Balony z helem

 

Kolorowe, unoszące się balony z helem to doskonała ozdoba na każdą imprezę. Balony zawsze wywołują pozytywne emocje i podkreślają rangę danego wydarzenia oraz ożywiają każde nawet najciemniejsze wnętrze. Balony z helem sprawdzą się zarówno na kameralnej imprezie urodzinowej jak i przeróżnych uroczystościach okolicznościowych oraz wielkich eventach. 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Balony z helem - napełnianie

Cena:Uzależniona od wielkość i ilości balonów

 

Inne: 

 • balony lateksowe / gumowe po napompowaniu helem unoszą się w powietrzu około 8 godzin. Dzięki żelowi hi-float możemy je dodatkowo uszczelnić co da nam kilka dni radości.
 • napełniamy balony w miejscu wskazanym przez Klienta
 • dokładny cennik dostępny po kliknięciu na przycisk - zobacz więcej oraz w kontakcie telefonicznym lub mailowum

 

 

Napełnianie balonów z helem na Twoim Evencie

Zobacz Więcej

Kliknij 

Atrakcje i Sprzęt Eventowy

 

 

 

Atrakcje oferowane przez nas sprawią, że Twój Event zadowoli każdego! Bo któż nie chciałby w środku dnia odpocząć w Naszej Strefie Relaksu, podczas gdy jego dzieci radośnie i bezpiecznie oddają się pozostałym zabawom? Chwila oddechu może zdziałać cuda w natłoku codziennych zadań! A może Uczestnikami Twojego Eventu będą osoby, które są chłonne wiedzy? Którym niesamowitą przyjemność sprawia nauka? Dla takich właśnie osób stworzona jest atrakcja pod nazwą "Warsztaty tematyczne" które ubogacą Twój Event o wartość dodaną. Hostessy będą idealnym rozwiązaniem dla Organizatora, któremu zależy na szybkim i rzetelnym przekazywaniu informacji na temat Eventu przez osoby przeszkolone, posiadające odpowiednią wiedzę na temat Imprezy, będą one pełniły rolę przewodniczek Eventu, promocji produktu lub marki ale także z niezwykłą starannością zajmą się one Twoimi gośćmi.

 
To i jeszcze więcej tylko z EventyPilkarskie.pl !!!

Malowanie Twarzy

 

Metamorfoza w słynnego Spider-Mana, Batmana czy groźnego pirata? A może w słodkiego motylka,kotka lub biedronkę? Z Nami spełnianie dziecięcych marzeń jest proste! Wystarczy zaprosić Naszą Animatorkę na swój Event, a buźki naszych młodych Uczestników wydarzenia zmienią się nie do poznania. Mamy ponad 100 wzorów do zaoferowania, jednak jesteśmy otwarci na realizację każdego plastycznego pomysłu Twoich gości.

 

Nadajmy trochę kolorów Twojemu wydarzeniu !!!

 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Malowanie Twarzy

Cena: 800zł/brutto - do 6 godzin - 1 osoba

 

Inne:  

 • Każda kolejna godzina 100zł/brutto - 1 osoba
Wspólnie pomalujmy Świat !

Fotościanka

 

 

Kto nie chciałby poczuć się jak Gwiazda pozująca do zdjęć na czerwonym dywanie? A może Twoi Goście mieliby ochotę na zdjęcia z kimś sławnym? Dzięki Nam to możliwe na Twoim Evencie! Oferujemy przygotowanie fotościanki, na tle której każdy z Twoich Gości będzie chciał sobie zrobić zdjęcie. Tło przygotowywane jest na indywidualne życzenie Klienta. To od Ciebie zależy czy przeniesiesz swoich Gości na Stadion Wembley, do wnętrz średniowiecznego zamku czy umożliwisz im zrobienie sobie zdjęcia z kimś znanym z pierwszych stron gazet. 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Fotośianka

Cena: 1000zł/brutto - do 6 godz. aktywności

 

Inne:

 • każda kolejna godzina 100zł/brutto

 • przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena

Zostać Gwiazdą pozując do zdjęć - Fotościanka Reklamowa

Gwiazda Imprezy

 

Jak zapewnić rozgłos organizowanemu Eventowi? Jak sprawić, aby zainteresowanie Wydarzeniem było spore i przyciągnęło na imprezę mnóstwo ludzi? Na pewno każdy się nad tym zastanawia. My znamy odpowiedź na te pytania: Gwiazda Imprezy. Sławna osoba zapewni zainteresowanie zarówno ze strony mediów jak i potencjalnych Uczestników Wydarzenia. Kto nie chciałby spotkać się ze swoim Idolem? My gwarantujemy możliwość nie tylko spotkania ale także, i co chyba najważniejsze, chwilę rozmowy, podania ręki, zrobienia zdjęcia, zdobycia autografu. Takie chwile sprawią, że Twój Event zostanie zapamiętany na długo.

 

 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Gwiazda Imprezy

Cena: Ustalana indywidualnie

 

Inne:

 • koszt uzależniony jest od prestiżu zaproszonej osoby

 

 

Zaproś swojego idola na wydarzenie !

Quiz z Nagrodami

 

To doskonała alternatywa dla osób, które lubią rywalizację z zakresu posiadanej wiedzy, a także dla osób, które poprzez zabawę uwielbiają uczyć się czegoś nowego. Nasza zabawa z Quizem będzie przygotowana na 3 poziomach trudności, tak aby była odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dla Uczestników z największą ilością udzielonych poprawnych odpowiedzi przewidziane są nagrody w postaci sprzętu sportowego oraz upominków zaproponowanych przez Klienta.

