Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

16 stycznia 2021
Cena: 1300,00 zł/netto

ATRAKCJE EVENTOWE

Szczegóły oferty - cheerleading:

 

Autentyczny entuzjazm, komunikatywność i wysoka kultura osobista cheerleaderek sprawiają, że doping i oprawa są bezkonkurencyjne. Nasze pokazy idealnie sprawdzają się na meczach piłkarskich, turniejach, eventach firmowych lub promocyjnych. Program przygotowywany jest pod wymogi Klienta, z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i perfekcyjnego wykonania. To tylko niektóre powody, dla których nasze dziewczyny pojawiają się na największych wydarzeniach sportowych. Wedle potrzeb i wymagań, projekty realizujemy w małym bądź dużym składzie - oczywiście służymy tez poradą jaki układ będzie odpowiedni pod dane wydarzenie. 


Cheerleading w Polsce:

 

Pojęcie cheerleaderki pojawiło się w Polsce już kilkadziesiąt lat temu. Do tego czasy powstało wiele grup i zespołów angażujących wielu zawodniczek i zawodników z całego kraju. Za przełomową decyzję całej dyscypliny można uznać fakt, iż Międzynarodowy Komitet Olimpijski uznał cheerleading za sport olimpijski i jego debiut planowany jest na olimpiadę w 2024 r. Ta decyzja stanowi potwierdzenie faktu, że jest to bardzo widowiskowa forma tańca, która zdobyła bardzo duże uznanie w oczach ludzi na całym świecie - wybór tej atrakcji na Twój event wydaje się być wspaniałym pomysłem!

 

Kategoria: pokazy taneczne

Nazwa: cheerleading - pokaz taneczny

 

Co nas wyróżnia wyróżnia:

  • efektowne show taneczne w dowolnej stylizacji

  • energetyczny i kolorowy doping

  • uśmiechnięte o komunikatywne tancerki 

  • wsparcie w każdym momencie realizacji

  • wsparcie koordynatora w trakcie pokazu

  • warsztaty i animacje poza pokazami

 

Sportowa Agencja Eventowa, a cheerleading

 

Jako Eventy Piłkarskie staramy się zapewnić naszym Klientom najszerszy wachlarz atrakcji jaki jest tylko możliwy. Nasza grupa nieustannie pracuje nad tym, aby oferta naszej agencji eventowej była bardzo szeroka, a atrakcje ciekawe i zróżnicowane. Nasze sportowe doświadczenie pozwala nam na współpracę z największymi grupami cheerleaderek w Polsce. Zapewniamy pokazy na przeróżne wydarzenia skierowane do dorosłej publiczności jak i dzieci. Cheerleading w naszym kraju rozwinął się do tego stopnia, że pokazy profesjonalnych grup to czysta magia!

 

Piękne kobiety, uśmiechy, kolorowe stroje, niespotykana choreografia, rytmiczna muzyka - jeżeli chcesz mieć to wszystko na swoim wydarzeniu skontaktuj się z nami już teraz.

 

Dodatkowe informacje: 

  • cheerleaderki przebrane będą w stroje dopasowane do choreografii - istnieje również możliwość brandingu na strojach Klienta
  • stawka za pokaz uzależniona jest od prestiżu grupy, liczebności oraz miejsca, w którym odbędzie się event

 

Proponowane atrakcje: Freestyle Football Kompleksowa Scena Strefa Animacji Piłkarskie Hostessy

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie atrakcji lub organizowanej imprezy nasza agencja eventowa chętnie odpowie na pytania lub na podstawie własnych doświadczeń postara się podpowiedzieć gotowe i skuteczne rozwiązania - zapraszamy do kontaktu.

 

 

WRÓĆ DO PEŁNEJ OFERTY ATRAKCJI

Pokaz taneczny - cheerleaderki to doskonała atrakcja dodatkowa na Twój event | cheerleading

Opis:

 

Cheerleading kojarzony jest  przede wszystkim z pięknymi dziewczynami, kolorowymi pomponami oraz zagrzewaniem do rywalizacji i wspieraniem drużyn sportowych w trakcie meczów. Jest również bardzo wymagającą dyscypliną sportową, która ma mnóstwo fanów na całym świecie. Cheerleading łączy  ze sobą zarówno akrobatykę, gimnastykę i taniec, który pokazywany jest w kolorowych, świecących i niespotykanych choreografiach tanecznych. Tak jak w przypadku zawodników Freestyle Football również i tutaj współpracujemy z najbardziej doświadczonymi grupami cheerleaders w Polsce. Nasze cheerleaderki cenione są za najwyższą jakość wykonania pokazów, doskonały warsztat taneczny, prezencję oraz pozytywną energię emanującą od początku do końca trwania pokazu. 

Cena: indywidualna

Cheerleading

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę