Piłkarskie Dmuchańce - Atrakcje Piłkarskie - Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Turniej Piłkarski

 

Organizacja turniejów piłkarskich w naszym kraju to bardzo popularna forma organizowania wolnego czasu naszym najmłodszym i tym trochę starszym. Aby wyróżnić się z tłumu organizowanych wydarzeń sportowych potrzebujesz naprawdę doświadczonego zespołu oraz rozbudowanego planu działania.  Przygotowując turniej wspólnie z nami gwarantujemy Ci zapewnienie profesjonalnej i atrakcyjnej rozgrywki w przystępnej cenie. Możesz być pewien, że dzięki naszym sprawdzonym rozwiązaniom Twój turniej na długo zapadnie w pamięci uczestników wydarzenia. 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Turniej Piłkarski

Cena: od 1200zł/brutto 

 

Inne:  

  • koszt dotyczy organizacji w podstawowym zakresie

  • dokładny plan i wycena turnieju ustalana indywidualnie

Rozrywka Sportowa na wysokim poziomie - Turnieje Piłkarskie - Imprezy Sportowe - Urodziny Piłkarskie

 

 

 

 

 

Zobacz Więcej

kliknij 

Każde dziecko zakochane w piłce nożnej marzy o niesamowitych urodzinach piłkarskich spędzonych w gronie przyjaciół wraz z wesołym animatorem i atrakcjami związanymi z jego największą pasją. Jeżeli Twoje dziecko jest piłkarskim fanem, nie potrafi przestać myśleć o sporcie i futbolu a piłka nożna to jego największa pasja? Spełnij marzenia MAŁEGO sportowca i razem z nami zorganizuj niezapomnianą imprezę urodzinową. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w organizacji urodzi piłkarskich, Twoje dziecko na pewno zapamięta ten dzień na długi czas!

 

Zajmujemy się organizacją przyjęć urodzinowych w domach solenizantów, jeżeli potrzebować będziemy więcej miejsca wynajmiemy obiekt sportowy, na którym zorganizujemy urodziny.

 

Bo dla nas liczy się dobra zabawa !

Urodziny Piłkarskie

 

 

 

 

 

Zobacz Więcej

kliknij 

 Pokonaj Mistrza

 

Kompleksowa organizacja i obsługa całego wydarzenia sportowego pt. "Pokonaj Mistrza" to jedna z niewielu okazji do rywalizacji z profesjonalnym zawodnikiem. W trakcie promocji i docelowo podczas eventu twarzą wydarzenia zostanie jeden z piłkarzy występujących na boiskach Piłkarskiej Ekstraklasy, nasz Ekspert Freestyle Football lub osoba wskazana przez Klienta np. gwiazda lokalnego Klubu Sportowego. Na potrzeby projektu stworzyliśmy 8 konkurencji-wyzwań, w którym pierwszym uczestnikiem będzie Zawodowy Piłkarz, a kolejnymi śmiałkami już uczestnicy wydarzenia, którzy będą mogli  rywalizować wynikami z naszą Gwiazdą.

 

Podstawowe Atrakcje: Zjeżdżalnia, Football Dart, Bramka Celnościowa, Speed Test, Radar, Refleksomierz, Test obu Nóg, Turniej Piłkarski, Pokaz Freestyle Football, Passing Challange, Alko Gogle - slalom, Fotościanka, Żywa Maskotka.

 

 

 

 

Zobacz Więcej

kliknij 

Stwórz niezapomniane Wydarzenie !!!

FutureisNow.pl

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ostrołęki)

 

Pozostałe dane:

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

NIP: 7582264998

REGON: 383282131

 


 

eventypilkarskie.pl