zamawiając to nietypowe rodeo na urodziny, wieczór kawalerski czy imprezę plenerową nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo uczestników, ponieważ są to dmuchańce piłkarskie. Symulator ustawiony jest pośrodku wielkiego, dmuchanego zbiornika, więc wszelkie upadki są bardzo dobrze amortyzowane.

 

eventypiłkarskie.pl

Inne Atrakcje z Katalogu...

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email:kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ostrołęki)

 

Future is Now Rafał Załęski

NIP: 7582270680

REGON: 366850580

 

 

eventypiłkarskie.pl