Każde dziecko marzy o niesamowitych urodzinach spędzonych w gronie przyjaciół wraz z wesołym animatorem i atrakcjami związanymi z jego największą pasją. Jeżeli Twoje dziecko jest piłkarskim fanem, nie potrafi przestać myśleć o sporcie i futbolu a piłka nożna to jego największa pasja? Spełnij marzenia MAŁEGO sportowca i razem z nami zorganizuj niezapomnianą imprezę urodzinową. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy w organizacji imprez urodzinowych, Twoje dziecko na pewno zapamięta ten dzień na długi czas!

 

Zajmujemy się organizacją przyjęć urodzinowych w domach solenizantów, jeżeli potrzebować będziemy więcej miejsca wynajmiemy obiekt sportowy, na którym zorganizujemy urodziny.

 

Bo dla nas liczy się dobra zabawa!

Urodziny Piłkarskie

 

 

 

 

 

Zobacz Więcej

kliknij 

 Pokonaj Mistrza

 

Kompleksowa organizacja i obsługa całego wydarzenia sportowego pt. "Pokonaj Mistrza" to jedna z niewielu okazji do rywalizacji z profesjonalnym zawodnikiem. W trakcie promocji i docelowo podczas eventu twarzą wydarzenia zostanie jeden z piłkarzy występujących na boiskach Piłkarskiej Ekstraklasy, nasz Ekspert Freestyle Football lub osoba wskazana przez Klienta np. gwiazda lokalnego Klubu Sportowego. Na potrzeby projektu stworzyliśmy 8 konkurencji-wyzwań, w którym pierwszym uczestnikiem będzie Zawodowy Piłkarz, a kolejnymi śmiałkami już uczestnicy wydarzenia, którzy będą mogli  rywalizować wynikami z naszą Gwiazdą.

 

Podstawowe Atrakcje: Zjeżdżalnia, Football Dart, Bramka Celnościowa, Skakaniec, Speed Test, Koszykówka Piłkarska, Radar, Refleksomierz, Test obu Nóg, Turniej Piłkarski, Quiz Piłkarski, Pokaz Freestyle Football, Football Billard, Passing Challange, Alko Gogle - slalom, Stanowisko gry FIFA, Stół do Piłkarzyków, Fotościanka, Malowanie Twarzy, Żywa Maskotka, Strefa Relaksu.

 

 

 

 

Zobacz Więcej

kliknij 

Stwórz niezapomniany Wydarzennie !!!

Dmuchańce - Atrakcje Piłkarskie - Inne Atrakcje

Atrakcje z Katalogu...

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ostrołęki)

 

Future is Now Rafał Załęski

NIP: 7582270680

REGON: 366850580

 

 

093 (Copy)

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

136 (Copy)

 

 

Zobacz Więcej

                     

 

Zobacz Więcej

Zobacz Więcej

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

 

 

Zobacz Więcej

 

 

Zobacz Więcej

 

Zobacz Więcej

 

 

eventypilkarskie.pl

eventypilkarskie.pl