Wydarzenia organizowane przez Eventy Piłkarskie
Strona facebook opisująca nasze działania
Organizacja zajmująca się szkoleniem piłkarskim
Turniej piłki nożnej na bandy dla najmłodszych dzieci
Event piłkarski polegający na pokonywaniu wyzwań piłkarskich | football challenge
Ogólnopolski turniej piłki nożnej organizowany na kurpiowszczyźnie
Logo Eventy Piłkarskie

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

 

e-mail: kontakt@eventypilkarskie.pl

telefon: 535 315 715

 

DANE FIRMY

 

Eventy Piłkarskie Monika Załęska

ul. Szafirowa 5, 07-405 Troszyn

NIP: 7582264998

 

Konto w ING Bank Śląski

28 1050 1025 1000 0097 1727 6449

Wypożyczalnia dmuchańców | dmuchany zamek | zjeżdżalnie dmuchane
Cena: 1200,00 zł/netto
Cena: 1600,00 zł/netto
Cena: 1200,00 zł/netto
Cena: 1500,00 zł/netto
Cena: 1200,00 zł/netto
Cena: 900,00 zł/netto
Cena: 700,00 zł/netto
Cena: 1400,00 zł/netto
Cena: 1000,00 zł/netto
Cena: 1000,00 zł/netto
Cena: 1000,00 zł/netto

Eventy Piłkarskie to szeroka oferta atrakcji, wśród których z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego na Twoje wydarzenie. Najważniejszą częścią naszej działalności są atrakcje związane z piłką nożną i różnego rodzaju challenge. Nasze atrakcje na imprezy sprawią, że Twój event wyróżni się z tłumu i pozwoli Ci zrealizować zakładane cele. Możliwości są niezliczone, a atrakcje od Eventy Piłkarskie sprawią, że wszyscy goście na długo zapamiętają Twoją imprezę. Tego typu atrakcje eventowe cieszą się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza podczas akcji promocyjnych dodatkowo podgrzeją atmosferę i zachęcą do wspólnego spędzania czasu. Wyjątkowa forma zabawy, nawiązująca do celu wydarzenia pomoże zapamiętać produkt lub markę i zaangażuje uczestników do zabawy.

 

Dzięki naszemu zaangażowaniu i znajomości branży eventowej udało nam się zdobyć zaufanie wielu Klientów. Nie boimy się nowych wyzwań, a atrakcje eventowe szczególnie te piłkarskie to nasza specjalność. Poza popularnymi atrakcjami, które pojawiają się praktycznie na każdym wydarzeniue, oferujemy niestandardowe atrakcje na eventy, które tworzone są na indywidualne potrzeby i dopasowane do charakteru eventu. Nie stanowi dla nas problemu zaprojektowanie atrakcji od zera, stworzenie prototypu i obsługa stanowiska w trakcie eventu.

 

Mamy to szczęcie, że naszą pasją, która wypełnia praktycznie całe nasze życie jest najpopularniejsza dyscyplina sportu na świecie ! Ludzie grają w piłkę gdzie tylko się da, na boiskach, halach sportowych, stadionach, parkach, plażach, wszędzie tam gdzie znajdziemy odrobinę miejsca. Gwiazdy Piłkarskie w mediach społecznościowych mają miliony obserwujących, a najważniejsze wydarzenia tj. Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy śledzi cały świat. Biorąc pod uwagę rosnące znaczenie i świadomość społeczeństwa odnośnie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia powoduje, że atrakcje eventowe o charakterze pro sportowym mają dużo większe zainteresowanie niż kiedykolwiek. 

 

To wszystko sprawia, że postawienie na event sportowy o tematyce piłkarskiej to zawsze trafiony pomysł i gwarancja sukcesu. Nasza agencja eventowa pomoże Ci zorganizować wydarzenie, które na długo zapadnie w pamięci uczestników.

ATRAKCJE EVENTOWE

Organizator imprez sportowych - Wynajem atrakcji - Dmuchańce
Filmy z organizowanych przez nas wydarzeń !
Strona opisująca naszą codzienną pracę
Cena: 3500,00zł/netto
Cena: od 600,00 zł/netto

DODATKOWA OFERTA

ATRAKCJE EVENTOWE