 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Quiz Piłkarski

Cena: 500zł/brutto 

 

Inne:

 • wartość nagród dla uczestników quizu to 300zł/brutto

 

 

 

 

Organizacja konkursów i animacji od EventyPilkarskie.pl

Fotel Rajdowy

Chcesz poczuć się jak Kubica? Wsiądź do naszego Fotela Rajdowego i daj upust swoim emocjom! Tylko tutaj nie trzeba przejmować się przepisami ruchu drogowego. Symulator rajdowy w technologii VR składa się z fotela rajdowego, kierownicy, okularów wirtualnej rzeczywistości oraz telewizora do podglądu obrazu. Bądź pewny, że dostarczy emocji wszystkim Uczestnikom Imprezy. Organizacja wyścigów z pewnością podniesie atrakcyjność Twojego Eventu oraz sprawi, że impreza zostanie zapamiętana w pamięci uczestników na długo.

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Fotel Rajdowy

Cena: 1200zł/brutto - do 6 godzin aktywności

 

Inne:

 • każda kolejna godzina 120zł/brutto

 • przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena

Żywe Maskotki

 

Postaci z bajek rozbawiające Twoich gości? To możliwe dzięki naszym Żywym maskotkom! Wzbudzają zainteresowanie, wywołują uśmiech wszystkich, zarówno tych małych, jak i dużych, tworzą zabawne sytuacje oraz robią całą masę zdjęć z maluchami i ich rodzinami, dodatkowo zwracają na siebie uwagę i przyciągają kolejnych Uczestników Imprezy, czy nie brzmi to ja bajka? Nasze maskotki to bez wątpienia żywa reklama Twojego Eventu.

 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Żywe Maskotki

Cena: 1000zł/brutto - do 6 godz. aktywności

 

Inne:

 • każda kolejna godzina 100zł/brutto

 • przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena

 

 

Piłkarskie Hostessy

 

Piękne dziewczyny promujące Twoje Wydarzenie, produkt Klienta lub udzielające informacji w trakcie Eventu zaproszonym Gościom? My jesteśmy GOTOWI! Nasze Hostessy uświetnią Twoje Wydarzenie zachwycającym uśmiechem, pięknym wyglądem i rzetelnie przekazywanymi informacjami. Dziewczyny od EventyPilkarskie perfekcyjnie zaopiekują się Twoimi Gośćmi, sprawią, że każda z obecnych osób będzie czuła się wyjątkowo.

 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Piłkarskie Hestessy

Cena: 600zł/brutto - do 6 godz. aktywności

 

Inne:

 • każda kolejna godzina 60zł/brutto

W dobie internetu i dostępu do wszelkich informacji zdobywanie wiedzy wydaje się być proste. Tylko czy na pewno te źródła są zaufane i przekazywane w odpowiedni i ciekawy sposób? My oferujemy Warsztaty tematyczne z zakresu wielu dziedzin, na których wypowiadają się jedynie Eksperci o sprawdzonej reputacji, którzy przekażą rzetelną wiedzę w przystępnej formie Twoim Gościom, aby nawet Ci najmłodsi Uczestnicy mieli okazję się czegoś nauczyć i wynieść z Eventu nie tylko rozrywkę, ale i wiedzę.

 

 

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Warsztaty Tematyczne

Cena: 600zł/brutto - 2 godz.

 

Inne:

 • zorganizujemy warsztaty w każdej dziedzinie z najlepszymi wykładowacami

Warsztaty tematyczne

Chwilę wytchnienia Uczestnikom Twojego Eventu zagwarantuje Nasza Strefa Relaksu. To właśnie w tym miejscu można spokojnie usiąść na niesamowicie wygodnych poduszkach lub położyć się na leżakach i "doładować akumulatory" , aby mieć energię na dalszy ciąg Imprezy. 

 

 

Kategoria: Inne Atrakcje

Nazwa: Strefa Relaksu

Cena: od 500zł/brutto - do 6 godz.

 

Inne:

 • cena jest uzależniona od wielkości strefy i jej atrakcji

 • przy wynajmie dłuższym niż jednodniowy obowiązuje indywidualna wycena

 

 

Strefa Relaxu

Wynajem Mebli Eventowych

Nagrody dla Uczestników

 

Szansa otrzymania nagrody jest czymś, co nas wszystkich nieźle nakręca do działania, zachęca do brania udziału w kolejnych konkursach, zabawach, dodatkowo motywuje do podjęcia kolejnych prób, aby być jeszcze lepszym, osiągnąć najlepszy wynik. Wizja nagrody często sprawia, że z atrakcji korzysta więcej osób niż zwykle. Dodatkowym plusem Nagród dla Uczestników jest wartość sentymentalna, która sprawia, że o tym Evencie jeszcze długo będą opowiadać Twoi Goście i z chęcią wrócą na kolejną Imprezę.

 

Kategoria: Atrakcje Piłkarskie

Nazwa: Nagrody dla Uczestników

Cena: od 500zł/brutto 

 

Inne:

 • personalizowane nagrody w formie pucharów, medali, statuetek i aksesorów reklamowych oraz sprzętu sportowego 

Podaruj swoim gościom coś wyjątkowego - Dmuchańe - Atrakcje Piłkarskie

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Zobacz Więcej

Kliknij 

Atrakcje z Katalogu...

Skontaktuj się z nami:

Rafał Załęski

Tel. 535-315-715

Email: kontakt@eventypilkarskie.pl

 

Odwiedź nas:

ul. Szkolna 18

07-411 Rzekuń (k/ostrołęki)

 

Future is Now Rafał Załęski

NIP: 7582270680

REGON: 366850580

 

 

eventypilkarskie.pl

eventypilkarskie.pl