Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

Cena: 1300,00 zł/netto

CO NAS WYRÓŻNIA

 

Doświadczenie

Organizacją eventów sportowych i obsługą wydarzeń zajmujemy się od 2011 roku, mamy na koncie ponad 200 kompleksowych realizacji oraz niezliczoną ilość zleceń związaną z wynajmem poszczególnych atrakcji eventowych.

 

Gotowe  rozwiązania

Jesteśmy bezpośrednim dostawcą usług eventowych, posiadamy własną bazę atrakcji piłkarskich , atrakcji eventowych oraz bogatą bazę sprawdzonych podwykonawców. Oferujemy gotowe kompletne rozwiązania, które dostosowujemy do Twoich potrzeb.

 

Oryginalne pomysły

Przedstaw nam swoje potrzeby, a my zaprezentujemy Ci nasze pomysły. Pomożemy dobrać atrakcje pod uczestników eventu oraz budżet jakim dysponujesz. Najlepiej czujemy się w realizacjach, w których możemy pokazać swój sportowy charakter.

 

Szybkie przygotowanie 

Potrafimy działać szybko i sprawnie, chętnie podejmujemy się realizacji wymagających dynamicznego działania. Otrzymaj ofertę nawet w przeciągu godziny – zadzwoń, porozmawiajmy.

 

Elastyczne podejście

Zapewniamy zarówno kompleksową organizację imprez firmowych, jak i jesteśmy bezpośrednim wykonawcą eventów i dostawcą eventowych usług. Jesteśmy grupą bardzo pozytywnie nastawionych osób dla których komunikacja i współpraca z innymi firmami nie stanowi żadnego problemu.

 

Pasja

Jesteśmy ekipą sportowych pasjonatów, dla której celem nadrzędnym jest dobra zabawa i aktywne spędzanie czasu. Cała nasza kadra to ludzie na co dzień pracujący w sporcie dziecięcym, dlatego potrafimy odnaleźć się w każdej sytuacji i jesteśmy przygotowani na różne niespodzianki, które czyhają na nas w trakcie pracy z ludźmi.

 

Wszechstronność

Do każdego nowego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy przygotowani do obsługi dodatkowych aktywności: konkursów, spikerki, produkcji materiałów promocyjnych Klienta, itp. Działając w branży eventowej od tylu lat wytworzyliśmy sprawnie działające mechanizmy, które sprawiają, że odnajdziemy się obronną ręką w każdej napodkanej sytuacji.

NASZA AGENCJA EVENTOWA

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę

ATRAKCJE EVENTOWE

Drużyna Eventów Piłkarskich

Jesteśmy grupą miłośników i trenerów piłki nożnej zajmującą się poza szkoleniem piłkarskim również obsługą organizowanych wydarzeń poprzez wsparcie atrakcjami eventowymi oraz kompleksową organizacją imprez sportowych, turniejów piłkarskich, eventów promocyjnych, wydarzeń kulturalnych oraz urodzin piłkarskich. Niepowtarzalny format eventów, łączący wartości szkoleniowe z dobrą zabawę w sportowym duchu powoduje, że organizowane przez nas wydarzenia cieszą się popularnością i dużym uznaniem uczestników.

 

Nasza agencja eventowa uwielbia wyzwania !