Event Piłkarski dla Banku Santander 
22 października 2019

Pod koniec letniego sezonu w planie naszej firmy pojawiła się bardzo interesująca realizacja z gościem specjalnym, który jeszcze nie tak dawno czarował świat swoją bajeczną techniką. Wspólnie z jedną z Warszawskich Agencji Eventowych mieliśmy stworzyć niezapomniany Turniej Piłkarski połączony z atrakcjami piłkarskimi specjalnie dla pracowników Banku Santander. Wartością dodaną wydarzenia była niewątpliwie obecność jednego z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej - Ronaldo Luís Nazário de Lima. 

 

- na załączonym obrazku widać jak reagowała na tego Pana nasza ekipa... :-) Na zdjęciu Ronaldo z członkiem naszej piłkarskiej drużyny Pawłem Skórą, który tego dnia realizował dla nas Pokaz Freestyle Football. Reszta ekipy schodziła z wydarzenia z równie szerokimi uśmiechami.

 

Jak zadbaliśmy o gości tego dnia możecie obejrzeć na kilku zdjęciach prezentujących to piłkarskie święto, które odbyło się na obiektach Legii w Warszawie. Po minach uczestników dało zobaczyć się, że zaproponowane atrakcje przypadły do gustu... 

 

FutureisNow.pl

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ostrołęki)

 

Pozostałe dane:

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

NIP: 7582264998

REGON: 383282131

 


 

eventypilkarskie.pl