Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

28 lutego 2020
Cena: 1300,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Opis produktu - football car

 

Jeżeli jeszcze nie słyszałeś o Football Cars to właśnie w tym miejscy postaramy się przybliżyć Ci czym dokładnie jest ta niespotykana, ale jakże wciągająca atrakcja eventowa ! Nie od dzisiaj wiadomo jak duże "wzięcie" mają atrakcje eventowe związane z rywalizacją i elektroniką. Zabawa z naszymi Football Car łączy w sobie te dwie rzeczy. Stanowisko z żywą odmianą gry komputerowej Rocketball Soccer składa się z boiska piłkarskiego ograniczonego bandami, bramek, piłki i tego co w tej atrakcji eventowej jest najlepszego czyli zdalnie sterowanych samochodów, które w zabawie pełnią rolę piłkarzy biegających po boisku. Całość tworzy swojego rodzaju piłkarską arenę, w której toczy się gra dwóch rywalizujących ze sobą drużyn. Oczywiście za sterami każdego samochodu zasiada jeden z gości eventowych.

 

W całym tym szalonym rozwiązaniu nie ma niczego skomplikowanego i możesz być spokojny o przebieg gry, ponieważ Football Car niczym nie różni się od standardowej gry w piłkę nożną. Mamy tutaj dwie rywalizujące ze sobą drużyny, których nadrzędnym celem jest strzelenie o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Gra toczy się przez okres 10minut w rywalizacji 1x1 lub 2x2 zawodników. Boisko ograniczone jest bandami co powoduje, że gra jest płynna, a piłka znajduje się w polu gry. Nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji czuwa oczywiście nasz animator, który pełni również rolę sędziego.

 

Kategoria: atrakcje piłkarskie, motoryzacja

Nazwa: football car, soccer car

 

Co otrzymujesz:

 • cztery samochody zdalnie sterowane gotowe do gry

 • boisko z bandami 6x5 metrów

 • bramki i piłkę

 • osobę do obsługi stanowiska i utrzymania porządku

 

Football Car - ruszaj na boisko zdalnie sterowanych samochodem ! 

 

Dzięki naszej niespotykanej atrakcji piłkarskiej uczestnicy będą mogli wziąć udział w nietypowej odmianie piłki nożnej, w której drużyny złożone będą ze zdalnie sterowanych samochodów. W trakcie rozgrywki można będzie rywalizować w systemie 1x1 lub wieloosobowo 2x2. Atrakcja piłkarska jak zresztą większość w naszej całej ofercie została stworzona przez miłośników piłki nożnej. Jest to niezwykłe połączenie gry piłki nożnej i wyścigów samochodowych. 

 

Biorąc udział w rozgrywce usiądziemy za kierownicą jednego z naszych wspaniałych bolidów i zmierzymy się w nietypowych rozgrywkach piłki nożnej. Po boisku poruszamy się zdalnie sterowanym i niezwykle szybkim samochodem, a naszym zadaniem jest umieszczenie piłki w bramce przeciwnika. Przed wejściem na boisko można oczywiście "rozgrzać się" zapoznając się z samochodem i jego funkcjami i sterowaniem. W piłkarskiej grze Football Car na pewno nie będziemy narzekać na nudę. Na naszej arenie przez okres 10 minut zdarzyć się może naprawdę dużo. W grze Football Car bawić się będzie doskonale zarówno miłośnik piłki nożnej, motoryzacji, ale również fan innych sportów . Zaproś nas na event i zagraj z nami !

 

Dodatkowe informacje:

 1. Podana cena obowiązuje do 6 godzin aktywności, każda kolejna godzina aktywności 140zł/netto,

 2. Przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena na korzyść Klienta,

 3. Do każdej atrakcji zapewniamy instruktora, który jest odpowiedzialny za dostawę urządzenia, montaż i profesjonalną obsługę na Twoim wydarzeniu,

 4. Urządzenie wymaga dostępu do prądu 230V.

 5. Czas wynajmu liczony jest od momentu pełnej gotowości ustalonej w umowie,

 6. Prowadzimy wynajem na terenie całej Polski oraz za granicą.

 7. Koszt transportu to 2zł/km liczone w dwie strony od siedziby firmy - Ostrołęka, 07-410 (obowiązuje powyżej 50km)

 8. Przy zamówieniu powyżej 5000zł istnieje możliwość negocjacji ceny lub otrzymania gratisowych atrakcji

 9. Przy drugim i kolejnym zamówieniu dla stałych i powracających Klientów 10% rabatu na wszystkie atrakcje z oferty

 

Propozycje atrakcji: Boisko panna do gry 1na1 Mega Piłkarzyki Stanowisko do gry FIFA Piłkarzyki Turniej na bandy 3na3

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Atrakcje na eventy • wynajem dmuchańcy • atrakcje piłkarskie dla dzieci

Opis:

 

Mamy dla Ciebie kolejne połączenie dyscyplin! Tym razem oferujemy atrakcje piłkarską przez nas nazywaną jako Football Car czyli w skrócie są to samochody grające z piłkę nożną. Jak to zwykle z nami bywa piłka nożna musi być na pierwszym miejscu, ale staramy się łączyć ją w najróżniejszy sposób z innymi dyscyplinami sportu tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tym razem przygotowaliśmy coś dla fanów piłki nożnej i motoryzacji. Miłośnicy gier komputerowych i piłkarskiej gry FIFA pewnie kojarzą bardzo dobrze grę Rocketball Soccer, w której to właśnie samochody są głównymi aktorami gry w piłkę nożną. My natomiast takie rozwiązanie postanowiliśmy przenieść do prawdziwego życia. Jesteś ciekawy tej atrakcji eventowej? Skontaktuj się z nami i zaproś nas na swoje wydarzenie!

Cena: 1400,00 zł/netto

Football Car

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę