Podaruj swoim gościom coś wyjątkowego - Dmuchańe - Atrakcje Piłkarskie

Zobacz Więcej

Kliknij 

Strefa Animatora

 

Wielka radość, chęć poznawania świata i ogrom energii do wspólnej zabawy - kogo tak można opisać ? Oczywiście naszych młodych Uczestników ! Sprostać tym wszystkim wymaganiom nie jest łatwo ale... my dajemy radę. Specjalnie dla Nich przygotowaliśmy Strefę Animatora, w której uczymy przez zabawę, malujemy buźki, integrujemy się z rówieśnikami, tańczymy, skaczemy, śpiewamy. Krótko mówiąc robimy wszystko to, co dzieci lubią najbardziej ! 

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Kącik Animacyjny

Cena: 1200zł/brutto

 

Inne:

 • do obsługi tego stanowiska będzie skierowane dwie lub więcej animatorek.

Balony z helem

 

Kolorowe, unoszące się balony z helem to doskonała ozdoba na każdą imprezę. Balony zawsze wywołują pozytywne emocje i podkreślają rangę danego wydarzenia oraz ożywiają każde nawet najciemniejsze wnętrze. Balony z helem sprawdzą się zarówno na kameralnej imprezie urodzinowej jak i przeróżnych uroczystościach okolicznościowych oraz wielkich eventach. 

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Balony z helem - napełnianie

Cena:Uzależniona od wielkość i ilości balonów

 

Inne: 

 • balony lateksowe / gumowe po napompowaniu helem unoszą się w powietrzu około 8 godzin. Dzięki żelowi hi-float możemy je dodatkowo uszczelnić co da nam kilka dni
 • dokładny cennik dostępny po kliknięciu na przycisk

 

Napełnianie balonów z helem na Twoim Evencie

Scena + Nagłośnienie

 

Wynajem sceny, podestów i nagłośnienia to pierwsze czynności, które musi podjąć organizator imprezy, aby zapewnić sobie centralne miejsce na którym odbywać będą się najważniejsze wydarzenia organizowanego eventu. Jeżeli potrzebujesz kompletnej sceny z nagłośnieniem i obsługą to bardzo dobrze trafiłeś ! Mamy do dyspozycji scenę zbudowaną z trawersów aluminiowych o maksymalnych wymiarach 8x4x4m z podestami scenicznymi. Dodatkowo dołączymy to zestawu nagłośnienie oraz ścianę tylną tak jak na załączonym obrazku. 

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Scena + Nagłośnienie

Cena3000zł/brutto

 

Inne: 

 • do obsługi sceny będą skierowane cztery osoby
 • cena obejmuje wynajem trawersów, podestów, tylnej ściany oraz nagłośnienia.

 

Napełnianie balonów z helem na Twoim Evencie

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Atrakcje i Sprzęt Eventowy

 

 

 

Atrakcje oferowane przez nas sprawią, że Twój Event zadowoli każdego! Bo któż nie chciałby w środku dnia odpocząć w Naszej Strefie Relaksu, podczas gdy jego dzieci radośnie i bezpiecznie oddają się pozostałym zabawom? Chwila oddechu może zdziałać cuda w natłoku codziennych zadań! A może Uczestnikami Twojego Eventu będą osoby, które są chłonne wiedzy? Którym niesamowitą przyjemność sprawia nauka? Dla takich właśnie osób stworzona jest atrakcja pod nazwą "Warsztaty tematyczne" które ubogacą Twój Event o wartość dodaną. Hostessy będą idealnym rozwiązaniem dla Organizatora, któremu zależy na szybkim i rzetelnym przekazywaniu informacji na temat Eventu przez osoby przeszkolone, posiadające odpowiednią wiedzę na temat Imprezy, będą one pełniły rolę przewodniczek Eventu, promocji produktu lub marki ale także z niezwykłą starannością zajmą się one Twoimi gośćmi.

 
To i jeszcze więcej tylko z EventyPilkarskie.pl !!!

Malowanie Twarzy

 

Metamorfoza w słynnego Spider-Mana, Batmana czy groźnego pirata? A może w słodkiego motylka,kotka lub biedronkę? Z Nami spełnianie dziecięcych marzeń jest proste! Wystarczy zaprosić Naszą Animatorkę na swój Event, a buźki naszych młodych Uczestników wydarzenia zmienią się nie do poznania. Mamy ponad 100 wzorów do zaoferowania, jednak jesteśmy otwarci na realizację każdego plastycznego pomysłu Twoich gości.

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Malowanie Twarzy

Cena: 800zł/brutto - do 6 godzin - 1 osoba

 

Inne:  

 • Każda kolejna godzina 80zł/brutto - 1 osoba
Wspólnie pomalujmy Świat !

Quiz z Nagrodami

 

To doskonała alternatywa dla osób, które lubią rywalizację z zakresu posiadanej wiedzy, a także dla osób, które poprzez zabawę uwielbiają uczyć się czegoś nowego. Nasza zabawa z Quizem będzie przygotowana na 3 poziomach trudności, tak aby była odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla Uczestników z największą ilością udzielonych poprawnych odpowiedzi przewidziane są nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz upominków zaproponowanych przez Klienta.

 

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Quiz Piłkarski

Cena: 500zł/brutto 

 

Inne:

 • wartość nagród dla uczestników quizu to 300zł/brutto

 

 

 

 

Organizacja konkursów i animacji od EventyPilkarskie.pl

Fotel Rajdowy

Chcesz poczuć się jak Kubica? Wsiądź do naszego Fotela Rajdowego i daj upust swoim emocjom! Tylko tutaj nie trzeba przejmować się przepisami ruchu drogowego. Symulator rajdowy w technologii VR składa się z fotela rajdowego, kierownicy, okularów wirtualnej rzeczywistości oraz telewizora do podglądu obrazu. Bądź pewny, że dostarczy emocji wszystkim Uczestnikom Imprezy. Organizacja wyścigów z pewnością podniesie atrakcyjność Twojego Eventu oraz sprawi, że impreza zostanie zapamiętana.

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Fotel Rajdowy

Cena: 1200zł/brutto 

 

Inne:

 • każda kolejna godzina 120zł/brutto

Żywe Maskotki

 

Postaci z bajek rozbawiające Twoich gości? To możliwe dzięki naszym Żywym maskotkom! Wzbudzają zainteresowanie, wywołują uśmiech wszystkich, zarówno tych małych, jak i dużych, tworzą zabawne sytuacje oraz robią całą masę zdjęć z maluchami i ich rodzinami, dodatkowo zwracają na siebie uwagę i przyciągają kolejnych Uczestników Imprezy, czy nie brzmi to jak bajka? Nasze maskotki to bez wątpienia żywa reklama Twojego Eventu.

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Żywe Maskotki

Cena: 1000zł/brutto - do 6 godz. aktywności

 

Inne:

 • każda kolejna godzina 100zł/brutto

 • przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena

 

W dobie internetu i dostępu do wszelkich informacji zdobywanie wiedzy wydaje się być proste. Tylko czy na pewno te źródła są zaufane i przekazywane w odpowiedni i ciekawy sposób? My oferujemy Warsztaty tematyczne z zakresu wielu dziedzin, na których wypowiadają się jedynie Eksperci o sprawdzonej reputacji, którzy przekażą rzetelną wiedzę w przystępnej formie Twoim Gościom, aby nawet Ci najmłodsi Uczestnicy mieli okazję się czegoś nauczyć i wynieść z Eventu nie tylko rozrywkę, ale i wiedzę.

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Warsztaty Tematyczne

Cena: Koszt usługi zależny od tematu i renomy prowadzącego wykłady

 

Inne:

 • zorganizujemy warsztaty w każdej dziedzinie z najlepszymi wykładowacami

Warsztaty tematyczne

Chwilę wytchnienia Uczestnikom Twojego Eventu zagwarantuje Nasza Strefa Relaksu. To właśnie w tym miejscu można spokojnie usiąść na niesamowicie wygodnych poduszkach lub położyć się na leżakach i "doładować akumulatory", aby mieć energię na dalszy ciąg Imprezy. 

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Strefa Relaksu

Cena: od 500zł/brutto - do 6 godz.

 

Inne:

 • cena jest uzależniona od wielkości strefy i jej atrakcji

 • przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena

 

 

Strefa Relaxu

Wynajem Mebli Eventowych

Nagrody dla Uczestników

 

Szansa otrzymania nagrody jest czymś, co nas wszystkich nieźle nakręca do działania, zachęca do brania udziału w kolejnych konkursach, zabawach, dodatkowo motywuje do podjęcia kolejnych prób, aby być jeszcze lepszym, osiągnąć najlepszy wynik. Wizja nagrody często sprawia, że z atrakcji korzysta więcej osób niż zwykle. Dodatkowym plusem Nagród dla Uczestników jest wartość sentymentalna, która sprawia, że o tym Evencie jeszcze długo będą opowiadać Twoi Goście i z chęcią wrócą na kolejną Imprezę.

 

Kategoria: Atrakcje i Sprzęt Eventowy

Nazwa: Nagrody dla Uczestników

Cena: od 500zł/brutto 

 

Inne:

 • personalizowane nagrody w formie pucharów, medali, statuetek i aksesorów reklamowych oraz sprzętu sportowego 

Podaruj swoim gościom coś wyjątkowego - Dmuchańe - Atrakcje Piłkarskie

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

FutureisNow.pl

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szafirowa 5

07-405 Troszyn (k/ostrołęki)

 

Pozostałe dane:

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

NIP: 7582264998

REGON: 383282131

 


 

eventypilkarskie.pl